Підміна клапанів Деу Нексія (8 клапанів) вдома

Підміна клапанів Деу Нексія (8 клапанів) на дому

Виконуючи ремонт мотора можливо буде потрібно підміна клапанів на Деу Нексія (8 клапанів). Необхідно вивчити те, що стандартної процедури регулювання не передбачено — просто нічим поміняти зазор між штовхачами і ніжками клапанів. На автомобілях встановлюються гидрокомпенсатори, які самостійно підбирають потрібний зазор. Система надійна, відмінно працює не просить додаткового догляду. На жаль при трапляються перепони — руйнуються клапани, тому вони вимагають підміни. Має велике значення при експлуатації підтримувати нормальний стан всіх вузлів і агрегатів, щоб збільшити ресурс двигуна в загальному.

Що потрібно для заміни клапанів

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

Неодмінно при підміні клапанів на Деу Нексія (8 клапанів) потрібно придбати набір нових виробів. Без цього просто не слід пробувати починати ремонт. Також у вас повинні бути такі інструменти та запчастини:

 1. Набір головок і тріскачка.
 2. Ключ динамометричний.
 3. Найпотужніший магніт.
 4. Пластмасова втулка.
 5. Набір сальників клапанів.
 6. Якщо необхідно міняєте штовхачі гидрокомпенсаторов.
 7. Шуруповерт або дриль з можливістю регулювання швидкості обертання.
 8. Паста для притирання клапанів.
 9. Нові прокладки ГБЦ і кришки.

Повністю ремонт і заміна відбуваються таким же чином, так само як і на інших автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння.

Заміна ременя грм деу Нексія 16 клапанів.

Підготовка до зняття

Поки знімати головку блоку циліндрів, потрібно виконати кілька дій:

 1. Відключити від батареї акумуляторної мінусовій провід живлення.
 2. Демонтувати нашому клієнтові залишається обладнання навісне, захисні чохли.
 3. Зняти з розподільного вала ремінь ГРМ.

Неодмінно знімаєте корпус і повітряний фільтр, рятуєтеся від всіх частин, які бувають варіації перешкодити демонтажу ГБЦ.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Ваз 2115 8 Клапанів... Підміна ременя ГРМ на ВАЗ-2110, 2111, 2112 Підміна ременя ГРМ на ВАЗ-2110, 2111, 2112 Ремінь газорозподільного механізму на восьмиклапанним «десятках» це кільцевої ремінь зубчастої конструкції з гуми. Він призначений для передачі крутного...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Сузукі Гранд Віта... Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4 Гальмівні колодки Сузукі Гранд Вітара (FT, GT) 2.4.0 HDI 110 16V 2001. 2005 Набір тормознх колодок, д Колодки гальмівні Японія » Інші постачальників:- Колодки гальмівні дискові передн SUZUKI:...

Цілком знімати ремінь ГРМ немає потреби, якщо не плануєте його поміняти. На жаль рекомендується провести повну заміну всіх компонент, що відносяться до голівки блоку циліндрів — цим ви забезпечите кращу якість ремонту.

Що потрібно для притирання клапанів

Обов’язково потрібно робити притирання нових клапанів (або старих, якщо щільність порушена). Проводиться процедура пояснюється дуже просто, при підміні клапанів Деу Нексія (8 клапанів) необхідно дотримуватися тих же правил, що і при виконанні ремонту будь-яких інших автомобіля. Для вас буде потрібно такий набір інструментів:

 1. Шуруповерт інакше кажучи дриль з реверсом і регулюванням швидкості обертання.
 2. Відрізок шланга, внутрішній діаметр у нього буває таким же, так само як і зовнішній у ніжки клапана.
 3. Притиральні паста 2-ух типів: для вузької і грубої роботи.

Неодмінно ремонт проводити в чистому приміщенні, щоб не потрапляла бруд всередину пристроїв.

проведення притирання

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

При підміні ГРМ Деу Нексія (8 клапанів) обов’язково потрібно проводити функцію притирання. Однак необхідно дотримуватися правила — хто клапан притирається до одного отвору, тому потрібно маркером намічати їх. Процедура легка:

 1. Встановлюєте клапан в район, на його ніжку одягаєте гумовий шланг і фіксуєте хомутом.
 2. В дриль затискаєте відрізок металу (підійде ніжка від старенького клапана) і фіксуєте хомутом.
 3. Наносите на тарілку клапана пасту для грубої притирання.
 4. Робите обертання на маленькій швидкості в різні сторони. При цьому необхідно робити по 5-7 оборотів за годинниковою стрілкою і стільки ж проти. Це забезпечить дуже щільне зіткнення поверхонь. Зручніше для цієї роботи використовувати ручний дриль.
 5. В результаті грубої притирання потрібно змити пасту і нанести тонкодисперсную.
 6. Знову обертає дриль, необхідно досягти найбільшого дотику поверхонь.

заміна ременя ГРМ на Нексиі 8 клапанів

Знято для Бортового журналу на нашому сайті Драйв2 daewoo/ 993020 / Звуковий супровід.

За такою схемою проводиться притирання всіх інших клапанів. Неодмінно в результаті робіт ретельно промити ГБЦ, щоб не залишилося слідів пасти — вона може потрапити на поршні, що призведе до швидкого зносу частин мотора.

Заміна ременя грм Деу Матіз 0 8.

Інструменти для заміни гидрокомпенсаторов

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

Для можливості провести підміну ГБЦ Деу Нексія (8 клапанів), для вас буде потрібно провести повний спектр робіт — притирання клапанів, установку гидрокомпенсаторов і сальників, распредвала. Якщо здійснюється підміна гидрокомпенсаторов, знімати головку не потрібно — досить демонтувати розподільні вали і кришку. Для вас буде потрібно такий набір інструментів:

 1. Свічковий ключ (краще поламаний, тому що доведеться його розпилювати).
 2. Рассухариватель для автомобілів ВАЗ «класичної» серії.
 3. Набір головок, тріскачка.

Розбирання приводу ГРМ

За аналогічним сценарієм робиться і підміна распредвала Деу Нексія (8 клапанів). Необхідно виконати такі маніпуляції:

 1. Зніміть кришку клапанного механізму.
 2. Відкрутіть кріплення верху кожуха, що прикриває ремінь ГРМ.
 3. Відкрутіть зірочку і повільно посуньте її. Неодмінно підвісьте її на дроті, щоб вона не впала вниз не змістився на її поверхні ремінь.
 4. Якщо не бажаєте знімати зірочку, то звичайно підняти одну сторону автомобіля і включити п’яту передачу — так буде набагато простіше. Провертати колінчастий вал звичайно, обертаючи вивішене колесо. Одна незручність — важко виловити положення розподільного валу.
 5. Закрийте що залишається зробити нашому клієнтові дренажні отвори тимчасово проведення ремонту.

При підміні маслос’емних ковпачків Деу Нексія (8 клапанів) виробляються такі ж маніпуляції, проте тільки доведеться використовувати олов’яний прут. При його використанні фіксується положення клапана в найвищій точці. Якщо проводите демонтаж ГБЦ, намагайтеся відразу з цим виконати підміну всіх частин.

заміна гидрокомпенсаторов

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Кіа Ріо 3... Міняємо гальмівні колодки на Кіа Ріо Міняємо гальмівні колодки на Кіа Ріо Щоб автомобіль в ході власної експлуатації залишався надійним і безпечним, потрібно проводити його технічне обслуговування з періодичністю, встановленої виробником. Підміна гал...
Заміна Паливного Фільтра Ніссан Х Трейл Т31... Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 наявність паливного фільтра в автомобілях Ніссан Трейл Т30 і Т31 неодмінно, тому що він тримає під контролем циркуляцію в баку з бензином і ...

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

Це те, що потрібно при ремонті бухгалтерської системи газорозподілу, в особливо складних ситуаціях робиться підміна клапанів. Деу Нексія (8 клапанів) оснащується системою, яка автоматично регулює термічний зазор. Для зняття і підміни гидрокомпенсаторов необхідно зробити такі діяння:

 1. Провернути розподільний вал таким чином, щоб його опукла частина виявилася вгорі. При таких обставинах звільниться багато місця.
 2. До місця кріплення клапанної кришки необхідно накрутити болт для установки Розсухарівателі.
 3. Встановлюєте свічковий ключ навпаки вкручені болти. Грані при цьому є внизу.
 4. З дроту необхідно зробити гачок. Натискаєте на Розсухарювач (він що фіксується болтом, а його 2-а частина натискає на ключ свічки і клапанну шайбу).
 5. Після натискання на Розсухарювач необхідно розворушити рокер. Підніміть частину, розташовану на гідрокомпенсатор.
 6. Зараз пора використовувати гачок — підсовуєте його під гідрокомпенсатор і витягуєте елемент.

Замість гачка використовують потужний магніт — завдяки його використанню робота проводиться швидше. Можна відразу витягувати обидва компенсатора. Збірка робиться в зворотному послідовності.

Зняття ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

При підміні ременів Деу Нексія (8 клапанів) необхідно робити ряд попередніх дій — без цього ремонт зробити не можна. Обов’язково потрібно встановлювати що залишається зробити нашому клієнтові шківи по мітках — це забезпечить правильне функціонування всіх систем мотора, знизить витрата бензину, збільшить потужність. Для демонтажу приводного ременя зробіть такі маніпуляції:

 1. Поставте автомобіль на рівній горизонтальній площадці, включіть передачу і видавіть ручник.
 2. Фронтальне праве колесо необхідно піддомкратити і зняти.
 3. Вимкніть від акумулятора мінусову клему, від’єднайте що залишається зробити нашому клієнтові шланги і хомути, які звичайно перешкодити демонтажу.
 4. З використанням ключа на 13 необхідно послабити болт генератора, потім рушити його корпус і послабити натяг ременя.
 5. Зніміть верхню частину пластмасового кожуха, викрутивши ключем на 10 нашому клієнтові залишається болти кріплення.
 6. Виверніть внизу два болта, які знаходяться на захист мотора. Отримавши доступ до болта на шківі коленвала, виверніть його. Краще завчасно обробити різьбове з’єднання проникаючої мастилом.

Після чого викручуєте болти кріплення або верхньої кришки, знімаєте на сто відсотків ремінь ГРМ. Зараз залишилося тільки виставити вали по мітках і натягнути новий ремінь.

Установка нового ременя

Обов’язково перевірте, щоб збігалися мітки:

 1. На шківі розподільного вала вона бажана орієнтована вгору.
 2. На шківі колінчастого вала — вниз.

Заміна ременя грм деу Нексія 8 клапанів.

Неодмінно встановлюйте новий натяжна ролик — у нього є трикутна проріз ззаду, з її допомогою є варіант тримати під контролем натяг ременя. Після підміни ременя ГРМ Деу Нексія (8 клапанів) Необхідно провести натяг — для цієї мети потрібно досягти збігу отворів в покажчику.

Заміна ременя ГРМ Деу Нексія 8 Клапанів

Після збігу отворів необхідно встановити там залізний прут. Після чого затягується гайка кріплення ролика, і весь вузол збирається. Проводять натяг ременя за допомогою помпи, проте це важче. Неодмінно після натягу ременя необхідно перевірити ще раз збіг всіх міток. Для цієї мети вам провертаєте на 2-3 обороту колінвал і перевіряєте стан шківів.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Шевроле Авео 1.2... Підміна ременя грм chevrolet авео 1.5 4.6 Підміна ременя приводу ГРМ Чи не перегинати і навіть не перекручуйте ремінь! Після зняття газорозподільного ременя не провертати колінчастий і розподільні вали що б уникнути пошкодження внутрішніх компонент м...
Заміна Ременя Грм Тойота Камрі V6... 4.6 Заміна тимчасової ременя Не згинайте і не скручуйте ремінь! Після виймання ременя, не рухайте і не розподіліть важелі, щоб уникнути пошкодження внутрішніх деталей двигуна внаслідок втручання клапанів на коронку поршня! Перед тим як встановити рем...