Ремонт і сервіс автомобілів

Ремонт і сервіс автомобілів

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів своїми руками

ремонт форд фокус 5. Зняття і заміна свічок запалювання

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Ford Focus 2 2005 року

Ця стаття присвячена тому — так само як і чим зробити підміну свічок запалювання на автомобілі Форд. Я розповім безпосередньо про власну машину — Форд Фокус 4 2005 року з 16-ти клапанним двигуном об’ємом 1.6 л, 115 л / с.

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Заміна свічок запалювання на Форд Фокус 2 своїми руками

Ну що ж, приступимо … Найважливіше, необхідно зняти зі свічки ковпачок (бромпровод). Я роблю це по черговості з першої по четверту. Знімаємо бромпровод з першої свічки і беремо ключ. Коли, про ключі …

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

ковпачок бромпровода форд фокус 2

Для підміни свічок запалювання ви не будете знаходити ключ для цієї марки автомобіля. З цим завданням відмінно впорається будь-якої ключ на 15 для 16-ти клапанних двигунів. Таким же ключем я скористався і так само для підміни свічок на Ваз 2110, і китайської марки Джиллі, і так само для інших авто.

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Як самому замінити свічки запалювання на форд фокус

Заміна свічок форд фокус 2 1.6.

Ford Focus 2 заміна свічок запалювання своїми руками

Зняв відео просто для наочності, все дуже просто і просто, так би мовити очі бояться руки роблять.

Такий ключ істотно довше, ніж ключ під 8-ми клапанні движки так як на таких двигунах свічки втоплені глибше. В першу чергу, упевніться в такому розрізі, що всередині ключа знаходиться гумове кільце. Без нього вас чекають проблеми з вилученням та установкою свічки. Це кільце призначене для можливості не дозволяти свічці випадати з ключа.

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Свічковий ключ на 15

Єдина перешкода, з в якій потрібно можна без проблем зіткнутися із застосуванням такого ключа — це його довжина. Існує, що він може незначно упиратися в вітрову панель (в низу лобового скла). На жаль, відкрутити свічку можна. Якщо ви і далі збираєтеся використовувати його, то просто-напросто відріжте і зробіть його трохи коротше і просвердлите в персональному комп’ютері отвір під борідок (або викрутку, що-завгодно …). Ну що ж, рівно в ставленні до свічці вставите ключ і трохи втисніть його, щоб гумове кільце затиснуло свічку і щоб ключ сіл рівно на межі свічки. Вставте в отвір на ключі викрутку (борідок) і, утримуючи ключ в рівному становищі крутите проти годинникової стрілки.

Заміна свічок форд фокус 3 1.6.

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Який ключ підійде для свічок форд фокус

Відразу, на її місце закрутіть новітню свічку і трохи підтягніть її, на жаль не перестарайтеся, що заощадили зірвете різьблення. Коли, а які свічки кращий варіант купити? … Я купив менше, ніж за 500 рублів набір свічок FoMoCo (Форд motor company). Минуло півроку і ніяких проблем. Рекомендую. Зрештою, одягніть ковпачок до місця і таким же чином поміняйте інші свічки. Якщо ви станете перебігати до подальшої свічці тільки коли поміняйте попередню і надівши бром провід, ви не переплутати місцями бром дроти.

Заміна Свічок Форд Фокус 2 1.6

Свічка запалювання для 16-ти клапанних двигунів (форд)

Хоча, це важко зробити: вони в довжину для кожної свічки різні на їх стоять номери … (дивись фото внизу)

Читайте також:

Форд Фокус 3 Установка Led Ламп... Близький промінь на Ford Focus 3. як вибрати правильний варіант і як виконувати замісну роботу Модель фокусу третього покоління дуже популярна серед автомобілістів за цілою низкою переваг, серед них приваблива ціна, хороші технічні характеристики та ...
Новий заряджений Ford Focus ST засікли на тестах... Нове покоління Форд Фокус був представлений на початку цього року, однак більш заряджена спортивна версія ST тільки пропускає злом. Тепер це було виявлено на випробуваннях поблизу німецького міста Нюрбургринг. Ford Focus ST motor1.com Судячи...