Заміна переднього підшипника втулки Renault Logan власними руками: варіанти з ABS і без ABS, оригінальні вироби та габарити

Коли підшипник розбивається, він починає гудіння з швидкістю. Отже, це треба змінити. Заміна переднього підшипника ступиці на Renault Logan складається з двох дій: зніміть поворотний кулак, вийміть штовхач і підшипник. Друга операція є найбільш складною. Це потрібно зробити за допомогою спеціальної інструмента. Що стосується заднього вузла, підшипники притискаються до барабанів. Барабан видаляється просто, але нелегко зняти підшипник з нього. Розглянемо всі кроки в порядку.

Найпростіший. це хаб задньої вісі

  Ми виправляємо машину на руці, за допомогою викрутки ми знімаємо захисний ковпачок. Потім відкрутіть гайку в центрі за допомогою гайкового ключа 30;

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Це займає багато зусиль

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Перед кроком 2 ви можете зафіксувати передні колеса. Для цього перша передача активована. Головне. не натискати педаль гальм, поки барабан не встановлений і не зафіксований.

Заміна підшипників

Щоб зняти старий підшипник, спершу зніміть фіксатор. Використовуйте щипці.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Зніміть кільце, вийміть підшипник

Сам підшипник може бути вибитий, для якого барабан розташований плоскою стороною вниз. Використовуйте, наприклад, дошку з круглим вирізом. Діаметр оправки, який тут потрібний, становить 49 мм.

Сидіння для нового підшипника очищається і змащується (літол, циатін). Барабан повинен вигляд вгору. Натискання здійснюється оправкою. У цьому випадку він може торкнутися тільки зовнішнього кільця підшипника.

Хто порушує останню вимогу, купить інший підшипник. На першому етапі використовуються щипці для замикаючих кілець. Головне. повернути пробку на свою місце!

Піднімаючи передній концентратор

Процес заміни фронтального підшипника ступеня займає багато часу і вимагає певних знань і навичок. Отже, потрібні досить багато інструментів: набір великих головок, викрутки та ключі, а також середні цикли і два гнізда. Слід зазначити, що процес заміни підшипника з ABS і без нього майже не відрізняється. Для машин без ABS немає отвору для датчика швидкості.

На першому етапі зніміть колесо: увімкніть ручний гальмо та першу передачу, відкрутіть гайковий крок (ключ на 30). Відкрутіть чотири гвинти, а потім використовуйте гніздо.

Заміна колеса, що носить Renault Logan, не обходиться, не знімаючи задні колеса. Спочатку зніміть бампер огородження (два поршні і три гвинти). Потім вам потрібно наблизитися до точки, позначеної стрілкою.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Усі точки кріплення наконечників

Коли поршень знімається у важливій точці, пройдіть через решту елементів. Це чотири самонарізаних гвинта (1 і 2), два передніх поршня, і самонарізаний гвинт і поршні біля брязкальця.

Щоб зняти пластик, вам потрібен ключ Torx (T20 і T30), а також пласка викрутка.

Читайте також:

Замена Ремня ГРМ Рено Меган 1.9... В какой-то момент кто авто обладатель сталкивается с необходимостью смены ремня ГРМ. Исходя из практики, сервис привода газораспределительного механизма, приходится на каждые 70 – 100 тыщ км пробега. Цена работы по подмене ремня ГРМ, в автосервисах д...
Багажник На Дах Рено Логан Своїми Руками... Стілець на даху Renault Logan З настанням тепла багато власників автомобілів збираються їхати на своєму автомобілі, і тут постає питання про розміщення багажу на даху. Стійка даху для автомобіля Renault Logan. це корисно річ, що дозволить значно розш...

У комплекті з АБС виконуються наступні дії: від’єднайте роз’єм, вийміть шнур з пазів (див. Фото), від’єднайте та зніміть датчик.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Шнур потрібно зняти з трьох канавок

Залишається витягнути поворотний кулак. Але ця операція триває.

Ми знімаємо гальмівні диски

Дайте спробу видалити колодки: перемістіть затискач назовні, відкрутіть гайки на нижньому пальці (клавіша для 13), підніміть затискач. Палець від повороту тримається за ключ на 17.

Рено Лагуна (замена ступичного подшипника) часть 2

При замене ступичного подшипника обязательно соблюдайте правильность установки,так как в нем стоит магнит.

Замена ступичного подшипника на Рено Лагуна

Замена подшипника в домашних условиях.

Ми виймаємо колодки, потім ми знімаємо гальмівний механізм. Для цього викрутіть два гвинти, використовуючи клавішу 18. Вони тримають механізм на кулаці.

Знімаючи збірку гальмівної системи, вона прив’язана до пружини. Далі відкрутіть два гвинти, що тримають диск (ключ Torx T40).

Щоб диск не обертався, можна тимчасово повернути будь-який гвинт, на якому кріпиться колесо. Між колам втулки та гвинта поміщений клин.

Як зняти ротаційну суглобку

З кулака потрібно від’єднати кінчик кермового стрижня. З цією метою ключ на 21 розпущений гайкою з фіксатором, що тримає сам наконечник у квартирах (див. Фото).

Вниз з натягнутим наконечником

Найважче, щоб вибити палець: відкрутіть клавішу гайки 16 і тримайте пальцем за допомогою клавіші Torx T30. Потім торкніться до кінця важеля молотком. Потрібно повністю вичавити пальцем і відкрутити гайку в кінці.

Теоретично, заміна підшипника втулки Renault Logan здійснюється без видалення наконечника. Це тільки відокремлено від кулака.

Ми перейдемо до важеля підвіски. Структура передньої підвіски дозволяє легко знімати стабілізатор: за допомогою клавіші «для 13» поверніть гайку, тримаючи ковпачок за допомогою клавіші T40 (див. Мал.).

Ми використовуємо тільки викрутку та ключ

Потім, використовуючи клавішу для 16, відкрутіть гайку муфти. Криниця розташована знизу, а щічки цієї стяжки можна відкрити за допомогою викрутки. Справа в тому, щоб витягнути п’єдестал з кулака вниз.

Рекомендується відкрутити гвинти на важіль, який фіксує беззвучні блоки. Вам потрібні два клавіші для 18. Дія виконується перед розкручуванням затягувального болта.

Найпростіше, що залишилося. відкрутити два гвинти на стійці. Для цього використовуйте клавішу на 18.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Кріплення ротаційного кулака до стійки

Зніміть підшипник

За допомогою візуальної та тонкої оправки потрібно вибити втулку (мал.). У цьому випадку носій руйнується.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Старий підшипник буде знищений

Потім зовнішнє кільце підшипника вибивається з кулака. Але спершу зніміть пристрій.

Читайте також:

Как Заменить Лампу Ближнего Света На Рено... Всем хорошего определенного времени. Столкнулся с таковой насколько неувязкой, смена лампы. Как светят родные совершенно не нравилось. Родные стояли Osram. Было решено взять лампы как на ВАЗ2107 стояли — Osram H7 Night Breaker Unlimited 12V 55W, 110%...
Заміна ГРМ Рено 1,6 16v (K4m) Логан, Дастер, Санде... заміна ГРМ Рено 1,6 16V (K4M) Логан, Дастер, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2 творець: ремонт Рено Розміщено 6 Січня. 2015 р Переглянуто: 479 567 Мені сподобалося: 2.4 010 Мені не сподобалося: 128 Як поміняти ремінь і ролики ГРМ на 16 клапанному м...

Давайте розглянемо всі кроки в порядку:

 1. Ми відокремлюємо хаб і кулак (оправка d = 36.5);
 2. Щипці для утримання кільця видаляють кільце з вилимки кулака;
 3. Використовуйте оправку d = 65, щоб вибити зовнішнє кільце.

Кожен крок відповідає фотографії.

Позбавтесь від підшипника на половину

Тепер ми видаляємо зайву частину з нашого хаба.

Спочатку зніміть шайбу, яка закриває гумову залозу. Потім просуньте підшипникове кільце, використовуючи молоток і зуб.

Вниз з другою половиною підшипника

На останній стадії вам доведеться використовувати знімач.

Монтаж підшипника

По-перше, підшипник натискається, потім встановлюється кільце замикання, а потім натисніть на концентратор. При цьому використовуйте гвинтовий знімач, молоток та огляд.

Поради щодо опції з ABS

Для комплектів з АБС існують правила:

 • Перед монтажем підшипника встановіть кільце датчика. Лапи кільця дивляться вередину;
 • Слоти 1 і 2 повинні збігатися (див. Фото);
 • Магніт на підшипник повинен виглядати всередині кулака.

Що потрібно зробити перед заміною підшипника Renault Bearer? Бажано очистити підшипникові сидіння. Ступінь також повинна бути підготовлена: задирки залишаються з долата, нарізані нігтівним файлом. Обов’язково застосовуйте мастила (літол та ін.).

Тонкість обтиску

Видалення підшипників ступиці Renault Logan виглядає так само, як знімач для AZLK-2141. Малюнок представлений нижче.

Заміна Переднього Підшипника Рено Лагуна 2

Спеціальний інструмент заводу AZLK

Працюючи, дотримуйтесь двох правил:

 • Коли натискаєте підшипник у кулак, чашка натискає на підшипник 3 (72 мм);
 • Якщо обгортка концентратора триває, використовується чашка 4 (62 мм).

Проміжник у першому випадку спирається на кулак. У другій він натискає на хаб.

Те ж саме треба реалізувати, працюючи з сердечниками. По-перше, оправка тисне на зовнішнє кільце, а коли концентратор притискається до внутрішнього кільця. Зробіть навпаки, і підшипник руйнується.

Різновиди підшипників переднього колеса на Renault Logan

У Renault Logan існує два типи підшипників. з ABS і без нього.

Тому, під час вибору, варто знати, чи існує функція на машині. Окрім фабричного підшипника, є ряд аналогів, які можна використовувати для установки на Renault Logan.

Номер оригіналу

 1. Стаття оригінального підшипника виглядає так. 6001547686. Це каталог номер з функцією ABS і його вартість. 3400 руб.
 2. Якщо машина не обладнана функцією ABS, то стаття виглядає так: 771205779. Вартість в середньому. 2250 руб.

Аналоги

Є ряд аналогів, які можна і рекомендуємо встановити на Renault Logan замість оригінального підшипника фабрики. Що стосується якості, то перераховані нижче елементи нічим не поступаються тим, що виробляються на заводі.

Отже, спочатку розглянемо аналоги чудового підшипника Renault Logan з функцією ABS:

Читайте також:

Заміна ГРМ Рено 1,6 16v (K4m) Логан, Дастер, Санде... заміна ГРМ Рено 1,6 16V (K4M) Логан, Дастер, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2 творець: ремонт Рено Розміщено 6 Січня. 2015 р Переглянуто: 479 567 Мені сподобалося: 2.4 010 Мені не сподобалося: 128 Як поміняти ремінь і ролики ГРМ на 16 клапанному м...
Заміна Підшипника Задньої Маточини Мерседес Вито 6... Підшипник заднього колеса для Mercedes-Benz Vito W638 (638) Поставте замовлення для задняя підшипник ступіці через кнопку Купити. отримати додаткову знижку та швидку доставку. Ви не можете сумніватися в сумісності цієї частини з автомобілем Mercedes...