Заміна підказок на Toyota Corolla: покрокові інструкції

Як би ми не хотіли вічного життя для нашого автомобіля, воно завжди вимагає незначних, але ремонтних робіт. Найчастіше в нашій країні скаржиться на припинення та керування. якість наших доріг набагато частіше порушує ці вузли з наших домашніх тварин. І якщо підвіска іноді може бути закрита на деякий час, не звертаючи увагу на те, як він гуде на удари і як автомобіль зупиняється, щоб тримати дорогу. За допомогою рульового управління цей фокус не спрацьовує. якнайшвидше потрібно змінити розбиті вузли, оскільки це може призвести до сумних наслідків на дорозі.

Рульове кермо є одним з найважливіших компонентів рульового управління. це елемент керма, який базується на принципі кульки. З одного боку він прикріплений до рульового стрижня, а з іншого боку безпосередньо до стержня. У цій статті ми поговоримо про те, як замінити штоки на Toyota Corolla, а також обговорити основну причину їх невдач.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Причини погіршення

Загалом, існують два основні причини, через які хвіртові наконечники не справляються. Як і кульовий шарнір, кермовий наконечник працює на базі шатуна, яка боїться всього декількох речей. вологи, пилу, сушіння. Всі три з цих причин негативно впливають на кінець. І якщо пил або вологість потраплять під пружність. неможливо уникнути заміни. Рано чи пізно вам доведеться робити заміну, оскільки корозія та засмічення роблять цю частину непридатною для використання і роблять їзду на машині досить небезпечною.

Інструменти та матеріали, які будуть необхідні при заміні

Насамперед, нам потрібна гараж або будь-яка інша кімната, яка зможе замінити кулькові підказки на Toyota Corolla у сухому та чистому місці.

Нам також потрібні кулькові підказки. Краще всього змінити такі дані в парах. Тобто, якщо один зразок зносить, ви повинні змінити обидва. Краще взяти оригінальні частини. Однак, якщо ви не знайдете таких порад, будь-який японський або іспанський з поліуретанової гумою. це зазвичай жовтий. Поліуретанова камедь. дуже рідко зношена. вона майже не трісне і служить в кілька разів довше, ніж звичайно.

І нарешті, нам потрібен набір інструментів. ключі, викрутки, а також знімачі та рулетка для виміру відстані. У нашому випадку потрібне спеціальне мастило та пластик Suprotec. це зазвичай зелений, на фотографії, показаний нижче, ви побачите цю добавку на мастильні матеріали. Ми потребували їх, тому що ми не знайшли кулькові наконечники з поліуретанової гумової стрічки, і нам довелося знімати їх зі старих наконечників кульок. Як ви бачите, вони виглядають як нові.

Читайте також:

Заміна Втулок Стабілізатора Тойота Королла 2005... Заміна втулок стабілізатора на Toyota Corolla 2008 Toyota Corolla, як і інші автомобілі відомих японських виробників, відрізняється надійністю та витривалістю. Тим не менше, міцний не означає вічного. це означає, що необхідність ремонту різного ступе...
Огляд Тойота Рав 4 2008 Toyota Rav 4 Огляд Toyota Rav 4 2008 Toyota Rav 4 Автор: Тест В.Д. Опубліковано: 23 січня 2016 року Переглянуто: 147 163 Мені це сподобалось: 400 Мені не сподобалось: 178 Зберегти на шопінгу в Інтернеті. Якість Delphi DS150E. Якість ELM 327 WI-FI. Товщина gage ...

Замена рулевых тяг и наконечников

. Все для РЫБАЛКИ!!! Замена рулевых тяг и наконечников Chery Tiggo (установка тяг CTR CRT-28 и .

Как заменить рулевую тягу Toyota

Мой Инстаграм Я Вконтакте Мой канал подключен к .

Крок за кроком інструкція для заміни кулькових наконечників

Отже, ми проїхали машину в гараж. Давайте почнемо ремонтувати та замінити кулькові підказки на Toyota Corolla. Заміна деталей не є ускладненням, тому залучення фахівців тут буде потрібно лише для остаточного встановлення кутів колапсу та конвергенції.

Перш за все ми знімаємо колесо. з якого боку потрібно запустити. це залежить від вас. Знімаючи колесо, ми побачимо наступну картинку. як на фото, ми звертаємо увагу на те, що кінцевий результат вже показаний на фотографії, тобто наконечник вже був замінений, не зрозуміло, кому ця частина знаходиться в кінці кермо стрижня з жовтною гумовою стрічкою.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Оригінальний вид деталі після зняття коліс буде зовсім іншим. він буде в бруді та пилу. Щоб видалити кульковий наконечник, потрібно виконати три основні дії. Перший крок полягає в тому, щоб вимірювати. від провура до осі пальця кінчика. Фото показує, як і що слід вимірювати.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Вимірювання необхідні для забезпечення того, щоб в майбутньому машина могла на своєму шляху потрапити до СТО для процедури. Collapse / Convergence.

Друга дія. необхідно видалити наконечник з самої тяги. Для цього нам потрібен хороший, якісний інструмент. А саме два ключі на 19. Ми викручуємо наконечник з чорнилом, як це показано на фотографії.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Читайте також:

Нова Тойота Камрі 2018 Відповіді На Питання. Тест ... Новий Toyota Camry 2018 Відповіді на питання. Тест-драйв Ігор Бурцев Автор: Ігор Бурцев Опубліковано: 2 червня 2018 р Переглянути 190 678 Мені сподобалось: 2 663 Мені не сподобалось: 339 Повний тест Toyota Camry 2018 ВСІ МОТОРИ! Що краще?Нові автом...
Заміна Ланцюга Грм Тойота Камрі 40... Заміна ланцюга синхронізації для Toyota Camry Надійність автомобіля. це параметр, який залежить від багатьох факторів. Саме цей показник для водіїв найчастіше вирішальний при виборі автомобіля. На Toyota Camry встановлений синхроімпульс механізму син...

Після відкручування кульки від стрижня ми продовжуємо видалити його з самого кулака. Щоб ви не потрапили і не пошкодили частиною молотка, ви можете використовувати спеціальні знімачі. Ви можете купити їх у будь-якому автосалоні. Ущільнювачі допоможуть точно зняти наконечник із кулака, не пошкодити деталі. На фото показані кілька типів стрібунів, ви можете вибрати будь-який.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Отже, ми видалили кульковий наконечник. Загалом, це повинно займати не більше 10 хвилин з кожного боку. На малюнку нижче показано, як деталізація погіршилася. повна відсутність змащення і наявність багато бруду дозволяють припустити, що кульковий наконечник дійсно пошкоджений і його неможливо відновити.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Ми вирішили залишити жовті смуги і замінити їх чорними. Вилучивши чорні гумові смуги з нових наконечників, необхідно підготувати частину для установки. Потрібно наносити мастильний матеріал на кульовий механізм та додати пластик Suprotec. На знімку вона зеленувата.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Після того, як деталь ретельно змащується, нам потрібно надягти жовту гумку і закріпити її з боку. Це не складно, все, що вам потрібно. це поставити фіксуюче кільце на гумові стрічку. На фото це добре видно. зверніть увагу на верхню частину гумової стрічки.

Заміна Рульових Наконечників Тойота Королла 150

Коли наконечники змащують та знов збираються, ви можете почати процес зворотного зчеплення. По-перше, ми кладемо насадку кулаком в кулак, потім прикручуємо його до рульового стрижня. Дотримання вимірів, зроблених на початку, є обов’язковим. Після того як обидві поради були замінені, ви можете перейти до СТО та провести процедуру розпаду конвергенції, яка допоможе виставити правильні кути. Ця процедура заміни спрямованих подушок на Toyota Corolla закінчилася. Замінені поради допоможуть їзді приємніше і комфортніше.

Читайте також:

Заміна Втулок Заднього Стабілізатора Тойота Авенсі... Toyota Avensis 1998. відгук власника Отже, це мій перший відгук про Дром на мій перший автомобіль. Перед Авенсієм був багатий досвід їзди на автомобілях батьків, а саме Toyota IST, Toyota Camry (SV41), трохи Nissan X-Trail і chevrolet lacetti. Доб...
Заміна Задніх Амортизаторів Тойота Королла Филдер... Ремонт заднього мосту на Toyota Corolla: розбирання, заміна пружин і опор Японські автомобілі, зокрема Toyota, славляться своєю надійністю, комфортом, якістю деталей. Кожна вузол, кожна деталь створюється для людей. Дуже важливо, щоб машина була легк...