Підміна колодок Шкода Октавія А5

Підміна колодок Шкода Октавія А5

Комплект передніх колодок

Набір фронтальних колодок (4 шт). 1K0698151F

Артикул поміняли на: JZW 698 151

TRW GDB 1386, TRW GDB 1 658

BREMBO P 85 072

SANGSIN SP 2025

BOSCH 0 986 494 019

Коли на приладовій панелі загорівся індикатор зносу гальмівних колодок, вирішив не відкладати надовго і зайнятися підготовкою до підміни.

датчик зносу колодок встановлений на передньому лівому колосі на внутрішній колодці, по ідеї, вона більшою мірою стирається ніж інші.

Датчик зносу колодок встановлюють на Шкоду Октавія А5 після 2008 року випуску, перевірити наявність можна за допомогою PR кодів комплектацій в сервісній книжці Автомобіля (номер коду: 9U1-Контроль зносу гальм. Колодок), в моїй FL 2010 року комплектації Актив, знаходиться даний датчик.

Подивився велика кількість компаній виробників і ціни, вирішив придбати колодки компанії TRW!

заміна передніх колодок на Шкоді Октавія А5

До робіт подивіться інструкцію з підміні в базі ELSA. Щоб поміняти колодки, спершу потрібно зняти колесо, краще протерти супорт від бруду щіткою. Далі зняти дві заглушки і відкрутити шестигранником два пальця:

Заміна гальмівних колодок на Skoda Octavia A5 (шкода активу а5)

Заміна передніх гальмівних дисків і колодок:.

Вид з торця гальмівного супорта

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Шкода Октавія А5

Потім викручені пальці необхідно трохи витягнути,
щоб не заважали, і трохи розтиснути колодки (викруткою),
для зняття супорта:

Щоб вставити нові колодки, треба віджати гальмівний циліндр,
для цього можна взяти два важеля:

І тепер можна встановити новий колодки:

Далі встановлюємо супорт з новими колодками на місце,
єдине при складанні, нижнє вухо колодки має заходити
за держатель нерухомої частини гальмівного супорта:

Закручуєте два пальця, закриваєте отвори заглушками, не забудьте підключити датчик зносу колодок, ось і вся робота. Після заміни обов’язково прокачати гальма! Бажано колодки міняти одночасно перед і зад.

Датчик спрацював, коли на колодках робоча поверхня становила приблизно 4 мм. В принципі, ще можна їздити! Так що якщо загориться індикатор, це не означає, що терміново необхідно міняти гальмівні колодки на Октавії А5, у Вас буде ще час добре підготуватися.

Заміна сайлентблоков передніх важелів шкода октавія а5.

Подробиці у відео:

Рейтинг статті:

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Ніссан Х Трейл Т31... Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 наявність паливного фільтра в автомобілях Ніссан Трейл Т30 і Т31 неодмінно, тому що він тримає під контролем циркуляцію в баку з бензином і ...
Fiat Doblo Заміна сальника коленвала... Fiat Doblo Заміна сальника коленвала творець: Misha Zadoya Розміщено 8 травня 2014 р Переглянуто 49 575 Мені сподобалося: 150 Мені не сподобалося: 7 Fiat Doblo підміна сальника коленвала. Як поміняти сальник коленвала. Як я міняв сальник коленвала....