Підміна ременя ГРМ на Пріорі

Підміна ременя ГРМ на Пріорі

Ремінь ГРМ призначений для приведення в дію газорозподільного механізму двигуна, передаючи до нього крутний момент від шківа колінчастого вала. На противагу 8-клапанних моторів, 16-клапанники обладнані 2-ма розподільними валами, кожний з яких має свою приводную шестерню.

З огляду на зміни конструкції приводу ГРМ, ремінь має величезну довжину, і проходить не тільки через ролик натяжителя і шестерню водяного насоса, але зате через додатковий опорний ролик.

несправності ременя

Так само як і будь-якого іншого автомобіля з ремінним приводом ГРМ, ремінь Пріори має наступні несправності:

Розтріскування і розшарування робочої поверхні ременя ГРМ є наслідком:

  • довготривалої експлуатації;
  • частих перепадів температур;
  • попадання туди масла або тосола;
  • порушення роботи водяного насоса (Помпи);
  • несправністю натяжної як ще його називають опорного роликів.

Ці ж причини, також некоректна регулювання натягу будуть передумовою деформації ременя і його обриву.

Навіщо міняти ремінь

Якщо вчасно не побачити проблеми, і навіть не поміняти ремінь з роликами, обрив не примусить себе довго чекати. Якщо це трапиться, врятувати движок допоможе тільки повний ремонт. У 90% випадків обриву ременя ГРМ на 16-клапанному двигуні Пріори, клапана приходять в непридатність (гнуться), з цієї причини пошкоджується і головка блоку циліндрів зі своїм клапанним механізмом. Більш того постраждати може і помпа.

Помітивши найменші пошкодження ременя, його потрібно терміново міняти.

Із заводу 16 клапанні Пріори йдуть з посиленими ременями ГРМ виробництва контори «Gates», яка гарантує 100 тис. Км безпечного пробігу. Але беручи до уваги наші умови експлуатації, особливо в прохолодних регіонах, в добавок ймовірні проблеми в роботах водяного насоса, роликів, підміну рекомендується створювати не рідше, ніж через 50 тис. км пробігу.

Поміняти ремінь ГРМ на 16-клапанних двигунах Лада Пріора потрібно в комплекті з натяжним і опорним роликом.

вартість

Читайте також:

Заміна Ременя Генератора Бмв Х5 Е70... BMW препарат Заміна ременя привода генератора M54 BMW X5 E53 двигун оснащений трехфазними генераторами змінного напруги двох фірм. Baleo (Італія) типу A13V118 і Bosch (Німеччина) типу NC 14V 45/140 F з вбудованим випрямлячем на дев'ять випрямлячів, ...
Заміна Підшипника Маточини Toyota Caldina Et196 / ... Заміна підшипника маточини TOYOTA CALDINA ET196 /заміна підшипника маточини творець: колінвал Тойота Розміщено 6 Липня. 2016 р Переглянуто: 311 273 Мені сподобалося: 1 340 Мені не сподобалося: 221 підміна фронтального підшипника маточини Тойота CAL...

Сам ремінь ГРМ на Пріору в наших магазинах купують в ціновому плані від 1000 рублів залежно від виробника. Ціна комплекту (ремень2 ролика) варіюється від 5 до 3,5 тис. Руб. Робота по заміні на станції техобслуговування обійдеться від 800 до 1200 рублів.

Якщо у вас немає ні найменшого бажання витрачатися для оплати роботи на 100, ремінь і ролики звичайно поміняти самостійно. Для цієї мети вам не потрібно ніяких особливих здібностей і інструментів. На жаль спочатку давайте визначимося вибираючи запчастин. Нижче наведено таблицю, коли вказані російського} автопрому і каталожні номери унікальних і найкращих подібних їм комплектів ГРМ на шестнадцатіклапанний движок Лада Пріора.

заміна ременя грм на Пріорі! Мітки грм ВАЗ 2170, 2171,2172!

Як зняти, розібрати і зібрати стартер на Пріорі! обрив ременя грм лада.

Використовувати запчастини сумнівної якості або невідомих виробників небажано.

заміна ременя своїми руками

  • ключ-шестигранник на 5;
  • накидний ключ або головка з тріскачкою на 15;
  • головка на 17 або ключ;
  • спеціальний ключ для обертання натяжної ролика;
  • шліцьова викрутка.

1.Располагаем автомобіль на рівній поверхні.

2.Поднімаем капот, відключаємо масу, знімаємо захисну кришку двигуна.

3.Шестігранніком відкручуємо 6 гвинтів, які фіксують кришку ременя приводу ГРМ.

4.Отключаем датчик коленвала, роз’єднавши на ньому роз’єм.

5.Проверяем, чи збігаються мітки на шестернях распредвалов. Вони повинні збігатися з трикутними висічками на верхній частині кожуха приводу ГРМ.

6. Якщо вони збігаються, перевіряємо мітки на зубчатки маховика. Для цього у верхній частині маховика (під термостатом) витягаємо гумову заглушку. Під нею буде видно вінець маховика з міткою, яка повинна співпасти з трикутної висічкою зліва.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

7. Для більшої переконливості в правильному регулюванні газорозподільних фаз потрібно перевірити і стан мітки на шківі колінчастого вала.

8. Для цього послаблюємо натягувач ременя генератора. Фіксуємо маховик в тому положенні, в якому він знаходиться, вставивши між його зубів викрутку в отвір, де розташовувалася гумова заглушка.

9.Ключом (головкою або накидним) на 17 відкручуємо болт, що фіксує шків генератора. Знімаємо шків і відкладаємо, а болт загортаємо назад.

Читайте також:

Заміна ременя Генератора На Ваз 2110-2112, 2108-21... заміна ременя генератора на ВАЗ 2110-2112, 2108-2108 і 2114-2115 творець: У гаражі у Сандро Розміщено: 13 Квітня. 2015 р Переглянуто 96 256 Мені сподобалося: 407 Мені не сподобалося: 37 Відео огляд по підміні ременя генератора на автомобілях ВАЗ з ...
Заміна Ременя Грм Volkswagen Passat B6... Volkswagen Passat B6 Заміна ремінця Гвинтовий ремінь на транспортних засобах Volkswagen може замінюватися кожні 60-90 тис. Км. Отже, регульований вид роботи змінити часовий пояс, хочеш це чи ні, треба. Багато автомобілістів вважають за краще хеджуват...

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

10.Под шкивом знаходиться шестерня клонували, на якій є мітка, вона повинна збігтися з міткою на бічній кришці масляного насоса.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

11.Якщо мітки не збігаються, потрібно вимкнути в автомобілі передачу, зафіксувавши його стоянковим гальмом, і ключем на 17, накинутим на болт шківа генератора, обережно провертати коленвал до збігу всіх міток. Коли мітки співпадуть, значить, поршень 1-го циліндра знаходиться у верхній мертвій точці. Тепер можна знімати старий ремінь.

12.Ключом на 15 відкручуємо болт кріплення натяжної ролика, а спеціальним натяжним ключем провертає його проти годинникової стрілки. Якщо планується і заміна роликів, демонтуємо його, а після і опорний ролик.

Заміна ременя ГРМ Пріора 16 Клапанів Відео

13.Снімаем старий ремінь ГРМ.

14.Устанавліваем нові ролики.

15.Новий ремінь надягаємо на шків коленвала, шестерню помпи і на шестерні распредвалов.

16.Надежно зафіксувавши опорний ролик, натягуємо ремінь за допомогою ролика натяжителя, обертаючи його за годинниковою стрілкою. Якщо немає спеціального інструменту для вимірювання натягу, перевірте його, взявшись пальцями за ремінь посередині, і поверніть його площину горизонтально. Нормально натягнутий ремінь зусиллями пальців можна провернути не більше ніж на 90 градусів.

Заміна ременя грм лада пріора 16 клапанів.

17.Винімаем викрутку, якою фіксувався маховик.

18.Проворачіваем колінвал на 2 повних обороту, після чого звіряємо положення міток на шестернях распредвалов і на маховику. Якщо вони збігаються, виробляємо монтаж в зворотному порядку.

підсумок роботи

Після завершення монтажу запустіть двигун, і прислухайтеся до його роботі. При нормальному натягу ременя ніяких сторонніх звуків бути не повинно. Якщо ремінь для перенесення натягнутий, можливий гул або свист натяжної ролика. В цьому випадку його потрібно відпустити, провернув проти годинникової стрілки.

Читайте також:

Заміна Масло знімні ковпачки на Ваз Класика... заміна масло знімних ковпачків на ВАЗ класика творець: Зроби сам Розміщено: 19 Червня. 2016 р Переглянуто: 40 809 Мені сподобалося: 268 Мені не сподобалося: 15 Група в Вконтакте Теги youtube: # ваз # класика # сальники # ремонт # димить # маслозні...
Заміна ГРМ Рено 1,6 16v (K4m) Логан, Дастер, Санде... заміна ГРМ Рено 1,6 16V (K4M) Логан, Дастер, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2 творець: ремонт Рено Розміщено 6 Січня. 2015 р Переглянуто: 479 567 Мені сподобалося: 2.4 010 Мені не сподобалося: 128 Як поміняти ремінь і ролики ГРМ на 16 клапанному м...