Гальмівна система Рено Логан 4 (c 2014 роки)

Гальмівна система Рено Логан 3.2 (c 2014 роки)

Фронтальні гальмівні колодки Рено Логан змінюються якщо прохід їх зносу. Говорити про чітке пробігу, що вказує на те, що колодки потрібно поміняти, не доводиться. Що залишається зробити нашому клієнтові існує, що це найбільше залежить від стилю водіння водія і від умов експлуатації. Скажімо так, колодки потрібно підміняти при залишковій товщині 4-5 мм, на всіх їх. Спільно з колодками зношується і диск гальма, нехай менше, але зношується. Він додатково підлягає заміні, для якого призначена конструкція якщо його товщина стала найменш 21,8 мм. Заміряти товщину диска потрібно без лисок по його периметру від зносу колодок.

Далі все ми ж хотіли зупинитися тільки на гальмівних колодках, поговорити про їх заміну на машині Рено Логан. Що потрібно, в першу чергу про те які колодки можна використовувати.
Застосування колодок для підміна на Рено Логан 2.4
У ролі унікальних (штатних) колодок на Рено Логан вживаються колодки з каталожними номером 7701207066, виробник Рено. Також використовуються і інші колодки:

— 0 986 467 720 Bosh;
— FDB845 Ferodo;
— GDB1465 TRW;
— LP885 Delphi.

Тут навіть далеко не повний перелік тих колодок, які можна встановити на Рено Логан 2.4. Середня вартість колодок близько 25-30 доларів. Далі конкретно про процес підміни фронтальних колодок.

заміна передніх гальмівних колодок Рено Логан 2

1. Ослабте затягування болтів кріплення лівого фронтального колеса, покладіть під задні колеса противідкатні упор ( «башмак»). За допомогою домкрата підніміть перед авто, встановіть на надійні опори, зніміть переднє колесо, де зібралися поміняти колодки.
5. За допомогою великої викрутки втопите поршень по повній програмі в дно робочого циліндра, щоб відвести гальмівні колодки від диска.

3. Ослабте затягування болта кріплення нижнього направляючого пальця супорта, утримуючи палець від провертання другим ключем. Коли ж можливо применени особливий ключ-зірочка, а не звичайний всім ріжковий ключ.

4. Для цієї мети вам витягніть направляючий палець

5. Підніміть супорт вгору.

6. і зніміть зовнішню.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ Шевроле Авео 1.2... Підміна ременя грм chevrolet авео 1.5 4.6 Підміна ременя приводу ГРМ Чи не перегинати і навіть не перекручуйте ремінь! Після зняття газорозподільного ременя не провертати колінчастий і розподільні вали що б уникнути пошкодження внутрішніх компонент м...
Заміна Троса Ручника Бмв Е38 Заміна підшипників коліс на BMW E39 Будь-яка деталь у машині може з часом розбиватися. Немає винятків і підшипників ступіці. Для проведення діагностики та заміни підшипників нефа на BMW в корпусі Е39 практично будь-який власник цього автомобіля здатн...

7. і внутрішню гальмівні колодки.

Так виглядають гальмівні колодки фронтального гальмівного механізму. Що залишається зробити нашому клієнтові гальмівні колодки фронтальних гальмівних пристроїв схожі.

. і мають однакові каталожні номери.

8. Зніміть верхню …

заміна передніх гальмівних колодок Logan 2 з вентильованим диском LPR 05P1702

придбати колодки:.

9. і нижню притискні пружини колодок і огляньте їх.

Деформовані або сильно ознаки корозії пружини замініть.

При кожній заміні гальмівних колодок в обов’язковому порядку перевіряйте стан захисних гумових чохлів направляючого пальця і ​​переміщення супорта щодо направляючої гальмівних колодок. Якщо переміщення утруднене, змастіть змазкою напрямні пальці супорта. Аналогічно змастіть другий направляючий палець і його чохол, Встановіть напрямні пальці в порядку, зворотному зняттю. Замініть захисні гумові пильовики направляючих пальців, якщо вони затверділи, деформовані або порвані.
Також звертайте увагу на появу рисок по периметру гальмівного диска. Якщо ризику стала надмірно виділятися, то спиляєте її напилком, або шліфувальною машинкою.
10. Встановіть гальмівні колодки на Рено Логан в порядку, зворотному зняттю.
На різьбову частину болтів кріплення направляючих пальців нанесіть анаеробний фіксатор різьби.

11. Аналогічно замініть гальмівні колодки гальмівного механізму правого переднього колеса.
12. Перевірте і при необхідності відновите рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра.

Залежно від року випуску і комплектації машини, інструкція по заміні передніх гальмівних колодок може дещо відрізнятися з тим, що є по факту у вас, але всі основні принципи виконання операцій залишаються колишніми.

Заміна передніх гальмівних колодок Рено Логан 2 (Можливий варіант)

Отже, розглянемо варіант і для дизельного виконання Логан 2 (гальмівні колодки. LPR 05P1702), тут кріплення гальмівного супорта і защімная пружина дещо відрізняється. Знімаємо грязезащіттний ковпачок, що прикриває напрямну. стрижень. Він пластиковий.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

У направляючої є приєднання під шестигранник на 7 мм, який вставляється і за допомогою якого напрямна викручується. Природно проти годинникової стрілки, тут без каверз.

Читайте також:

Заміна ременя ГРМ заміна ременя ГРМ творець: За кермом Розміщено: 22 лист. 2016 р Переглянуто 45 773 Мені сподобалося: 466 Мені не сподобалося: 22 Тут випуску «Технічної середовища» її ведучий Геннадій Емелькін скаже що, як добре поміняти ремінь ГРМ на д...
Бентлі- Заміна сальника коленвала... Бентлі- заміна сальника коленвала творець: PAN TV Розміщено: 31 Січня. 2018 р Переглянуто: 16 655 Мені сподобалося: 145 Мені не сподобалося: 7 Відео від А Теги youtube: # ...

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

Точно таку ж процедуру необхідно виконати і для нижньої напрямної. Всього їх дві. знизу і зверху.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

Тепер піддягаємо напрямні викруткою і витягуємо з супорта.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

За допомогою викрутки з плоским лезом знімаємо притискну пружину, підчепивши її. Тут треба знати, що пружина може відлетіти вбік, тому передбачте це, щоб не шукати її потім по всьому гаражу. Також запам’ятайте як вона стояла. Ставити пружину буде набагато складніше, ніж знімати. Будуть потрібні пасатижі.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

Щоб супорт з колодками легше зняти з машини, відіжміть за допомогою викрутки гальмівний цилинд всередину. Чи не зашкодить пильовик на циліндрі. Віджимайте циліндра на ділянці між корпусом колодки і самим циліндром.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

Тепер гальмівний супорт можна зняти з машини. У супорта з оной боку є поглиблення, куди вставляється одна з гальмівних колодок. Витягуємо колодку з цього отвору. Друга колодка знімається зі свого штатного місця.

Заміна Передніх Гальмівних Колодок Рено Логан 2

Все збирається в зворотному порядку. Всі елементи, які переміщаються під час роботи гальмівного механізму краще змастити консистентним мастилом. Це напрямні, гальмівні колодки по торцях, місця контакту циліндра з гальмівною колодкою.

Рекомендації після заміни передніх гальмівних колодок на Рено Логан

Замінивши зношені гальмівні колодки новими, не поспішайте відразу виїжджати на жваві магістралі. Не виключено, що при першому ж інтенсивному гальмуванні ви будете неприємно вражені низькою ефективністю гальм, хоча колодки встановлені фірмові. Гальмівні диски теж зношуються, і нові колодки стосуються їх тільки краями, практично не гальмуючи. Виберіть тиху вуличку або проїзд без автомобілів і кілька разів плавно загальмуєте, щоб колодки притерлися і стали прилягати всією поверхнею. Заодно оцініть і ефективність гальм.
Намагайтеся не гальмувати різко, хоча б перші 200 км. При сильному нагріві не прироблених колодок верхній шар їх накладок підгорає і гальма довго не будуть максимально ефективними

Читайте також:

Заміна Передніх Сайлентблоков Хонда Срв 2... Як змінити тихі блоки на Хонда-СРВ і Хонда-Фейт Незважаючи на те, що в автомобільній промисловості впроваджуються інноваційні технології, неможливо уникнути використання запасних частин. Найбільш міцними з них є безшумні блоки, вони також є гумовими ...
Заміна Лобового Скло Toyota Corolla... заміна лобового скло Toyota Corolla творець: автоскло Сімферополь Розміщено: 3 сент. 2014 р Переглянуто: 14 841 Мені сподобалося: 37 Мені не сподобалося: 4 підміна лобового скло Тойота Королла Теги youtube: #AutoShow (Event) #ToyotaCorolla (Automob...