Несправність бензинового насоса на Mercedes

Першими симптомами несправності бензинового насоса є падіння потужності, перекидання при пересуванні передач, наявність помилок двигуна на приладовій панелі. У випадку дефектного бензинового насоса машина може спонтанно розкладатися на льоту, вона не запускається. Визначити точну причину пробу може тільки після ряду діагностичних робіт.

Діагностика бензинового насосу включає в себе перевірку комп’ютерних помилок, читання фактичних даних про роботу автомобіля (двигун, паливний насос), перевірку тиску палива за допомогою монометра.

Заміна Паливного Насоса Мерседес W221

Часто помилки можуть виникати при низькому рівні палива в паливному баці, що може свідчити про несправність насосу перекачування (насос низького тиску) або важкого забруднення паливного фільтра (сітки або фільтр).

Як початкова робота, рекомендується перевірити гостроту версії програмного забезпечення та, якщо необхідно, оновити програмне забезпечення Mercedes.

Mercedes W211 Замена или Снятие Бензонасоса / Как правильно заменить топливный насос Mercedes W211

Поставили бензонасос от 2110 на Mercedes. Как заменить топливный фильтр на Mercedes .

Погружные модули Mercedes-Benz. Motorservice Group

Модуль подачи топлива и блок датчика давления в топливном баке, которые Motorservice предлагает для классов CLS.

Якщо первинні процедури (комп’ютерна діагностика) не показують відхилення в роботі паливної системи, рекомендується перевірити паливо на паливній лінії за допомогою манометра. Низький або недостатній тиск, як при включеному насосі, так і під навантаженням, може вказувати на проблему з насосом.

Якщо помилка насоса виявляється під час діагностики, очищення не допомагає. його потрібно замінити. Насос не може бути відновлений, єдиним рішенням є його заміна.

Засмічення фільтра та сітка бензинового насоса

Основною причиною проблеми є брудне паливо. Домішки та дрібні частинки, присутні в нашому паливі, приводять до засмічення фільтра.

Заміна Паливного Насоса Мерседес W221

Часто через погану якість палива на сітці несправного насосу бензину можна спостерігати слиз. Ця незбагненна слизу перешкоджає повній роботі насоса, призводить до падіння робочого тиску та перегріву агрегату. Через тривале перегрівання паливний насос випадає, що призводить до зупинки автомобіля.

Адреса та контакти

Ми чекаємо на вас щодня з 9:00 до 21:00, включаючи вихідні.

Наші майстри завжди радять консультуватися з такими телефонними номерами:

Читайте також:

Как Поменять Свечи Накала На Мерседес Вито... Реле свеч накала для Мерседеса Движок автомобиля – это единая, слаженная конструкция, любая деталь которого находится в определенном месте и делает предназначенные ей функции. Поломка хотя бы одной запчасти нарушает работу всей бухгалтерской системы....
Мерседес Спринтер Горить Лампа Edc... Лампочка EDC включена. що це означає і, головне, чи можу їхати чи ні? На МВ Віто Тренд з'являється світло EDC. що це означає і, найголовніше, чи можу я їхати чи ні? Хто, звичайно, скажи мені, будь ласка. Заздалегідь спасибі. Тема закрита. Якщо вам вс...