самостійна підміна підшипника фронтальної маточини на Форд Фокус 3.2

Самостійна заміна підшипника фронтальної маточини на Форд Фокус 3.5

Авто «Ford» славляться надійністю і непоганими технічними характеристиками. У автовласників є думка, що даний вид ремонтів на іномарці робиться виключно в автосервісі і такі дії черговий міф.Насправді. заміна підшипника передньої маточини Форд Фокус 2 проводиться самостійно і не вимагає спеціальних пристосувань.

Залізні елементи при тривалій експлуатації і їзді по поганих дорогах зношуються. Особливому навантаженню піддається підвіска і колесо. Трапляється, що у фронтальній маточини підшипники приходять в непридатність. Усвідомити, що авто несправне можна по сторонньому гуркоту в салоні, навіть на маленьких швидкостях.

Щоб переконатися, досить підняти авто і покачати переднє колесо по вертикалі. Якщо відчувається вільний хід, означає, пора поміняти п / ш. Дана конструкція є нерозбірним механізмом.

Особливості вибору підшипника маточини

Ціна маточини Форд Фокус

Коштують запчастини такого типу в комплекті близько 3500 рублів (оригінал), якщо отримувати запчастина китайського виробництва, то ціна буде в районі 2400 рублів. Каталоговий номер підшипника. 1471854.

Аналоги оригіналу які радиться купувати:

 • FAG, номер 713678790.
 • FEBEST, каталожний код 2182-FOCMF
 • GMB, з номером GH21190
 • SNR-NTN, код за каталогом R152.62

Ford Focus 2 як замінити ступичний підшипник форд фокус 2

Вконтакте: Улюблена музика: [Glitch Hop] Avenza. Explorer — No Copyright Music videoplayback.

Огляди підшипників подивіться на відео

Розмір підшипника:

 • ширина 37 мм
 • внутрішній поперечнік.39 мм
 • зовнішній — 72 мм

Заміна Переднього підшипника Форд Фокус 2

Підготовка до процесу ремонту передньої маточини

До початку роботи підготуйте місце роботи: вимийте і очистіть від забруднень вузол і встановіть його на рівній поверхні. Для забезпечення безпеки ще потрібно пам’ятати підсунути під колеса упори. Далі ставимо автомобіль на першу передачу. Якщо якісь кріплення від кулака і датчика швидкості не відкручуються, щоб не пошкодити їх, використовуємо WD-40. Полегшите для себе роботу. попросіть напарника затиснути педаль гальма, і кулак, датчик зняти буде простіше.

Будуть потрібні подальші інструменти і пристосування:

 • знімач;
 • набір головок;
 • ключ гайковий на «21»;
 • молоток, лом, домкрат;
 • оправлення під діаметр деталі.
 • знімний пристрій для наконечників (по можливості);
 • Ключ динамометричний для затягування з’єднань різьбових.

Для повного уявлення відмінно долучитися до пристроєм вузла, який складається з:
кулак. 1;
підшипник. 5;
барабан гальм. 3;
ступичні гайки і шайба. 4.

Заміна Переднього підшипника Форд Фокус 2

Інструкція по зняттю і установці підшипника передньої маточини

на Форд Фокус 4.5. заміна передньої маточини разом підшипником ділиться на кілька етапів: від’єднуємо поворотний механізм, демонтуємо вийшла з ладу деталь і встановлюємо новітню (наприклад за допомогою преса). Необхідно сказати, що найрозумніше буде зробити підміну відразу з 2-ух сторін, тому що знос йде помірно.

Якщо зустрічаються непоганий напарник і всі інші потрібні інструменти, то нашому клієнтові залишається операції займуть вже 2-ї години.

Читайте також:

Яке Масло Заливати В Форд Мондео 4... яке масло заливати в движок Форд Мондео 4 покоління яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Форд Mondeo - американський автомобіль бізнес-класу, один з найближчих суперників Тойота Camry і Фольксваген Passat. Машина дуже потрібна на ринку...
Заміна Масла В АКПП Ленд Крузер 200... підміна масла в коробка автомат ленд крузер 200 дизель підміна масла в коробка автомат ленд крузер 200 дизель Очевидно, pROmashina кунцево, так само так само як і. Що виготовлено: підміна ремкомплекта, ремонт бублика, підміна гидроблока, фільтр м...