Заміна прокладок голівки циліндра власними руками

І чому ви раптом вирішили, що ваша машина потребує прокладку головки циліндра? Правильно Зрештою, ви знаєте перші ознаки появи несправності прокладки.

Коли потрібно замінити прокладку головки циліндра?

Прокладка головки циліндра змінюється в двох випадках. Перша. при будь-якому демонтажі голівки циліндра. Будь-який ремонт головки циліндра, що супроводжується видаленням голів, повинен супроводжуватися заміною прокладки головки циліндрів. Прокладка є запасною частиною для одноразового використання, і це не варто зекономити на цьому. Дорожчий.

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Другий випадок, коли потрібно замінити прокладку головки циліндра. це явні ознаки його несправності.

  • ви виявили зовнішню витоку моторного масла;
  • Ви виявили зовнішню витоку теплоносії (антифризу).

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Точка витоку. лінія з’єднання головки циліндрів. Причиною несправності головки прокладки, як правило, є деформація голівки блоку через перегрів двигуна. У цьому випадку потрібно замінити прокладку головки циліндра, щоб уникнути пошкодження двигуна.

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Износ в ЦПГ Peugeot 405

Зазор между цилиндром и поршнем. Пежо 405, XU9JAB DKZ.

ЗАМЕНА ПРОКЛАДКИ ГБЦ Peugeot Partner, Citroen Berlingo

ПОЯСНЕНИЯ К ЗАМЕНЕ ПРОКЛАДКИ ГБЦ.

Причиною відмови двигуна є відмова двох важливих систем: системи змащення та системи охолодження двигуна.

Технологія заміни прокладок головки циліндра

По суті, заміна прокладок головки циліндрів на всіх моделях автомобілів в основному однакова. Можливо така особливість, як порядок затягування болтів голівки циліндрів і моментів затягування цих болтів. Ці цифри повинні бути надані виробником у посібнику для вашої моделі. У щіпці ви можете знайти параметри в Інтернеті на форумах шанувальників тих чи інших моделей авто.

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Дуже важливо! Перед початком закріплення болтів голівки циліндра вони повинні бути очищені, щоб не було пошкодження ключів, що може призвести до дефекту в гнізді болта і неможливості його розкрутки.

Кріплення кріпильних болтів слід запустити з середнього і першого повернути всі болти рівномірно на 0,5-1 оборот.

Перш ніж розбирати головку пристрою, ми відключаємо всі вкладення. Послідовність демонтажу бажана для позначення та позначення схематично.

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Після розмотування болтів зніміть головку циліндра та замініть прокладку головки циліндру. Для вирівнювання прокладки та голівки блоку, як правило, у самому блоці є втулки.

Заміна Прокладки Гбц Пежо 405

Потім в зворотному порядку встановіть фактичну головку циліндра та всі прикріплення, які до нього підключаються. Ось чому ви намалювали діаграму.

Затягування головних болтів головного циліндра повинно здійснюватися суворо послідовно з діаграмою для даного пристрою та дотримуватися параметрів моменту затягування, зазначених виробником. Для цього вам потрібен крутний момент.

Удачі при зміні прокладки головки циліндра своїми руками.

Читайте також:

Ремонт Головки Блоку Циліндрів Ніссан... Заміна прокладок голівки циліндра власними руками І чому ви раптом вирішили, що ваша машина потребує прокладку головки циліндра? Правильно Зрештою, ви знаєте перші ознаки появи несправності прокладки. Коли потрібно замінити прокладку головки циліндра...
Заміна Прокладки Кришки Клапанів Пежо 307... Як замінити прокладку кришки клапана на Peugeot 308, 3008 та 408 з двигуном EP6 Є моменти, коли ви відкриваєте капот, і, на жаль, самі дізнаєтеся про витік олив навколо кришки клапана, прийшов час змінити прогумовану підкладку кришки для голови. Я х...