Підміна ПРОКЛАДКИ МАСЛЯНОГО РАДІАТОРА (ТЕПЛООБМІННИКА) НА АВТОМОБІЛІ ОПЕЛЬ

Підміна ПРОКЛАДКИ МАСЛЯНОГО РАДІАТОРА (ТЕПЛООБМІННИКА) НА АВТОМОБІЛІ ОПЕЛЬ.

Текти прокладки теплообмінника є типовий несправністю на Опель Астра Н, Зафіра В, Вектра С, з двигунами Z16XER і Z18XER. об’ємом 1,6 л (115к) і 1,8 л (140л.с.), і звичайно для Астра J, Зафіра С, Мокка, з атмосферними моторами A16XER, A18XER і турбованим A16LET, A14NET (NEL).

Нагадаємо, що масляний радіатор служить для стабілізації температури моторного масла. Через впровадження теплообмінника при запуску холодного двигуна масло швидше прогрівається, в робочому режимі термічний обмін з антифризом не дозволяє маслу перегріватися.

З плином часу «дубєєт» і починає підтікати гумове ущільнення (прокладка), через яке теплообмінник кріпиться до корпусу масляного фільтра мотора. Може бути внутрішнє по іншому зовнішнє пошкодження корпусу радіатора. В даному випадку моторне масло починає потрапляти в систему охолодження, в розширювальному бачку виникає емульсія.

Винуватиця течі теплообмінника. прокладка масляного радіатора.

Opel Astra H. Заміна прокладок теплообмінника

міняємо прокладки маслоохладителя на Opel Astra H 1.8 Ecotec Z18XER. промиваємо систему охолодження і міняємо.

Прискорити вихід з ладу теплообмінника можуть такі чинники:

  • пошкодження гнучкої вставки приймальні труби (гофри): в цьому випадку гарячі вихлопні гази чинять негативний вплив на теплообмінник, докладніше …;
  • перевищення інтервалу заміни моторного масла;
  • часті короткі поїздки;
  • холодну пору року;
  • застосування дорожніми службами антігололедних засобів.

Навіть без урахування вищевказаних чинників на автомобілях віком понад 5 років ймовірність виходу з ладу масляного радіатора досить висока.

Рішення проблеми.

Пропонуємо ефективну технологію ремонту — заміну прокладки або, власне, самого теплообмінника. Мало того, при заміні необхідно використовувати не одну прокладку, а комплект: на атмосферних двигунах їх 12 штук в комплекті, а на турбових — 19. Застосування неоригінальних прокладок або різного роду герметиків. неприпустимо. При виявленні емульсії потрібно промити систему охолодження з використанням спеціального очищувача, замінити розширювальний бачок, моторне масло і антифриз.

Масляна емульсія у водяному каналі теплообмінника.

Останній етап роботи — перевірка термостата і цілісності всіх гумових патрубків системи охолодження, які могли бути пошкоджені моторним маслом, що потрапили в антифриз. Вся процедура займає близько 5 годин.

Заміна прокладок теплообмінника опель астра h z16xer.

(495) 507-95-25
(495) 720-59-04
© 2005. 2018 Компанія Магістраль, 123007 Москва, Магістральний пров., Будинок 3, стор. 3

Читайте також:

Заміна сайлентблоков подовжній важіль Форд Фокус 2... Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 2.4 Порядок підміни сайлентблоков задньої підвіски Форд Фокус 3.5 Зараз будуть розглянуті порядок робіт по заміні сайлентблоков задньої підвіски на автомобілі Форд Фокус 3.5. В обставинах на...
Заміна ременя ГРМ Лада Гранта 16 Клапанів... Підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1 підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1.6 на 16 клапанів Будь-який власник автомобіля повинен знати, що ГРМ необхідно поміняти, за порадами виробників авто, пробіг в 60 тис. Км - це максимум, після якого стоїть зробити підмі...