Заміна паливного фільтра Меган 2: крок за кроком інструкція

Виробничі підприємства рекомендують змінювати паливний фільтр на автомобілі Renault Megan 2 кожні 15 тисяч кілометрів. Однак, якщо ця частина автомобіля забиває, вам потрібно зробити це набагато раніше. Перший виклик про проблему з фільтром підштовхує автомобіль на знижених швидкостях або високих передачах.

Його основна мета полягає в затримці зовнішніх домішок та запобіганню їхньому надходженню в паливну систему. Таким чином, бар’єр захищає двигун автомобіля від засмічення та підвищує його продуктивність.

Змінити фільтр на Renault Megan 2 можуть навіть новачкові автомобілі. Весь процес займає не багато часу і не вимагає спеціальних навичок.
Заміна Паливного Фільтра Рено Сценик 1 Бензин
Однак у автомобілях, виготовлених у 2007, 2008 роках, він відрізняється, а також залежить від види палива двигуна: бензину або дизельної палива. У цій статті ми представляємо покроковий посібник із заміни паливного фільтра Megan 2, а також надасть вам відповідні фото та відео.

Інструкція щодо заміни фільтра

На автомобілях Рено Меган з бензиновим двигуном, випущеним до 2007 року, фільтр знаходиться поза танком. Щоб знайти це, досить просто подивитися під машиною. Найкраще монтувати частину на автомобілі в 2007, 2008 рр. За допомогою естакади або ліфта. Усуньте зношені частини, натиснувши на квадратні зелені замки, як вказано на фото.

Читайте також:

Яке Масло Заливати У Двигун Рено Дастер... Самостійна заміна масла в Рено Дастер Самостійна заміна масла в Рено Дастер Авто Рено Дастер мають три види мотора - обсягами 1.6, 4.0 (16V) і 1.5 dCi. Деякі водії не знають точно, скільки необхідно масла для Рено Дастер для підміни з використанням б...
Де Знаходиться Номер Двигуна На Рено Дастер... Товариства> Рено Duster> Блог> Мотор 4.5 Товариства> Рено Duster> Блог> Мотор 4.5.0 F4R Виробник мотора - Рено EspanaРоки випуску - (1993 - тепер)Марка мотора - F4RМатеріал блоку циліндрів - чавунСистема харчування - інжекторТип мотора - ряднийКільк...

Потім просто зніміть бар’єр і встановіть новий, не забуваючи про напрямки стрілок, вказані в фільтрі. Для розуміння, стрілка з тієї частини показує, як бензин рухається через цю частину: у напрямку від капоту до корпусу. Закріпіть затискачі паливного шлангу, поки ми не почуємо клацання.

Замена топливного фильтра рено сценик 1

Замена топливного фильтра рено сценик 1 1.6 бензин 2000г.

Замена топливного фильтра. Рено Меган. (бензин) 1.4 ,16V

В видео я показал- как просто заменить топливный фильтр на Рено Меган с бензиновым двигателем. Артикул.

Всі тонкощі процесу можна побачити на відео.
Заміна Паливного Фільтра Рено Сценик 1 Бензин

Заміна паливного фільтра на дизельний двигун

Спочатку потрібно зняти правильне переднє колесо та частину підвіски, розташовану ближче до передньої частини автомобіля Меган. Підніміть фільтр і вийміть його з кронштейну. Після цього виключіть живлення, піднімаючи фіксатор та витягніть кабель назад, як вказано на фото.

Потім трохи розгорніть роз’єм з боку в бік і притягніть, таким чином, відключіть з’єм від сопла (той, на який палива потрапляє в фільтр і через який він виходить).

Читайте також:

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Паджеро 3... Ми замінюємо салонний фільтр Mitsubishi Pajero Салонний фільтр Mitsubishi Pajero є одним з основних елементів системи подачі повітря в салоні автомобілів. Завдяки фільтрам кабіни Mitsubishi Pajero відфільтровується до 90% сміття, пилу, шкідливих та н...
Замена Ремня Генератора Рено Меган 3 Дизель... Смена ремня ГРМ Рено Меган 3 Наступает момент кто авто обладатель сталкивается с необходимостью смены ремня ГРМ. Практика показывает, сервис привода газораспределительного механизма, приходится на каждые 70 – 100 тыщ км пробега. Цена работы по подмен...

У верхній частині бар’єру відкрутіть гвинт скруткою. Ми замінюємо герметик на нього. Зніміть верхню кришку, зніміть старий бар’єр та встановіть нову. У зворотному порядку ми збираємо всі деталі та встановлюємо конструкцію у машині.

Зніміть гумову ковпачку з дренажу та нагнітайте паливо з резервуара на бар’єр. Для цього кілька разів на груші натискайте теплоносій, який знаходиться під капотом, за танком. Після того як паливо протікає через каналізацію, закрутіть гумову кришку.

Ну, щоб перевірити правильність виконання роботи, ми запускаємо двигун.

Відео допоможе уникнути помилок у процесі.

Тонкощі заміни фільтрів для моделей другого покоління

Перешкода на другому етапі (у моделях 2007, 2008 рр.) Renault Megan знаходиться в резервуарі та має іншу процедуру встановлення. Він змінюється в зборі з насосом або ви можете замінити тільки мережу, що є бар’єром на моделях 2007, 2008.

  • За допомогою щипців і зубів вийміть засувки з паливних труб.
  • Після того як ми виймаємо бензиновий насос. Пам’ятайте розташування мінусу та плюс і зніміть клем з мотора бензинового насоса.
  • Ми демонтируємо нижню кришку, а потім. сітку.
  • Гумові кільця з попереднього насоса надягають на нову, після чого вона встановлюється в корпус, а затвор викручується.
  • Нова підготовлена ​​трубка витягується на кожному дроселі до другої небезпеки.
  • Ми встановлюємо сітковий бар’єр і фіксуємо клемники відповідно до полюсів.
  • Нарешті, загвинтовуємо гвинтову гайку, покладіть гумову кільце на бензиновий насос, гніздо і роз’єм.
  • У наведеному нижче відео ви можете стежити за всіма особливостями цього процесу для моделей 2007 і 2008 років.

Правильно виконаний алгоритм дій запобігає перебоям з подачею палива та проблемами в роботі двигуна.

Читайте також:

Як Перевірити Масло В Кпп Рено Логан... Коробка Рено Логан Коробка Рено Логан Масло в коробці Рено Логан в сервісній підміні не потребує і розраховане на повний термін служби агрегату. Але іноді, коли самостійно проводиться ремонт частин коробки, особливо якщо КПП підлягає демонтажу, його ...
Заміна Штатної Магнітоли Рено Лагуна 2... заміна автомагнітоли Лагуна 2 Сергій сказав (-а): 10.10.2006 22:15 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Ніагара Д.Л. сказав (-а): 10.10.2006 23:36 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Темка сказав (-а): 10.10.2006 13:16 заміна автомагнітоли Лагуна 2 Сергій сказ...