заміна термостата на ваз 2114.

творець: Своїми руками

Розміщено: 28 февр. 2015 р
Переглянуто 194 643
Мені сподобалося: 931
Мені не сподобалося: 74

У цьому питанні відео я розповім як поміняти термостат на ВАЗ 2114 вдома. На Пріора, Калина, на Грант схожа підміна. Інакше кажучи відмінності немає не якийсь.
1. Спершу зливаємо остигнула охолоджуючу рідину. Для цієї мети відкручуємо пластмасову зливну пробку радіатора руками. Заздалегідь підготовлену ємність для тосола, а 2-ий кінець підносимо до зливного отвору. Чекаємо, коли з’єднається весь тосол. Ставимо пробку в район.
3.5.
Залишайте ставте лайки.

Теги youtube: # Своімірукамі # Заменатермостатанаваз2114. # Вазпріора # ВазГранта # Вазкаліна # заменатермостата # відеозаменатермостата # каквигнатьвоздух # каквигнат.

Читайте також:

Заміна Генератора Калина 16 Клапанів З Кондиціонер... Як поміняти ремінь генератора на Калині 8 і 16 клапанів? черговий расходник Як поміняти ремінь генератора на Калині 8 і 16 клапанів? черговий расходник Володарям машини, особливо тим, хто придбав її з пробігом, буде цікаво дізнатися, як робиться під...
Заміна Масла В Коробці Передач Шевроле Авео... Підміна масла в КПП Шевроле Aveo Підміна масла в КПП Шевроле Aveo Завод виробник стверджує, що поміняти масло в КПП непотрібно, воно не має ресурсу. Інший раз, практично нашому клієнтові залишається трохи по-іншому. Подекуди кожні 80-100 тис. Км. я м...