підміна ременя грм на chevrolet Круз 1 6 самостійно

підміна ременя грм на chevrolet Круз 1 6 самотужки

Заміна ременя ГРМ Шевроле Круз 1.6

Заміна ременя ГРМ Шевроле Круз 1.6

Ознакою несправності вам більше сподобаються: чути стукіт при працюючому двигуні, движок троїть і дуже димить. Можливі причини: ослаблений ремінь приводу ГРМ, приводний ремінь пошкоджений як ще його називають дуже зношений. Інструмент: набір ключів гайкових, набір головок, набір викруток з різними насадками.

Примітка: роботи по зняттю ременя приводу ГРМ, найкращим чином створювати на оглядовій ямі або підйомнику. 1. Зніміть ремінь приводу додаткових агрегатів.

2. Зніміть повітряний фільтр укупі з корпусом. 3. Зніміть з машини переднє колесо з правого боку.

Читайте також:

Заміна Ременя Грм Chevrolet Evanda Зміна ремінця / ланцюга Chevrolet Evanda Заміна ременя та синхронізації для Chevrolet Evanda. Місцевий сервіс з каталогу технічного обслуговування Chevrolet Evanda в автосервісі в Москві. Майстри нашого автотехнічного центру в Москві на Нижньому Новг...
Правильна Заміна сальника коленвала... правильна заміна сальника клонували творець: KozTas Розміщено 7 Серпня. 2016 р Переглянуто 54 432 Мені сподобалося: 75 Мені не сподобалося: 46 Передумовою замасливания дисків зчеплення, а може протікати сальника первинного вала коробки або заднього...

4. Поршень першого циліндра виставте в верхню мертву точку. 5.

Виверніть і дістаньте болт, яким кріпиться шків коленвала. 6. Зніміть шків коленвала з мотора. Примітка: болт, яким кріпиться шків до коленвалу, затягнуть з величезним затягує моментом.

Тому перш ніж його відкручувати, слід добре зафіксувати колінвал. Щоб не допустити його провертання, для цієї мети потрібно включити п’яту передачу і по повній програмі видавити гальмівну педаль (тут повинен посприяти черговий учасник даного процесу). 7.

Під движок встановіть міцну опору, таким чином, щоб вона тримала на собі движок. 8. Виверніть і дістаньте два болта, якими кріпиться кронштейн фронтальної правої подвесочной опори мотора, до крила машини, потім відкрутіть і дістаньте гайку, зайнятий} кріпиться кронштейн. 9.

Виверніть і дістаньте три болта, якими кріпиться права подвесочного опора двигуна до кронштейну, що знаходиться на движку. 10. Зніміть подвесочную опору з правого боку агрегату авто. 11. Виверніть і дістаньте три болта, якими кріпиться верхня захисна кришка приводного ременя газорозподільного механізму.

заміна ременя ГРМ Chevrolet Cruze 1.6i 2009г.в.

Докладний опис заміни ременя ГРМ і роликів двигуна внутрішнього згоряння 1.6 Chevrolet Cruze. Дякую за допомогу в.

12. Дістати шланг Гура з фіксаторів, розміщених верхній кришці ременя приводу ГРМ і відвести його в сторону. 13. Зняти верхню кришку, що захищає приводний ремінь ГРМ, для цього треба докласти до неї зусилля спрямоване вгору. 14.

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Сузукі Гранд Віта... Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4 Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4.0 HDI 110 16V 2001. 2005 Набір тормознх колодок, д Колодки гальмівні Японія » Інші постачальників:- Колодки гальмівні дискові передн SUZUKI:...
Проста Заміна Підшипника Маточини Своїми Руками... проста заміна підшипника маточини своїми руками творець: Джилі Емгранд хобі робота машина Розміщено: 20 лист. 2017 р Переглянуто: 7 816 Мені сподобалося: 37 Мені не сподобалося: 10 як вдома поміняти підшипник фронтальної маточини Теги youtube: #gee...

Викриття і дістаньте три болта, якими кріпиться нижня захисна кришка ременя приводу ГРМ, і зніміть її. 15. Злегка відпустіть три болта, якими кріпиться насос охолоджуючої рідини. 16. Провертати корпус насоса охолодження в сторону проти годинникової стрілки, до моменту поки ремінь газорозподільного механізму не ослабне. 17.

Зніміть приводний ремінь ГРМ з машини. 18. Зніміть натяжна ролик ременя приводу газорозподільного механізму. Для цього слід викрутити і дістати три болта, якими кріпиться кронштейн до двигуна автомобіля.

19. Зніміть ролик, натягує приводний ремінь ГРМ з двигуна автомашини. 20.

Виконати установку ролика, який натягує ремінь приводу ГРМ в зворотному порядку. 21. Проконтролювати, чи відповідають всі мітки на розподіл і КОЛІНВАЛИ. 22. Монтувати приводний ремінь ГРМ на шків коленвала.

Потягнути за провідну гілку ременя і надіти її на шківи розподільних валів. Натягнути задню частину ременя приводу ГРМ на шків насоса перекачує охолоджуючу рідину і помістити його за ролик натяжителя. 23.

відрегулювати натяг ременя приводу газорозподільного механізму. Щоб це зробити провертайте насос який перекачує охолоджуючу рідину в сторону по годинникової стрілки, P паралельно перевіряючи натяжку по мітках ролика натяжки. Внаслідок чого мітка на натяжній ролику повинна зміщуватися в бік проти годинникової стрілки та фіксованого мітки на кронштейні ролика. Правильно натягнутим ремінь вважається тоді, коли мітки співпадуть. У такому положенні слід закріпити насос рідини для охолодження.

24. Після цього вверніть в хвостовик колінчастого вала болт, який кріпить його шків. 25.

Поверніть коленвал, за болт, який кріпить шків, на два оберти. Переконайтеся в збігу міток коленвала і распредвала. У разі якщо не збіглися мітки, слід повторити установку ременя приводу газорозподільного механізму. 26.

Слід переконатися в тому, що охолоджуюча рідина з-під корпусу насоса не випливає. Якщо ж є патьоки, слід виконати заміну кільця ущільнювача корпус насоса. 27.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Лада Гранта 16 Клапанів... Підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1 підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1.6 на 16 клапанів Будь-який власник автомобіля повинен знати, що ГРМ необхідно поміняти, за порадами виробників авто, пробіг в 60 тис. Км - це максимум, після якого стоїть зробити підмі...
Заміна Ременя Грм Volkswagen Passat B6... Volkswagen Passat B6 Заміна ремінця Гвинтовий ремінь на транспортних засобах Volkswagen може замінюватися кожні 60-90 тис. Км. Отже, регульований вид роботи змінити часовий пояс, хочеш це чи ні, треба. Багато автомобілістів вважають за краще хеджуват...