Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок самостійно

Nissan X-trail T30 підміна гальмівних колодок своїми силами

Для проведення робіт по заміні колодок, потрібен інструмент: ключі на 14 і 19 мм (як ще його називають ключ зі змінними головками), набір щіток, мастильний матеріал і молоток.

До проведення робіт, потрібно промити і відмінно очистити нашому клієнтові залишається механізми від бруду, пилу і старої змащення.

Заміна задніх гальмівних колодок на Ніссан х-трейл своїми руками

Далі ставимо упори під заднє і переднє колесо зі зворотного боку автомобіля, де будуть, проводиться роботи по підміну колодок. За допомогою домкрата піднімаємо заднє колесо, звільняючи його від навантаження.

Для доступу до колодок потрібно зняти колесо і оцінити стан супорта і диска. Ці деталі піддаються більшому зносу і вимагають ремонту.

заміна гальмівних колодок X-Trail II T31. Передні і задні.

Заміна задніх гальмівних колодок опель астра j.

Заміна гальмівних колодок на Nissan X-Trail II T31. Nissan X-Trail II T31 brake pads replacement. Колодки фронтальні (компл.

Обробляємо болти, які доведеться відкрутити «швидким очищувачем», витримуємо паузу 10-15 хвилин, якщо ви поставили собі за мету засіб для чищення потрапило на з’єднання. Далі відкручуємо болти на 14 мм, які зміцнюють напрямні супорта ( «пальці супорта») і акуратно знімаємо супорт.

По черзі проводимо зняття колодок, скоби супорта (за раніше, послабивши болти), вам, стане в нагоді додатковий інструмент — ключ з подовжувачем для найкращого доступу до механізмів.

Відмінно очищаємо скобу супорта від старої змазки, пилу і протираємо ганчіркою змоченою в гасі. Даємо можливість обсохнути і змащуємо «пальці супорта» мастилом, спеціально створеного для цього механізму.

Заміна задніх гальмівних колодок шкода октавія а5.

Діагностуємо колодки, якщо робоча поверхня накладок стерлася і далі не застосовується для використання, потрібно придбати нові колодки як ще його називають повернути старі.

Для можливості встановити нові колодки, потрібно циліндр заднього супорта вм’ятий акуратненько в корпус і поставити колодки, на колишнє місце, використовуючи старі протівоськріпниє пластинки, і проводимо збірку всього механізму в зворотному послідовності. Неодмінно, перевіряючи установку всіх деталей.

Читайте також:

Заміна сальника коленвала Ваз 8кл... заміна сальника клонували ваз 8кл творець: Авто_Ремонт Розміщено: 22 Березня. 2018 р Переглянуто 41 602 Мені сподобалося: 810 Мені не сподобалося: 22 Канал Авто_Ремонт допомагає прибрати несправності автомобіля на дому. Ми не витрачаємо ваш час дар...
Регулювання Фар Ніссан Альмера Н15... Nissan Almera класична корекція фар Як настрою фари на Nissan Almera Настройка регулювання фар Nissan Almera Classic. необхідні умови Для того, щоб Nissan Almera H16, H15, Classic для регулювання фари, повинні бути виконані наступні умови: А...