Очищення інжекторів. Встановлення жигулівських насадок на Golf 3

У цьому тексті мова йде про те, як чистити чи замінити форсунки самостійно, все залежить від їх стану, на автомобілі Golf 3 з движком AEE. А також з якими форсунками можна замінити стандартний Volksgavon.

Робота повинна бути виконана

 1. Перевірте і очистіть форсунки.
 2. Встановлення інжекторів Жигулів.

Інколи виникає такий неприємний момент, коли треба піднятися під капот і змінити чи очистити форсунки. Не поспішайте з заміною, тому що спочатку спробуйте відновити встановлені насадки, і якщо це не спрацює, то заміните їх на ВАЗ. Ми поставимо ВАЗовські, оскільки вони набагато дешевші.

 1. 1 трубка супер-клею
 2. Сопл, в кількості 4 шт. (Siemens DEKA IV ВАЗ 20734)
 3. Карбюратор Очисник
 4. Муфільний гайка шайба, 2 шт.
 5. Болт з різьбою М6, 50 мм, 2 шт.
 6. крестовые шуруповерт
 7. Шестигранник 5 мм
 8. Пороки
 9. Джерело живлення 12 В або акумулятор
 10. Ключ 10
 11. Кисневий шланг 4 см
 12. Помічник
 13. Болгарський
 14. Стандартні насадки ВАЗ

Видалення стадії палива з форсунками

Перш ніж почати працювати, вам потрібно зібрати просту адаптацію, взяти кришку з замком, вставити трубку карбюнтера в це і налити клей.

Замена распылителей на vw 1.6 d

В видео рассказаны проблемы холоного пуска дизеля и их устранение. Замена распылителей.

Попытка заменить распылители Golf II

Обращайтесь: О67-7О9-13-96 Александр.

Тепер ідея до машини, відкрити кришку капота, зняти повітряний фільтр.

Ми потрапляємо в руки шестикутника на 5 мм, їм потрібно відкрутити два болти, які кріплять стійку з форсунками.

Не забувайте, що перед тим, як потягнути залізницю, потрібно від’єднати датчик і роз’єми форсунки.

Після видалення форсунку потрібно перевірити їх ефективність.

Перевірка форсунок

Завдання асистента полягає в тому, щоб повернути стартер, і ви дивитесь на інжектори, робочий інжектор повинен мати ясний конус, струмок, а також не розпилювати. це ознака непрацюючого насадки. Таку силу можна очистити (може допомогти). Сопло повинно бути обережно затиснуте в порожнину, нанесіть 12 вольт (завжди дотримуйтесь полярності).

Якщо сопло все в порядку, ви почуєте клацання. Якщо немає клацання, викиньте сопло. Їжа повинна бути подана на короткий час, оскільки все може перегрітися і згодом вигоріти.

Очищення сопл

Настає час адаптації, він повинен бути з’єднаним на одному кінці з циліндром, з карбюнцем і інжектором на інший. Після подачі електроенергії відкрийте сопла та зніміть карбюратор. Цю операцію слід повторити кілька разів, не забувайте про перегрів. Якщо всі ваші інжектори працюють, то ми щасливі і віддаляємо, а в тому випадку, якщо навіть один з них недоступний, то ми йдемо і купуємо комплект Жигулів.

Встановлення інжекторів Жигулів

Якщо дивитись на сопло ВАГівської та ВАЗ, то значні відмінності, ми не побачимо, ну, просто, що вони відрізняються за довжиною слота замка.

У випадку, якщо Ви не знайшли підвіски ВАЗ, вам доведеться постраждати, тому що рейка не підніметься точно, і коли ви спробуєте встановити його на місці, він буде протилежним виступам у місцях фіксації повітряного фільтра.

Такі місця потрібно розрізати за допомогою болгар.

З тих пір граблі підняті, необхідно створити сутенера, для цієї процедури вам потрібна шматок кисневого шлангу.

Ми встановлюємо рейку, для надійності ми сидімо на невеликій крапці суперкласу.

Читайте також:

Новейший VW Golf 2020 засняли без камуфляжа на пар... Компания Фольксваген фактически окончила работу над тестами нового Golf 8-го поколения, и благодаря одному из юзеров Instagram под ником johannes.vag можно оценить внешний облик последнего поколения культового автомобиля практически без камуфляжа. К...
Порівняти Тойота Ауріс І Фольксваген Гольф... Volkswagen Golf є визнаною іконою серед хетчбеків. Він заслужив ім'я в автомобільному світі. У цифрах це виражається таким чином: сім поколінь і 30 мільйонів копій продаються між 1974 і сьогодні. Обліковий запис все ще відкритий. Його дизайн досить ...