Opel Astra Musicholic Взаємній Бортовий журнал Видалення генератора. Astra H (z18xer) 1.8 автомат. (Відео)

Передісторія з заміною акумулятора тут

Словом. акумулятор помер. Після встановлення нового, при вимірюванні напруги пристрій показав 13,5 без навантаження, під навантаженням 12.6. Я гадаю, що все було недостатньо, він розбив генератор своєю музикою. І купити нову, задоволення не дешево. Потрібно стріляти і взяти на стійку майстрам.

Я піднявся в Інтернеті, в пошуках керівництва, як стріляти генератором і до мого великого сюрпризу, я не знайшов жодного яскравого прикладу. Я вирішив скоротити сам.

Варіант без видалення захисту і без ями.

1) Запаркувати, повернути колеса вправо, машину машину, зняти правильне переднє колесо.

2) Ключ для 10 розкручуваних мінусів клама Акб, ми видаляємо.

Читайте також:

Ремонт Замка Дверей Опель Астра G... Замок Замок Не видаляйте тему, будь ласка, я багато читаю про все це, переглянуто багато фотографій. Я виклав Opel astra N wagon 2007god, не працював замок задніх лівих дверей. Демонтировані пила розірвані дроти з'єднують довгі, все як всі. Встановл...
Яке Масло В АКПП Опель Астра H... Яке масло в коробка автомат опель астра h яке масло в коробка автомат опель астра h Коли міняти масло? Як правило, масло, яке заливається в АККП, в процесі виробництва автомобілів Опель Астра Н, розраховане цілком на його термін служби. Російські умо...

3) Використовуйте клавішу 7, щоб зняти кришку повітряного фільтра та від’єднати два форсунки.

4) За допомогою торичного ключа T30 відкрутіть гвинт, що фіксує повітря. Фільтрувати

5) Від’єднайте затискач контактів датчика повітряного фільтра.
Ми знімаємо повітряний фільтр.

6) За допомогою клавіші на 19 витягніть натяжний валик ремінь, відпустите генератор від нього, відпустіть натягувач.

Пам’ятайте розташування ременя на роликах, ви можете відзначити щось, яке потім буде встановлено.

Opel Astra H. Замена ремня ГРМ Ecotec 1.8

Меняем ремень ГРМ на Opel Astra H 2010 года с мотором Ecotec 1.8 140 л.с. Z18XER По вопросам рекламы и .

Замена приводного ремня Opel Astra 2008 г. в.

Как поменять ремень генератора на опель астра.

7) Далі відкрутіть 2 гвинта, що закріплюють генератор, за допомогою клавіші E14. Верхній, нижній зручний з колісної арки. Ми виймаємо повністю розкручені шпильки.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Шевроле Авео 1.2... Підміна ременя грм chevrolet авео 1.5 4.6 Підміна ременя приводу ГРМ Чи не перегинати і навіть не перекручуйте ремінь! Після зняття газорозподільного ременя не провертати колінчастий і розподільні вали що б уникнути пошкодження внутрішніх компонент м...
Заміна ременя ГРМ + заміна ковпачків Опель Зафіра ... заміна ременя ГРМ Заміна ковпачків опель Зафіра Ecotec. творець: TEXaS TV Розміщено 7 Березня. 2016 р Переглянуто 76 246 Мені сподобалося: 788 Мені не сподобалося: 35 Опель Z16XEP підміна ременя ГРМТут відео я покажу для вас як просто і просто помі...

8) Генератор щільно сидить на світильниках, потрібно помістити будь-який інструмент (брухт, файл) у розтоп двигуна і акуратно відпочити в генераторі і відсунути його від тримачів.

9) Поверніть генератор застібами вгору, а за допомогою ключа для 10 відкрутіть гайку термінала.
Останній етап, з яким у мене виникають проблеми. це відірв роз’єму на генераторі. Справа в тому, що дроти з цієї чіпи короткі, і вони не дозволяють наблизити генератор до себе. Мені довелося зритися і торкнутися, щоб від’єднати цей чіп. У мене взагалі, і це не вийло вміло зняти, я підхопив викрутку затиском і витягнув чіп, я навіть не ламав нічого)

10) Тепер, коли генератор ясний, його потрібно видалити. Це робиться за допомогою правої колісної арки (для цього ми зняли колесо) танцюємо з бубном, закручуємо генератор і протягнемо його через отвір. Готово.

Після зняття він взяв його на службу, майстер з’єднав його з підставкою і включив чудо, на стенді напруги 14,5, що під навантаженням, що без. Ну, я думаю, що регулятор напруги є баггі, у них є така захворювання, вони гніють контакти і починають працювати невідповідно.

Заміна Ременя Генератора Опель Астра H Z18xer

Заміна Ременя Генератора Опель Астра H Z18xer

Немає нічого більше для гріха.
Я розповідаю дядькам, що змінити, нічого не зняли з цього) Процедура заміни зайняла близько 15 хвилин, а після іншої тесту на стенді я повернувся, щоб поставити все на місце.

І що було моє здивування, коли я завозив машину. 14,5. Я вирізав всю електроніку і музику з повним саб. 14.5 =) чудесами, але, як і пах, це працює.

Читайте також:

Опель Астра H Заміна Масла В МКПП... Підміна масла в механічній коробці Опель Астра H Підміна масла в механічній коробці Опель Астра H Підміна масла в коробці популярного автомобіля Опель Astra H - дуже потрібна процедура, яка повністю здійсненна при самостійному обслуговуванні. В добав...
Опель Віваро Не Заводиться Стартером... Отримайте вашу машину чи чому вона не запускається Opel Astra H Не запускайте Opel Astra N? Ми спробуємо з'ясувати і, якщо можливо, усунемо причину. Це особливо вірно, якщо проблеми відбулися далеко від технічного обслуговування. Перетягування автом...