Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 2.4

Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 3.5

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Зараз будуть розглянуті порядок робіт по заміні сайлентблоков задньої підвіски на автомобілі Форд Фокус 3.5.

В обставинах наших доріг будь-яка підвіска легковика довго не ходить, особливо якщо вона незалежна, мультіричажная, із застосуванням багатьох частин.

Але і додатково необхідно підкреслити, що зазвичай препядствия з незалежної підвіскою нерідко зводяться до зносу гумотехнічних частин — сайлентблоков, втулок, демпферів, що мають відношення до витратних матеріалів тому передбачена їх підміна.

Часто на легкових автомобілях ззаду вживається залежна підвіска, яка має повністю просту конструкцію, і підміна зношених частин робиться у неї не особливо важко.

Однак, наприклад, на Форд Фокус 2.7 ззаду встановлена ​​незалежна підвіска важеля, і роботи по заміні сайлентблоков на даному автомобілі не такі вже й прості. Але і їх виконують самому в гаражних умовах.

Конструкція незалежної підвіски Форд Фокус 3.5 включає значну кількість частин, проте сайлентблоков там вживається всього два — на поздовжніх важелях.

Читайте також:

Замена Троса Ручника Форд Фокус 1 Видео... Смена троса ручного тормоза Форд Мондео 3 самостоятельно 27.07.2014 4.5 282 Всем привет! Сейчас мы продолжим тему тормозов, ручников и тросиков. И поведаем для вас что, как заменить тросик ручника на Форд Мондео своими руками. В прошлый раз мы рас...
Заміна ременя ГРМ Ваз 2114 8 Клапанів... Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 завдання ременя ГРМ - забезпечити рівномірний рух колінчастого і розподільного валів один щодо одного. З цієї причини залежать коректність режиму...

Однак щоб дістатися до їх, доведеться створювати практично повне розбирання підвіски.

причини заміни

Передумови, за якими робиться підміна сайлентблоков задньої підвіски у Форд Фокус 4 загальні для всіх незалежних підвісок:

 1. Виникнення стукотів при русі по нерівностях;
 2. Прискорене зношування задньої гуми;
 3. Відведення задньої частини авто при виконанні маневрів.

При виникненні даних симптомів, слід не затягувати з підміною сайлентблоков, так як задня підвіска постійно відчуває сильні навантаження, які при пошкоджених гумотехнічних елементах призводять до потреби в робочий варіант підміни всіх її частин.

Що необхідно підготувати для роботи?

Нашому клієнту залишається, що стане в нагоді для виконання робіт по заміні сайлентблоков задньої підвіски у Фокус 2.4, позначено нижче:

 • Гараж з оглядовою ямою;
 • Домкрати (неодмінно один — гідравлічний);
 • упори;
 • Набори ріжкових ключів, головок з воротка (обов’язкова наявність ключів 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22), балонний ключ;
 • Пристосування для стяжки пружин;
 • WD-40;
 • Знімач (трехлапчатий);
 • Втулка для випрессовкі сайлентблоков;
 • Нові сайлентблоки.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Особливості заміни сайлентблоков

Особливістю сайлентблоков, що застосовуються на задній підвісці Фокус 5 є їх конструкція.

заміна сайленблоки на поздовжніх важелях / Mazda 3 BK зв’язатися зі мною wichengad@gmail.com

Гучні звуки. ОБЕРЕЖНО !!! Всім привіт, зараз міняємо сайленблоки на важкодоступних важелях, де потрібно.

Залізна складова його по суті є пластинку з 2-ма вушками, через які подовжній важіль кріпиться до корпусу авто.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Краї цієї платівки істотно виступають за кордону гумової складової сайлентблока, тому застосувати пристосування для випрессовкі-запрессовки звичайних сайлентблоков тут ви не зможете.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Для підміни сайлентблока користуйтеся звичайним трехлапчатим знімачем і втулкою.

Втулку зроблять з відрізка товстостінної труби з внутрішнім діаметром 35-40 мм.

Досить взяти відрізок довжиною 70 мм. Отвір що необхідно закрити.

Для цієї мети знадобиться товстостінна шайба, без отвору по центру, діаметр якої} {займається повинен відповідати зовнішньому діаметру труби.

Читайте також:

Заміна Термостата Passat B5 заміна термостата passat b5 творець: Dmitriy Granenkov Розміщено: 6 лист. 2017 р Переглянуто: 17, 177 Мені сподобалося: 144 Мені не сподобалося: 9 Міняємо термостат (автомобіль passat b5) Легкий метод))) Теги youtube: # термостат # пассатб5 # Кіпіт...
Як Підтягти Рейку На Форд Фокус 2... Як підтягнути керуючу рейку Форд Фокус 3.2 як підтягнути керуючу рейку Форд Фокус 4 Управління машиною і зміна напрямку руху на Форд Фокус, так само, так само як і на інших авто здійснюється за допомогою рульової рейки. Основне завдання вузла - це пе...

Для зручності цю шайбу є варіант приварити до труби, зробивши подобу склянки, однак можна цього і навіть не робити, досить перед випрессовкі-запрессовкой приготовлену шайбу класти на відрізок труби.

Послідовність випрессовкі така: позитивний момент в тому, на сайлентблок ставитися втулка, при цьому виступає вушко входить всередину її.

Лапки знімача захоплюють краю важеля, гвинт знімача, який повинен упиратися в шайбу на втулці, потихеньку загортається і втулка видавлює сайлентблок.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Запресовування нового сайлентблока робиться точно також. Важливо лише, щоб довжина лапок і гвинта знімача була достатньою.

Або скористайтеся головний на 22 і акуратненько лупити тільки по внутрішній обоймі.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Зверніть увагу на те, щоб сайлентблок не втік дуже глибоко, інакше ви його вже звідти не вийміть.

Послідовність дій

Що ж знадобиться, якщо є що залишається зробити нашому клієнтові інструменти і пристосування, і додатково нові сайлентблоки, приступаємо до розбирання авто.

 1. Машина ставиться на оглядову яму і фіксується противідкотними упорами. Так як підвіска — незалежна, сайлентблоки змінюються по черзі, спочатку що, потім з іншого;
 2. Чи не знайомих, в якій потрібно виконується заміна, попускають кріплення колеса, потім авто піддомкрачувати і колесо на сто відсотків знімається;
 3. На пружину підвіски одягаються стяжки, і вона стягується. Принципово простежити за установкою стяжок, щоб виключити можливість зіскакування.
 4. Гідравлічний домкрат підставляється під задню ступицю, і вона кілька видомкрачівается. Робиться це щоб була можливість вивернути болти кріплення важелів і амортизатора.
 5. Відкручуються болти кріплення нижнього і верхнього поперечних важелів, крім того болт кріплення амортизатора. Після викручування і вилучення всіх болтів домкрат забирається. Вилучивши з отвору болт кріплення нижнього важеля, він рухається вниз, що дозволяє витягти пружину.
 6. Далі відгинається гачок фіксації троса ручного гальма. Також необхідно відкрутити болт кріплення проводки Abs. Потім буде потрібно зняти з маточини супорт гальмівний бухгалтерської системи, навіщо откручиваются два болта його кріплення.
 7. Окручіваются два болти кріплення поздовжнього важеля, і він разом з маточиною знімається з авто.
 8. Далі робиться випресування-запрессовка сайлентблока за допомогою знімача з втулкою.
 9. Збірка одного боку підвіски робиться в зворотному послідовності.

Заміна сайлентблока поздовжнього важеля форд фокус 2.

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2

Свого часу виконання підміни слід також вивчити стан всіх частин підвіски, і при виявленні будь-найменшого ушкодження, краще відразу зробити підміну даного елемента.

Операція по заміні другого сайлентблока робиться ідентично названої вище.

Читайте також:

Форд Фокус 2 Открыть Багажник Из Салона... Mondeo Focus как открыть багажникРемонт помощь в сервис автоэлектрика!!! Не открывается багажник на Форд Фокус2 Хечбек.Открыть багажник Фокус2 Хечбек, если не работает кнопка открытия....
Заміна сайлентблоков Задніх Важелів Форд Фокус 2... підміна задніх важелів Форд Фокус 4 докладна анотація з фото підміна задніх важелів Форд Фокус 2 докладна анотація з фото Заміна задніх важелів Форд Фокус 2 потрібно залежно від пробігу та убогості доріг, по яких ви переміщується. Природно, якщо сам...