Зняття та встановлення зчеплення

У разі поломки зчеплення рекомендується одночасно замінити всі його основні частини (раби і тиски, підшипники зчеплення зчеплення): заміна зчеплення достатньо трудомісткою роботою, а деталі зчеплення вже вичерпані, і якщо вони будуть залишені, найближчим часом може знадобитися другий ремонт зачеплення.

Вам потрібен: ключ для 11 (передня голова є більш зручною), монтажний диск, орієнтація для центрування керованого диска.

1. Зніміть коробку передач.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

2. Якщо встановите попередню напірну плиту, будь-яким чином позначте відносне положення кожуха диска та маховика, щоб встановити напірну пластину в попереднє положення (для підтримки балансу).

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

3. Тримаючи маховик монтажним лезом (або великою викруткою) від повороту, зніміть шість болтів, що закріплюють притискну пластину зчеплення до маховика. Затягніть болти рівномірно: кожним болтом є два поворотних ключі, що проходить від болта до болта діаметром.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео
Установка болтів кріплення кожуха муфти до маховика двигуна.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

4. Зніміть притискну пластину зчеплення та пластину зчеплення з маховика, утримуючи керований диск.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

5. Перевірте диск зчеплення.
Тріщини на частинах керованого диска не допускаються.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

б Перевірте знос тертя. Якщо заклепки головок заглиблені менше ніж 0,3 мм, поверхня тертя футеровка нафтується або заклеєна, диск, що рухається, повинен бути заміненим.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

7. Перевірте замикання пружин заслінки в гніздах ступиці керованого диска, намагаючись рухати їх у гайки-втулки вручну. Якщо пружини легко рухаються в гніздах або зламані, замініть диск.
8. Перевірте побиття ведомого приводу, якщо воно виявляється деформацією під час візуального огляду. Якщо серцебиття перевищує 0,5 мм, замініть диск.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

9. Перевірте фрікційні поверхні маховика.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

10. Після зняття зчеплення зніміть всі сліди пилу сухою ганчіркою. Вживіть запобіжні заходи. оскільки азбест (на деяких подушках) шкідливий для здоров’я.

Перевірте накладки на муфти зчеплення на знос і втрату заклепок, пошкодження. тріщини, розривні крутильні пружини і зношені сплайни. Якщо є ознаки забруднення нафти у вигляді плям, диск слід замінити. Джерело забруднення слід ідентифікувати та усунути перед встановленням нових елементів зчеплення. Типовим випадком є ​​витік масла через сальника масла колінчастого вала або сальник масла. Диск також повинен бути заміненим, коли тертя важелів зношується в тій мірі, в якій голівки заглушки виступають над підкладкою навколо або близькі до нього.

Перевірте механічно оброблені поверхні маховика і напірної пластини. Якщо у них є канавки, розпушувачі тощо, вони повинні бути замінені. Пластину тиску також слід замінити, якщо на ньому є тріщини, або якщо пружина діафрагми пошкоджена, або існує подозр на зниження його тиску.

11. Розпушуючи приклеєні шви частини корпусу і напірної пластини, замініть напірну установку.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

12. Перевірте мембранну пружину тиску.
Наявність тріщин на пружині діафрагми не допускається. Місця А. контакт плюсок пружини з підшипником випуску кріплення повинно бути в одній площині і не мати явних ознак зносу (знос не повинен перевищувати 0,8 мм) В іншому випадку замініть апарат напірної плити.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

13. Перевірте підключення ланцюга кожуха та диска. Якщо ланки деформовані або зламані, замініть збірку напірної плити.

14. Вивчити стан допоміжних кільців прес-пружини з зовнішньої та внутрішньої сторони пружини. Кільця не повинні мати тріщин і зносу. В іншому випадку замініть апарат напірної плити.

15. Перед встановленням зчеплення перевірте легкість переміщення ведучого диска на шліцах первинної вала трансмісії. У разі необхідності зніміть причину вилучення або заміни дефектних деталей.

16. Нанесіть вогнетривку мастило на гнізда концентратора керованого диска.

Читайте також:

Масляный Фильтр Опель Астра J 1.4... Смена масла – нужная операция обслуживания автомобиля, улучшающая его производительность и увеличивающая срок эксплуатации. Отечественные изготовители советуют поменять смазывающую жидкость спустя 15 тыс. км. пробега. Опель – не являются исключением...
Нива Шевроле Кпп Причини Несправності... Діагностика та усунення неполадок коробки передач Niva Chevrolet Автоматичний перемикач передач Функція передачі полягає в забезпеченні оптимальної роботи двигуна при різних рухових умовах. Метою коробки передач (коробки передач) є зміна частот і кр...

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

17. При установці зчеплення спочатку встановіть підпорядкований привід за допомогою оправки.

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

Встановіть пластину зчеплення таким чином, щоб FLYWHEEL
SIDE спрямована в напрямку до маховика (виступаюча частина концентратора диска повинна бути спрямована на діафрагму пружини корпусу муфти).

Заміна Зчеплення Опель Астра G Відео

18. а потім кожух тискової плитки, що відповідає застосовуваному перед зніманням знака, і гвинтіть болти, що закріплюють корпус на маховику.

19. Загвинтити момент болтів 15 Нм рівномірно, обертайте кожну клавішу, чергуючи від болта до болта у діаметрі.

20. Зніміть оправку та встановіть коробку передач.

21. Перевірте роботу зчеплення.

Попередження: Пил унаслідок зносу зчеплення, нанесений на частини, може містити азбест. погано для здоров’я. Не здувайте її стиснутим повітрям і дихайте цим пилом. НЕ використовуйте бензини (там були розчинники на основі бензину) для очищення від пилу. Використовуйте миючий засіб для гальмівної системи або денатурованого спирту, щоб зникнути пил у контейнері. Після витирання елементів зчеплення, обережно протріть їх у герметичному контейнері з ганчіркою з ганчіркою.

Снятие КПП и замена сцепления на Opel Zafira 2.0 dti 2005

Снятие КПП и замена сцепления на Opel Zafira 2.0 dti 2005 г.в. (коробка F23) В этом видео мы .

ГТ Замена сцепления не снимая коробки передач с КПП. F13 или ньюансы Опелевской коробки!

ПРИВЕТ ВСЕМ !!! Если тебе интересно покрутить гайки самому, при этом сэкономить семейный бюджет, а также.

Примітка: Деякі двигуни (1,6 літра і з двома розподільними валами) оснащені маховиком типу горщика, що набагато гучніше звичайного. Його не можна видалити, якщо ви не видалите двигун з коробки передач. Перевірте, який маховик встановлений на двигуні.

Моделі з стандартним маховиком

Примітка: у цьому випадку виробники рекомендують використовувати спеціальні інструменти, хоча можуть бути використані відповідні пристрої.

Вилучення

У разі необхідності зніміть капот лівого переднього колеса і ослабте його болти. Затягніть ручний гальмо, підніміть передню частину машини та надійно закріпіть його під приводом. Видаліть колесо, щоб забезпечити доступ. На моделях двигуна з двома кулачковими виступами зніміть нижню кришку двигуна.

Зніміть болти та кришку корпусу муфти у формі дзвоника.

Для більш зручного доступу зніміть верхню захисну колоду.

Відкрутіть затискач гайку і від’єднайте плоский заземлений дріт від кришки трансмісії, якщо це потрібно.

Поставте відповідний контейнер під кришкою коробки передач для збору масла, потім відкрутіть болти і зніміть кришку. Зверніть увагу на розташування болтів (включаючи заземлення, якщо потрібно), оскільки використовуються болти двох розмірів.

Зніміть пружинне кільце. замки на внутрішній частині приводного валу коробки передач за допомогою спеціальних плоскогубців.

За допомогою дванадцяти клавішних клавіш відкрутіть болт від кінця приводного валу.

Тепер свинцеву шерсть можна відключити від затискання з гвинтовою втулкою диска з фрікційним зчепленням. Виробники для цієї роботи пропонують інструменти (№ КМ-556-1-А і КМ-556-4), але ви також можете використовувати саморобний пристрій.

Крім того, ви можете загвинтити болт M7 до кінцевої сторони приводного валу і використовувати його для витягання.

Перш ніж знімати зчеплення збірки, натисніть на напірну плиту, інакше весь збірник не пройде через розрив.

Виробники виготовляють для цього три спеціальні кріплення (інструмент № КМ526-А), але відповідний пристрій може бути виготовлений з металевої смужки. Затискачі повинні бути U-образними та відповідати розмірам, наведені нижче.

Товщина металевої смуги становить 3,0 мм.

Відстань між плечами становить 15,0 мм.

Нехай асистент повністю натискає педаль зчеплення. Закріпіть кожну кліпку на периферії напірної пластини. Оберніть колінчастий вал відповідним гайковым ключем і болтом / зірочкою / шківкою, щоб перевірити розташування кожного затискача.

Після установки затискачів, педаль зчеплення звільняє помічник.

Поступово розпустіть і зніміть шість болтів з пружинними шайбами, які захищають кришку зчеплення маховика. Поверніть колінчастий вал для доступу до кожного болта. Якщо необхідно установити стару муфту, зверніть увагу на положення знака на маховику, вирівняному з позначкою на ободі кришки зчеплення.

Ступінь зчеплення тепер може бути знята з картером у формі дзвоника. Спробуйте не пропустити диск фрікційного зчеплення, який може випасти, і помітити його кругове положення. Виступаюча частина ступіці виглядає в протилежному напрямку від маховика.

При знятті затиску тискова плита може бути стиснута в порожнині з м’якими ущільненнями.

Перевірка

Порядок роботи такий самий, як для моделей з стандартним маховим кутом у цьому розділі

При знятті зчеплення рекомендується перевірити стан підшипника зчеплення зчеплення.

Установка

Читайте також:

Opel Astra H Установка Ходових Вогнів... Денні вогні Дектан Модуліт для OPEL Astra H (04-07) Хром з PTF За відсутності товару на складі: Додатково: Опис та характеристики OPEL Astra H Рік випуску: 2004-2007 Версія: chrome Для автомобілів з протитуманними фарами Не підходить для автомобілів ...
Заміна Масла В Раздатке Volvo Xc90... Процедура зміни коробки передач Volvo XC90 Передача є однією з найважливіших частин автомобіля, тому його ремонт і регулярне обслуговування відіграють важливу роль у роботі машини. Послуги з перевірки транспортних засобів виконуються на автозаправних...

Примітка: Під час складання прокладки кришок коробки передач необхідно замінити, а пружинний фіксатор у кінці приводного валу.

Деякі запасні пристрої зчеплення доставляються з попередньо стиснутим тиском, використовуючи три затискачі. Якщо це не так. потім натисніть на напірну пластину, видавлюючи пружину діафрагмою за допомогою пороку з м’якими прокладками на щелезах, і покладіть затискачі.

Необхідно виключити можливість надходження оливи або жиру на накладки на фрикційні диски або на поверхню тиску та маховика. Рекомендується встановити зчеплення з чистими руками та протерти поверхню тиску та маховику чистою ганчіркою перед початком монтажу.

Нанесіть змащення (дисульфід молібдену) на гнізда сплайнового вузла фрікційного диска. потім перемістіть циферблат до маховика так. так що виступаюча частина концентратора направлена ​​від маховика. Натисніть фрикционную плиту на маховику і одночасно перемістіть апарат кришки / плитки назад у місце.

Зараз приводний вал можна проштовхати через вузол фрикційного диска, поки він не входить в з’єднання з підшипником в кінці колінчастого валу. за жодних обставин не слід використовувати молоток для установки валу, оскільки це може пошкодити коробку передач. Якщо приводний вал не можна встановити вручну, слід використовувати спеціальний інструмент (N KM-564), але для цього можна використовувати домашній інструмент. вже використовується для видалення валу.

Після встановлення приводного валу на своєму місці, встановіть монтаж кришки / напірної плити так, щоб позначка на маховику співпала з виїмкою на ободі кришки кріплення, потім встановіть і потягніть за діагоналі шість болтів, що закріплюють кришку маховика (перевірка установки пружинних шайб) Поверніть колінчастий вал за допомогою відповідної зірочки / шківів гайкового ключа та болта, щоб по черзі отримати доступ до кожного болта, і, нарешті, затягнути всі болти необхідного обертального моменту.

Дозвольте помічнику натиснути на педаль зчеплення, потім зніміть три затискачі з країв кришки / тиску, поверніть колінчастий вал. мати доступ до кожного кліпу.

Після видалення всіх затискачів зніміть педаль зчеплення.

Встановіть гвинт на кінці приводного вала коробки передач і встановіть нову фіксатор пружинного кільця.

Встановіть кришку трансмісії та затягніть болти до необхідного обертального моменту. При необхідності перевірте, чи правильно встановлено контактний штифт, що утримує дріт.

При необхідності підключіть дріт.

Встановіть кришку на корпус муфти дзвоника та затягніть болти.

Встановіть колесо, а потім опустіть автомобіль на землю та затягніть колесо колеса. На двигунах з двома розподільними валами встановіть нижню брудну огороджу.

Перевірте регулювання кабельного зчеплення.

Перевірте і, якщо необхідно, додайте масла до коробки передач до потрібного рівня.

Моделі з маховиком типу горщик

Вилучення

Через розмір маховика цього типу неможливо витягнути зчеплення через отвір у формі кони, як показано раніше для моделей з стандартним маховиком.

Якщо Ви не повністю знімете збірку двигуна / редуктора з автомобіля і не відокремлюєте їх для ремонту, доступ до зчеплення може бути забезпечений, виймаючи двигун або коробку передач.

Після видалення двигуна або коробки передач, процедура експлуатації показана нижче.

При необхідності (і якщо встановлено стару муфту), позначте положення знака на маховику, яка вирівнюється з виїмкою на ободі кришки зачеплення, потім поступово зніміть шість болтів із пружинними шайбами, які закріплюють кришку зчеплення маховика.

Після видалення всіх болтів зніміть зчеплення зчеплення. Потрібно бути готовим взяти фрикційний диск, витягши кришку з маховика і помітити його кругове положення. Виступаюча сторона концентратора повинна бути обличчям від маховика.

Перевірка

Порядок роботи такий самий, як для моделей з стандартним маховим кутом у цьому розділі

Установка

Порядок проведення роботи описаний в двох абзацах вище, що стосується чистоти складання та застосування мастил.

Якщо необхідно, встановіть накладку муфти кріплення, вирівнюйте відбиток на маховику з виїмкою на ободі кришки. Вставте шість болтів і пружинних шашек і затягніть їх вручну.

Зараз фрикційний диск може бути центрований таким чином, що, коли двигун з’єднується з коробкою передач, сплайни приводного валу трансмісії проходять через гнізда втупі фрікційного диска.

Центрація може бути здійснена шляхом вставки круглого стрижня (стрижня) або довгої втулки в центральне отвір фрікційного диска так, щоб кінець стрижня входив у центр орієнтації колінчастого валу. Будьте обережні, щоб не пошкодити підшипник.

Затягніть болти покриття поступово, спостерігаючи послідовність затягування по діагоналі, з необхідним крутним моментом.

Встановіть двигун або коробку передач, як зазначено в відповідному розділі.

Після закінчення роботи перевірте регулювання кабелю.

Читайте також:

Opel Astra H Акпп Проблеми Переваги та недоліки системи автоматичної трансмісії Opel Astra Особливості автоматичної трансмісії Opel Astra. Переваги, недоліки, обслуговування, типові проблеми та їх вирішення. Особливості автоматичної трансмісії Opel Astra Щороку автоматична кор...
Какие Запчасти Подходят На Опель Вектра А... Опель Вектра 1,6 моно Блонди › Бортжурнал › Взаимозаменяемость запчастей Опель Вектра А с иными глазами марками автомобилей Вот столкнулась с ситуацией когда запчасти небыло, и было надо находить аналог. В конечном итоге решила сделать ...