Renault Scenic Rattle Бортюжор Grandiose TO. Заміна передніх та задніх дисків та колодок

Я почну писати про найгірших ТО в своєму житті, який я так довго відклав. Час наближається до свята, в який я збираюся піти на мій ритл. І оскільки знос багатьох частин так чи іншим чином впливає на безпеку руху, то вже неможливо витягнути кота за те, що вона зазвичай витягує!

Наступним кроком є ​​заміна гальмівних дисків у колі з подушками.

Для обслуговування гальм і коліс було придбано:
передні гальма диски АТС № 24.0124-0158.1,
заднє гальмо з вбудованим підшипником коліс і ABS датчиком кільця ATE № 24.0110-0325.2 (не було ніяких передумов для заміни заднього підшипника, але вирішило не забути голову їх натисканням та взяти готовий варіант)
колодки все DELPHI, переднє число LP2252, заднє число LP565,
Фронтальні підшипники OPTIMAL з кільцевим датчиком ABS 701 978

Фронтовий вузол вирішив змінити, тому що майже перед тим, як всі замінити довгими поворотами ліворуч, праворуч, з завантаженого колеса почали чути характерний гул. Я вирішив замінити пару.

Заміна заднього диска та прокладки була зроблена незалежно від фотоспостереження
один юрист

Читайте також:

Як Зняти Задній Барабан На Рено Логан... Знімаємо задній гальмівний барабан на Рено Логан (фото і відео) знімаємо задній гальмівний барабан на Рено Логан (фото і відео) Гальмівний барабан на Рено Логан слід знімати коли його зносу інакше кажучи пошкодження, підміни гальмівних циліндрів або ...
Як Підтягти Ручник На Рено Дастер Відео... Ручний гальмо Renault Sandero Власникам Renault Sandero періодично потрібно затягнути ручний гальмо. Це пов'язано з тим, що при частому використанні та поступового зносу підкладки розтягнений гальмівний кабель слабшає. Сьогодні ви дізнаєтесь, як уник...

Він зробив практично такий же самий, як і підручник (тобто фотографії), але опустив деякі нюанси: заміна мастила в напрямних пальцях супорта через цілісність гумових пил і злегка грунтова мастило на самих пальцях, шалено шліфувавшись майже до блиску самих супорта (у планах дати їм піскоструминне та порошкове покриття)

Згідно з повідомленням, все просто, навіть школяреві впораються. Наявність інструменту є обов’язковим. Ключ автомобіля на 15 успішно був замінений ключом для 16.

Замена передних тормозных дисков и колодок Ренo сценик3/replacing front brake discs and brake pads

Replacing front brake discs and brake pads with renault grand scenic 3 Заменил передние тормозные диски и тормозные .

Замена передних колодок Рено Сценик / Renault Scenic

Замена передних колодок Рено Сценик / Renault Scenic В этом видео мы будем менять .

Інший купив енергійний газовий очисник. Правильна річ: вона буде мити як іржа, так і бруд.

У мене не було особливого. пристрої для вирощування заднього гальмівного циліндра. Використовується круглогрубці (здається так зване) з тонкими носиками, я називаю їх platypuses). ВАЖЛИВО! Задній гальмівний циліндр повинен бути повернутий за годинниковою стрілкою і одночасно нагріватися. Утконосікі приходять в належний час.

Для очищення від бруду та пилу використовують зимові щітки для снігу, які в машині катаються зимою)

Читайте також:

Заміна Підшипника Компресора Кондиціонера Рено Сце... Ми змінюємо підшипник компресора кондиціонера Renault Logan Зазвичай той факт, що підшипник кондиціонера Renault Logan потребує ремонту, свідчить про сторонню гул двигуна, що виникає під час експлуатації автомобіля. Заміна підшипника компресора конди...
Огляд Рено Логан Через 2 Роки... Огляд Renault Logan 2 роки по тому Автор: Петро Євсєєв Опубліковано: 24 липня 2013 р Переглянуто 416 651 Мені сподобалось: 1 853 Мені не сподобалися: 213 Відгуки через 2 роки роботи Renault Logan Теги youtube: renologan #renault #logan # огляд...

При вийманні задніх блоків з’ясувався джем пилона гальмівного циліндра. Як би циліндр крутиться вздовж осі, але антра залишається на місці. Хороша доза гальмівного пилососа і WD-шки, удосконалена з парою силіконових жирів, фіксує речовину. Коли циліндр був закручений, антрі був витиснутий і більше не крутився.

У вищезгаданому фоторепорті були використані оригінальні диски Renault, які йшли без дурного штекера. Я не пам’ятаю, чи був горіх ступі. Я думаю це було. В комплекті з ATE-дисками в коробці були нові гайки та вилки. Оскільки колишні шпильки не хотіли залишити диск, вони пробивали їх за допомогою викрутки. Тому, щоб знову їх поставити, я думаю, що не було б бажання. Нові пробки забиті через дошку. Спочатку він бив мене маленьким молотком. Як на підлозі пальми! Потім він взяв звичайний молоток і штепсельні вилки на місце.

Заміна фронтального хабабу вирішила довірити хлопців до СТО, оскільки у мене немає ні бажання, ні можливості виштовхнути їх з вузлів. Після заміни цих ще демонтованих та передніх тормозних дисків з взуттям, тоді при монтажі до купівлі старі запасні частини з новими були також махнуті. Майже вільний. За 300 рублів плюс на роботу. Хоча ідея роботи в зворотному порядку не повинна бути дорожчою. Вони не беруть гроші від мене під час постановки вбитих дисків? Ну, нехай це залишатиметься на совісті хлопців з СРТ. І я не жадібний)

А оскільки я в СТО, я вирішив змінити гальмівну рідину та антифризи до купи. І тоді я керувався двома роками, і я не знаю, що там для мене.

Антифриз був французьким жовтим, до речі, в першу зиму кілька разів заморожувався при сильних водянках. Вперше в.35 років я майже перегріла двигун. Я повинен був зачекати, доки розігрітий двигун не розродиться. Через кілька днів рівень ОЛ трохи знижувався, і я виливали в тарі зі концентрату з пішлира. Проблема з заморожуванням пішла.

Нова рідина.37

Дякую за увагу, ті, хто читав чи не читав!

Читайте також:

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Кіа Ріо 3... Гальмівні колодки Кіа Ріо: підміна Гальмівні колодки Кіа Ріо: підміна «Кіа Ріо». автомобіль малого класу, серійно виготовляється з 2000 року. Це одна з небагатьох моделей «Кіа», яка відмінно прижилася в нашій країні. Машина пр...
Заміна Моторчика Пічки Рено Мастер... Заміна двигуна Меган Незважаючи на те, що ми живемо в сучасному і достатньо розвиненому технічному світі, ідеальні машини ще не були винайдені, і тому будь-яка частина або елемент може розбитися. Погашення може статися з французьким автомобілем Renau...