Заміна паливного фільтра volvo s40 diesel

Заміна Паливного Фільтра Volvo S40 Дизель

Паливний фільтр призначений для відділення палива від забруднюючих речовин (іржі, бруду, смоли, конденсату), які шкідливі для нормальної роботи паливної системи та роботи двигуна. Змінити фільтр на Volvo через низьку якість палива рекомендується після 30000 км.

Зміст статті:

Коли вам потрібно замінити паливний фільтр на Volvo. причини заміни паливного фільтра на Volvo

Причина заміни паливного фільтра приховується, перш за все, у його цілі, оскільки вона є захисником паливної системи (струменів, форсунок). Під час роботи фільтр зберігає механічні домішки та смоли в паливі, З часом проникність фільтра, запобігає нормальному функціонуванню паливної системи.

Заміна Паливного Фільтра Volvo S40 Дизель

Читайте також:

Де Знаходиться Паливний Фільтр Рено Меган 2... підміна паливного фільтра 3.21 Підміна паливного фільтра підміна паливного фільтра Для обслуговування компонент бухгалтерської системи харчування не варто забувати, що бензин є у вищій мірі просто займистою рідиною. Не паліть поблизу місця проведення...
Заміна Паливного Фільтра Форд Транзит Коннект... Замініть паливний фільтр Ford Transit У будь-якому, навіть якісному паливі, є значна кількість частинок і домішок. Потрапляючи в циліндр Ford Transit, вони піддаються пошкодженню деталей, як наждачний папір. Топливний фільтр Ford Transit підключити Ц...

Внаслідок аномальної функції паливної системи прискорення (відповідь на команду прискорювача) порушується, утворення паливо-повітряної суміші зривається, депозит формується на елементах поршневої групи, іскри погіршуються в результаті утворення вуглецевих відкладень на свічниках, зменшується потужність двигуна.

Рекомендується проводити заміну паливного фільтра виробником кожні 40 000 км., але через низьку якість палива, краще змінити в 30 000 км.

Як замінити паливний фільтр самостійно на Volvo. інструкції щодо заміни паливного фільтра власними руками

Перш ніж замінити паливний фільтр на Volvo, треба пам’ятати про декілька правил: бензин. це надмірно брудне та легкозаймиста рідина, яка може спалахнути, тому забороняється використовувати відкриті пожежні джерела та електричні прилади поблизу майданчика ремонту. Паливо токсичне, граничний контакт, якщо піддається відкритим ділянкам тіла, мити з милом.

Заміна Паливного Фільтра Volvo S40 Дизель

Зручніше робити заміну на ліфті або на перельоті, але, можливо, за допомогою гнізда.

 • Заміна паливного фільтра на Volvo S40 з бензиновим двигуном, оснащеній системою вприскування LH-Jetronic:
 1. Необхідно видалити бруд з труб і з’єднань паливного фільтра, розташованих у моторному відсіку автомобіля.
 2. Щоб уникнути витоку палива, помістіть порожній контейнер під паливну вставку.
 3. Викрутіть тримач фільтра з задньої сторони, закріплення муфти за допомогою гайкового ключа. Зніміть вставку фільтра з кріплень.
 4. Дуже важливо пам’ятати, де стрілка вказує на корпус фільтраційного вкладу, напрямок вказує на впускний отвір для вприску.
 5. Встановіть кліп на шланги до і після вставлення фільтра.
 6. Відпустіть фільтр від затискання паливної труби.
 7. Встановіть нову вставку паливного фільтра.
 8. Встановіть затискачі на профспілки і вийміть трубопроводи з захисних пристроїв.
 9. Якщо гумові кільця тріснуті або погано носяться, їх потрібно замінити.
 10. Встановіть фільтр у кріплення та затягніть шнур, який має клавішу.
 11. Якщо після заміни в моторному відсіку є сліди пролітого бензину, його треба обтерти.

Замена топливного фильтра Вольво

Статья в блоге: volvo/zamena-toplivnogo-filtra.html Для замены использовался фильтр: Kolbenschmidt .

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтра Форд Фієста 2012... Замінний салон (клімат) фільтр Мако сказал (-а): 11.06.2007 15:51 Замінний салон (клімат) фільтр Інструмент: кінцева клавіша для 10, щілинна викрутка, зірочка (хс. це номер, невеликий). Запчастини: Кліматичний фільтр (у цьому прикладі. MANN FILTER CU...
Патрубок Повітряного Фільтра Авео 1 5... Патрубок воздушного фильтра Авео 1,5 grog Корея 96536712Патрубок воздушного фильтра Авео 1,5 grog Корея 96536712 вы можете приобрести в нашем интернет магазине . Замена патрубка воздушного фильтра (гофры) на Ланос ( Lanos replacement air corrugation...

Замена топливного фильтра

How to change replacement Fuel Diesel filter Volvo xc 90.

 • Заміна паливного фільтра на Volvo xs90, xc70, s90 з бензиновим двигуном, оснащеними системою інжекції LJ-Jetronic або Triion:
 1. Потрібно встановити машину так, щоб у вільному доступі до дна на правій стороні перед заднім колесом. Для цього треба або підняти задній кінець машини на надійну опору, або використовувати ліфт або перельоту.
 2. Щоб запобігти витоку бензину, помістіть фільтр під фільтр.
 3. Щоб зняти тиск з паливної системи, необхідно витягти запобіжник 22 з коробки запобіжників та запустити двигун після того, як двигун витримає 5 секунд з стартера.
 4. Далі потрібно знімати трубопроводи лінії подачі та розряду, для цього необхідно від’єднати труби від арматури, вони зафіксовані за допомогою легко знімних роз’ємів. Щоб їх вилучити, потрібно натискати кнопки та відтягнути фільтр.
 5. Далі демонтируйте монтажний кронштейн фільтра з фільтром. Щоб вимкнути болт, що закріплює кронштейн, вам потрібно ключ 12.
 6. Потім розпустіть фіксатор фільтра в кронштейні та зніміть вставку.
 7. Збір здійснюється у зворотному порядку. Обов’язково перевірте, чи затискачі на арматурі є на місці, під час встановлення ви чуєте клацання.
 8. Обов’язково виймайте все розлийте паливо.
 9. Для відновлення функціональності системи кілька разів включіть протягом 5 секунд і вимкніть запалення.
 • Замініть елемент паливного фільтра на Volvo xc90 дизельним двигуном D5 своїми руками:
 1. Потрібно забезпечити вільний доступ до дна, перед правею заднє колесо. Ви можете скористатися ліфтом або шляхопроводом.
 2. Ми замінюємо контейнер під фільтр.
 3. Сам фільтр має структуру, що складається з корпусу фільтра, корпусу скло, а також фільтрувального елемента (картриджа) і герметизуючого кільця. Сама справа і скло пластикові, скло розбирається спеціальним ключем 999 7084, але існує безліч схем, з яких нелегко виготовляти самостійно.
 4. Ми зливаємо дизель через отвір дренажу, не кидайся, інакше ти будеш засипаний паливом, почекай, поки все не зливається.
 5. Далі открутіть скло корпусу фільтра.
 6. Зніміть фільтр і встановіть новий, доки він не натискає. Встановіть нову кільце.
 7. Ми скручуємо склянку корпусу на місце.
 8. Ми запускаємо двигун.

Який паливний фільтр для Volvo куплю. огляд кращих брендів паливних фільтрів для Volvo

Купуючи паливний фільтр відомої компанії, переконайтеся, що ви придбали оригінал. Найчастіше купуючи оригінал на ринку, ви отримаєте абсолютно протилежний ефект. Робота фільтра безпосередньо пов’язана з дорожчим двигуном і паливною системою, тому варто дбати про якісні деталі.

Заміна Паливного Фільтра Volvo S40 Дизель

Паливні фільтри для Volvo виготовляють, головним чином, європейські виробники. VOLVO, ALCO, VAIKO, MANN, BOSCH, Але є дублікати інших фірм, наприклад. від LYNX.

Порівняння вихідного картриджа з VOLVO і PURFLUX, видимих ​​відмінностей неможливо знайти. це важливо, тому що інші виробники також дбають про якість товару.

Але щоб побачити підробку, слід також звернути увагу якість ущільнюючих кіл і навіть кошик доставки. Виробники підробки особливо не піклуються про ці проблеми.

Читайте також:

Заміна Фільтра Салону Мерседес W212... Заміна салону фільтра для Mercedes W220 Періодичність заміни салонного фільтра. кожні 30 тис. Км. Візуальне розташування фільтра кабіні. Кріплення рукавички Mercedes. Після від'єднання з'єднувачів витягніть ящик із рукавичкою. Повторивши прост...
Заміна Паливного Фільтра Ніссан Х Трейл Т31... Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 Як поміняти паливний фільтр на Ніссан Х Трейл Т31і Т30 наявність паливного фільтра в автомобілях Ніссан Трейл Т30 і Т31 неодмінно, тому що він тримає під контролем циркуляцію в баку з бензином і ...