Як зняти дверну клітку Рено Меган 2

Зняття оздоблення з дверей автомобіля насправді дуже просто, звичайно, якщо ви знаєте, як це зробити. Зрештою, з неправильним підходом можна щось зламати. Існує багато ситуацій, коли вам потрібно проаналізувати двері, наприклад, тонування скла, шумоізоляція, ремонт чи заміна блокування та інше.

Інструменти

Для будь-якого ремонту необхідні інструменти. Щоб зняти дверну окантовку на Renault Megane 2, вам потрібні:

Ключ 10 міліметрів

ключі під звездочкою: 30Т, 25Т, 20Т,

Плоска викрутка невеликих розмірів

Заздалегідь підготуйте всі інструменти. Зрештою, для кожного власника автомобіля не буде знайдено насадку для зірочки або ключ необхідних розмірів.

Знімаючи дверний замок, ручний Renault Megane 2 руками

[фотозвіт]

Щоб видалити обробку з дверей у Renault Megane 2, терпіння вимагає набагато більше, ніж інструментів, тому що двері дуже незручні, і важче їх відновити, ніж інші моделі.

Спочатку потрібно видалити ручку блокування. Під вилку знаходиться викрутка, яку треба відкрутити. Якщо двері правильні, тоді, після видалення самонарізаного гвинта, його треба натиснути на ліву сторону викруткою. Цей момент дуже важливий.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault

Как снять обшивку двери. Laguna 2 Renault.

Стеклоподъемник Рено Лагуна 2. Ремонт стеклоподъемника. Установка ремкомплекта

Замена тросика пластиковых направляющих и ролика стеклоподъемника Renault Laguna 2 передняя левая/правая дверь.

Після цього перейдіть до вікна панелі. Тут майже так само. Викрутіть гвинт, а потім потягніть з правого боку, так що двері правильні.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

У цьому випадку ви можете зняти нижню частину оббивки тканини двері Renault Megane 2 з засувок. На цьому етапі потрібно бути надзвичайно обережним, оскільки захист тканин не повністю знімається. Обережно згинайте нижню частину. Існує ще три гвинта.

Коли на нижній частині обшивки тканини цілком зриваються засувки, його потрібно згинати, але не дуже багато. Зазвичай в цьому місці є обмежувачі.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

За допомогою обмежувачів ви повинні бути надзвичайно обережними, оскільки вони пластикові і легко розбиваються. Хоча вони не відіграють важливу роль.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Після того, як три підніжки, розташовані нижче під шкірою, будуть вивернуті, ви зможете ретельно витягнути шкіру, а потім вийняти її. У цьому випадку дроти будуть дуже важко втручатися. Однак це дрібниця, з огляду на те, що ви повинні були зробити до цього.

Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2 Зняття Обшивки Дверей Рено Лагуна 2

Здається, автомобіль Renault Megan 2 був розроблений, щоб ускладнити будь-який ремонт в гаражі. Скрізь є самонарізаючі гвинти абсолютно різних розмірів. Для аналізу дверей потрібна принаймні одна година.

Читайте також:

Зняття Обшивки Дверей Рено Логан Фаза 2... Ремонт і технічне обслуговування дверей Logan Якщо вам потрібно зняти оздоблення з автомобіля Renault Logan, не потрібно контактувати з сервісами дорогих майстрів. простий процес, займає близько півгодини і потребує мінімального набору інструментів: ...
Рено Меган 2 Заміна Задніх Гальмівних Колодок... Міняємо фронтальні гальмівні колодки на Рено Меган 4 Міняємо фронтальні гальмівні колодки на Рено Меган 4.5 Хто автомобіль повинен оснащуватися тільки тими гальмівними колодками, які регламентує виробник ТЗ. З метою запобігання аварійних ситуацій, по...