Заміна паливного фільтра в бензині та дизельному двигуні Меган 3

Автомобілі, як і людина, повинні харчуватися чистою їжею, тільки в разі автомобіля їжа. це нафтовий паливо. Багато власників автомобілів Renault Megan 3 часто турбуються про стан паливного фільтра, незалежно від того, який двигун автомобіль обладнаний. У цій статті ми поговоримо про паливні елементи різних типів двигунів Renault Megan.

Вибір необхідного елемента

Для дизельних моделей Megan 3 існує великий вибір виробників паливних фільтрів. Як правило, рекомендується придбання фірмових деталей, щоб не створювати непотрібні проблеми в майбутньому для вашого вихованця.

Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин

Що стосується бензинових двигунів, тут все набагато складніше, оскільки виробник створив очищувальний елемент у зборі з насосом. Ця частина купується тільки у офіційних дилерів, а її заміна на кожні 120 000 км пробігу.

Запасний варіант для дизельного двигуна

Перш за все, машину потрібно підняти на роз’єм, потім, щоб знімати правильне переднє колесо. Щоб забезпечити зручний доступ, ви можете розібрати правильні фари, а також лайнер арки колеса. Використовуючи 10-мм ключ, відкрутіть запобіжний болт, який утримує фільтр і корпус.

Читайте також:

Де Знаходяться Запобіжники На Рено Меган 2... Де знаходяться запобіжники на Рено Меган-2 де знаходяться запобіжники на Рено Меган-2 У цій публікації розглянуто запобіжники автомобілів рено Меган 2.7 автомобіль, хетчбек, універсал 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 року випуску з бензиновими...
Рено Логан Через Скільки Міняти Ремінь ГРМ... Періодичність і терміни заміни ременя грм на Рено Логан, поради заводу і Логановодов Періодичність і терміни заміни ременя грм на Рено Логан, поради заводу і Логановодов У сервісній книжці автомобілів сімейства Логан буде позначено, що поміняти ремін...

Потім необхідно від’єднати два паливні труби, це зручно зробити з верхньої частини після видалення правого фари. Від’єднайте датчик присутності H2O, а потім замініть 4 круглі ущільнюючі прокладки. Підключіть датчик до нового елемента, перш ніж очистити його від пилу та інших предметів.

Замена топливного фильтра. Рено Меган. (бензин) 1.4 ,16V

В видео я показал- как просто заменить топливный фильтр на Рено Меган с бензиновым двигателем. Артикул.

ЗАМЕНА ТОПЛИВНОГО ФИЛЬТРА RENAULT LAGUNA

ЗАМЕНА ТОПЛИВНОГО ФИЛЬТРА RENAULT LAGUNA.

Встановіть фільтр на місце шляхом підключення шлангів і роз’єму датчика води, а потім затягніть замки.

Процедура заміни буде вважатися завершеною лише після відкачування дизельного палива типу, виконаного з використанням груші під капотом.

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Мерседес W210 Дизель... ЗАМЕНУВАННЯ ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРА на MERCEDES 220CDI, у полі) Показати панель керування Опубліковано: 13 вересня 2016 р Секрети покупки:ruclip.com/channel/UCChVfM-gCwguznMuTR7VStwФорум автомобілістів для дискусій, дискусій та обміну досвідом:vk.com/...
Заміна ременя ГРМ Рено Логан Своїми Руками... Ремінь ГРМ Рено Логан: вартість, підміна в кустарних умовах Ремінь ГРМ Рено Логан: вартість, підміна на дому. 1.6, 1.4, 8 клапанів До проектування автомобіля Рено Logan приступили ще в 1998 році, конструкторами думало зробити домашній економний автом...

Встановіть ланцюг арочного дуги на місце, а також фару, зафіксувати переднє колесо та витягніть машину з гнізда, не забуваючи простягати болти. У Renault Megan 3 ці процедури є простими, і кожен, навіть новачок, може легко впоратись з ці завданням.

Бензиновий брат

У порівнянні з попереднім модель Renault Megan 3 на бензині обладнаний занурюваним фільтром, термін служби якого становить 120 тис. Км.

Оскільки російський паливо відрізняється від європейської якості, життя цієї частини багато разів скорочується, і власники часто відчувають це на своєму автомобілі. Швидка частина цієї запасної частини обумовлена ​​наявністю насоса, що поставляється з очищувальним елементом.

Заміна цієї частини виглядає наступним чином. Перш за все, оскільки права частина знаходиться в цистерні, нам потрібно зняти заднє сидіння, потім вийняти пластиковий вилку. Від’єднайте паливні шланги, є тільки два, тоді вам потрібно відкрутити великий гайковий пластик. Перед розбиранням всієї конструкції необхідно очистити навколо нього ділянку, щоб нічого не потрапляло в резервуар.

Обережно зніміть колбу з бака, а потім вийміть її вбік, нам більше цього не потрібно. Встановіть нову комплект в резервуар, дотримуючись процедури безпеки, потім затягніть гайку і підключіть шланги, не забуваючи про електричний роз’єм бензинового насоса. Після встановлення штекера та заднього сидіння ця процедура може вважатися завершеною.

Заміна Паливного Фільтра Рено Лагуна 1 Бензин

Що в кінці?

Як ми з’ясували, процедура зміни фільтруючих елементів на автомобілях Renault Megan досить проста. Ми сподіваємось, що поради, викладені в цій статті, будуть корисними для власників цих автомобілів. Перш ніж провести таку роботу, обов’язково дотримуйтесь техніки безпеки, оскільки працюєте з легкозаймистими, гігієнічними матеріалами.

Читайте також:

Огляд Рено Дастер 2016 Від Власника, Чесний... Огляд Renault Duster 2016 від власника, чесний Автор: DJFMov Опубліковано: 15 серпня 2016 р Переглянуто: 277 188 Мені це сподобалось: 925 Мені не сподобалися: 184 Повний та чесний огляд Renault Duster 2016 г.в. 2 л бензину, автоматичний, повноприві...
Гофра Повітряного Фільтра Ваз 2107... Повітряний фільтр ВАЗ-2114. що вони і як їх змінити? Як і більшість автомобілів, ВАЗ-2114 має два повітряні фільтри. Очищує повітря, яке використовується для створення паливної суміші, а інший. вхід у салон. Обидва повинні бути змінені в міру необхід...