Opel Astra Musicholic Взаємній Бортовий журнал Видалення генератора. Astra H (z18xer) 1.8 автомат. (Відео)

Передісторія з заміною акумулятора тут

Словом. акумулятор помер. Після встановлення нового, при вимірюванні напруги пристрій показав 13,5 без навантаження, під навантаженням 12.6. Я гадаю, що все було недостатньо, він розбив генератор своєю музикою. І купити нову, задоволення не дешево. Потрібно стріляти і взяти на стійку майстрам.

Я піднявся в Інтернеті, в пошуках керівництва, як стріляти генератором і до мого великого сюрпризу, я не знайшов жодного яскравого прикладу. Я вирішив скоротити сам.

Варіант без видалення захисту і без ями.

1) Запаркувати, повернути колеса вправо, машину машину, зняти правильне переднє колесо.

2) Ключ для 10 розкручуваних мінусів клама Акб, ми видаляємо.

3) Використовуйте клавішу 7, щоб зняти кришку повітряного фільтра та від’єднати два форсунки.

4) За допомогою торичного ключа T30 відкрутіть гвинт, що фіксує повітря. Фільтрувати

5) Від’єднайте затискач контактів датчика повітряного фільтра.
Ми знімаємо повітряний фільтр.

6) За допомогою клавіші на 19 витягніть натяжний валик ремінь, відпустите генератор від нього, відпустіть натягувач.

Пам’ятайте розташування ременя на роликах, ви можете відзначити щось, яке потім буде встановлено.

Opel Astra H. Замена ремня ГРМ Ecotec 1.8

Меняем ремень ГРМ на Opel Astra H 2010 года с мотором Ecotec 1.8 140 л.с. Z18XER По вопросам рекламы и .

Замена приводного ремня Opel Astra 2008 г. в.

Как поменять ремень генератора на опель астра.

7) Далі відкрутіть 2 гвинта, що закріплюють генератор, за допомогою клавіші E14. Верхній, нижній зручний з колісної арки. Ми виймаємо повністю розкручені шпильки.

8) Генератор щільно сидить на світильниках, потрібно помістити будь-який інструмент (брухт, файл) у розтоп двигуна і акуратно відпочити в генераторі і відсунути його від тримачів.

9) Поверніть генератор застібами вгору, а за допомогою ключа для 10 відкрутіть гайку термінала.
Останній етап, з яким у мене виникають проблеми. це відірв роз’єму на генераторі. Справа в тому, що дроти з цієї чіпи короткі, і вони не дозволяють наблизити генератор до себе. Мені довелося зритися і торкнутися, щоб від’єднати цей чіп. У мене взагалі, і це не вийло вміло зняти, я підхопив викрутку затиском і витягнув чіп, я навіть не ламав нічого)

10) Тепер, коли генератор ясний, його потрібно видалити. Це робиться за допомогою правої колісної арки (для цього ми зняли колесо) танцюємо з бубном, закручуємо генератор і протягнемо його через отвір. Готово.

Після зняття він взяв його на службу, майстер з’єднав його з підставкою і включив чудо, на стенді напруги 14,5, що під навантаженням, що без. Ну, я думаю, що регулятор напруги є баггі, у них є така захворювання, вони гніють контакти і починають працювати невідповідно.

Заміна Ременя Генератора Опель Астра H Z18xer

Заміна Ременя Генератора Опель Астра H Z18xer

Немає нічого більше для гріха.
Я розповідаю дядькам, що змінити, нічого не зняли з цього) Процедура заміни зайняла близько 15 хвилин, а після іншої тесту на стенді я повернувся, щоб поставити все на місце.

І що було моє здивування, коли я завозив машину. 14,5. Я вирізав всю електроніку і музику з повним саб. 14.5 =) чудесами, але, як і пах, це працює.

Читайте також:

Opel Astra H — Заміна ременя ГРМ Ecotec 1.8... Opel Astra H. заміна ременя ГРМ Ecotec 1.8 творець: Зроблено в Гаражі Розміщено: 15 Червня. 2016 р Переглянуто 120 971 Мені сподобалося: 1 789 Мені не сподобалося: 38 Міняємо ремінь ГРМ на Опель Astra H 2010 з мотором Ecotec 1.8 140 к.с. Z18XERПо п...
Заміна Ксенонових Ламп Opel Astra H... Заміна ламп Перед заміною лампи вимкніть запалювання та відповідний вимикач. Візьміть нову лампу прямо за плінтус. Не візьміть лампу за склянку голими руками, інакше на склі залишиться відбитки пальців. Глибина осідає на рефлекторі і погіршує свою ві...