Заміна ремінця часового колеса Fiat Albea 1.4

Заміна дисковода синхронізації на Feat Albaea 1.4. це не так важко, але для цього потрібна певна підготовка. Неправильне встановлення ременного приводу може призвести до руйнування двигуна, тому його треба сприймати серйозно. Цей посібник був складений тим, хто має великий досвід у ремонту автомобілів. Слідуючи точно, ви легко можете встановити передачу ременя без проблем.

Компетентна установка багато в чому залежить від правильного розташування валів. Дуже важливо, щоб вони були в тій же позиції, що і після видалення. Якщо принаймні один вал не сильно рухається, це спричинить порушення розподілу газів. При знятті ременя перевірте стан натягу ролика. Якщо воно незадовільне, теж краще замінити відео. Якщо ви залишите дефектний фільм, то через деякий час йому все одно доведеться замінити, але в цьому випадку знову потрібно розібрати весь механізм.

Запасний період для ременя часу

Дуже бажано перевірити стан ременя принаймні після 25 000 км. Але які зовнішні ознаки можуть свідчити про те, що його стан є незадовільним:

 • краю руйнували;
 • На поверхні були олійні плями;
 • поверхня тріснута;
 • на поясі з’явився набряк або носиться.

Всі ці дефекти вказують на те, що ремінь потрібно замінити. Якщо це не буде зроблено, він може зламатись. У цьому випадку клапани зіткнуться з поршнями. Клапан через це згин, і це вже досить серйозний і дорогий ремонт. Але які фактори викликають знос поясу:

 • агресивне водіння;
 • погані дороги;
 • певні кліматичні умови.

Звичайно, заміна ременю часу може бути отримана і професіоналами, які ведуть машину до станції технічного обслуговування. Але в цій статті ми будемо говорити про те, щоб зробити цей тип ремонту самостійно. Таким чином, ви можете не тільки заощаджувати гроші, але також отримати серйозний досвід у ремонті обладнання.

Секвенування

Читайте також:

Замена Ремня ГРМ Фиат Добло 1.6... autobot › Блог › Смена ремня ГРМ Фиат Добло (FIAT Doblo) 2012 1.4 движок 350A1000 Здрасти, Наши Людские Друзья! Желаю поведать как я не так давно находил положение ремня ГРМ на Фиат Добло 2012 года с движком 1.4 модель 350A.1000 сделанн...
Fiat відмовився від моделі Punto... З 1993 року було випущено три покоління Punto. 10 серпня Кирило Малишев фотографій Fiat Італійський бренд оголосив про завершення Fiat Punto. Наступником компактного хетчбека, мабуть, не буде. У чому причина рішення відмовитися від однієї з основн...

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

Але які інструменти ми потребуємо одночасно:

Замена ремня ГРМ и ремней привода FIAT Albea

На видео показан процесс замены ремня ГРМ и приводных ремней на FIAT Albea. Используются запчасти:. ремень ГРМ.

Замена ремня ГРМ, генератора и помпы на Фиат Альбеа

Замена ремней своими руками на Фиат Альбеа.

 • викрутки з різними наконечниками;
 • пласкогубці;
 • ключі та голови;
 • джек;
 • новий розтягувальний ролик;
 • купив ремінь

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

І зараз ми починаємо виконувати дії поетапно:

Читайте також:

Заміна Грм 2110 16 Кл Заміна тимчасової ременя на 16-клапанний мотор ВАЗ-2110, 2111, 2112 У шістнадцятиточках клапанів ВАЗ 2112, ремінний ремін діє як трансмісійний елемент, обертаючи 2 розподільних валу і привідну передачу водяного насоса з шківки колінчатого валу. Крім ...
Де Знаходиться Датчик Температури Фіат Добло... Де є датчик температури Fiat Doblo ДАТЧИКИ ТА МІСЦЯ їх розташування на двигуні транспортного засобу Двигун 1.4 8В Місце розташування електронного блоку керування двигуном Magneti Marelli MM IAW 5SF3 ДВИГАТЕЛЬ ІНЖЕКУВАННЯ І ПЛАСТИЧНИЙ ВСТАНОВЛЕННЯ М...

1. Візьміть гніздо, підніміть автомобіль з ним і зніміть правильний колесо.
2. Зніміть захист двигуна. Для цього потрібно відкрутити декілька гвинтів.
3. Зніміть ремінь генератора, розпустіть генератор.
4. Відкрутіть болт, що закріплює ГУР.
5. Демонтируйте привідний ремінний привід. На фото нижче ви можете побачити комплект термінів, який включає всі ролики та шкури. Це саме те, що вам потрібно купити.

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

6. Тепер нам потрібен партнер. Йому доведеться вичавити педаль гальма на 4 швидкості. І ви в цей час повинні видалити шків, після видалення верхньої кришки термічного з’єднання. Потім потрібно зняти нижню кришку.
7. Тепер дуже важливо етап. маркування. На колінчастому валу марка вже присутня, нам потрібно встановити другу протилежну. Він надівається на блок.
8. Закріпіть знак на блоці розподільної вали, встановивши позначку на зубі, на голову поміститься ще одна знак.
9. Тепер наставав час скасувати натягувач.
10. Тепер можна почати демонтаж старої передачі ременів. Зніміть ремінець.
11. Поклавши на новий ремінь, переконайтеся, що позначки залишаються в тому ж місці, що і вони. Крім того, зверніть увагу на напрямок стрілок на поясі. Вони повинні виглядати в напрямку руху. Якщо ви встановлюєте ремінь без дотримання цього правила, його зуби дуже швидко стираються.

До речі, ви можете придбати ремінь без набору. Якщо інші частини комплекту у вас вже є, або вони не потребують заміни, то їх не потрібно купувати. Дивіться фото нижче:

Замінити Ремінь Грм Фіат Альбеа Самостійно

12. Тепер поворотний колінчастий вал 2 повертає праворуч. Ми затягуємо валик. У цей час машина не повинна бути з швидкістю. Тепер ще раз перевірте розміщення міток.
13. Обов’язково перевірте, чи достатньо ременя. Його розширення перевіряється спеціальним пристроєм, але ви можете зробити це без нього. Просто натискайте ремінець рукою. До речі, стрічковий ремінь має бути правильним у всіх сенсах. ремінь не повинен прогінати, його також не можна затягнути, тому що з цього він обов’язково буде розтягуватися.
14. Поверніть шкв до його місця.
15. Тепер вам потрібно запустити машину.
16. Якщо ремінь неправильно вставлено, загориться попереджувальна лампочка. Також у цьому випадку ви можете подивитися зовнішні шуми. Якщо цього не відбудеться, то все зроблено правильно.
17. Якщо все добре, встановіть залишкові компоненти у своїх місцях. Установка повинна виконуватися в зворотному порядку.

Після того як ремінь встановлений, не забудьте їхати трохи на машині, щоб запустити новий ремінь. 2-3 кілометрів буде цілком достатньо.

Читайте також:

Заміна Троса Кпп Фіат Добло Кабелі для автоматичної передачі / зміни коробки передач на Fiat Кабель перемикання КПП Fiat Ducato 2.2 JTD / 2.3 06- Перемикач кабелю важіль перемикання 96-01 Ціна вказана за 1 кабель. Детальна інформація про ціну, будь ласка, зателефонуйте Викор...
Самостійно Без Помічника Заміна Гальмівний Рідини ... самостійно без помічника заміна гальмівний рідини і прокачування гальм ВАЗ 2114 творець: MaxPain666 Розміщено: 15 Березня. 2016 р Переглянуто 84 120 Мені сподобалося: 145 Мені не сподобалося: 59 Розповідаю і показую, як самостійно прокачати гальма ...