Ремонт фільтрів Renault Canggu

Заміна елементів фільтра на машині. це непроста задача. Більшість людей звертаються до сервісного центру. Проте, використовуючи простий покроковий посібник, ви можете самостійно змінити їх.

Зміна елемента повітряного фільтра

Для обслуговування повітряних фільтрів Renault Canggu Вам потрібна викрутка для крос, ключ для 10, пассажир або компресор для вибілювання деталей повітряної системи самого фільтрувального елемента. Ви можете використовувати оригінальні аксесуари, номер каталогу. 8200 788 425 або їх колеги від відомих виробників витратних матеріалів.

Увага, щоб уникнути пошкоджень під час заміни, вся робота повинна виконуватися при зупинці двигуна та електричної ланцюга автомобіля, що піддається відключенню. Тіло елемента знаходиться в задній частині лівій частині моторного відсіку, відразу за акумулятором. Сама процедура полягає в наступній послідовній операції:

 1. Зніміть ущільнювач із кріплення та обережно витягніть його.
 2. Видаліть декоративну пластикову накладку.
 3. Використовуючи ключ 10, відкрутіть два гайки, які закріплюють металеву кришку.
 4. Доступ до тіла шар фільтрації повітря на Кангу звільнений. Він залишився за допомогою викрутки, щоб викрутити два гвинти з кінці корпусу, зняти кришку та отримати стару.
 5. У процесі використання машини, піску, пилу і т. Д. Д. Зіб’є у нижній частині корпусу, який потрібно знімати. Перед випуском повітря чи використанням пилососа тимчасово закрийте повітряний канал, що веде до двигуна. Це не дозволить піску потрапити в циліндри, після очищення відкрити канал.
 6. Встановіть новий повітряний зазор і зібрані елементи у зворотному порядку.

Ця робота не складна, але вимагає уваги, знань та певного досвіду.

Заміна Паливного Фільтра Рено Кенго Бензин

Зміна салону фільтрувального елемента

Читайте також:

Замена Ремня Грм Рено Сценик 1.6... У нас машины Рено Сценик 3.5 очень популярны, отсюда и появляется спрос на запчасти. Ни для кого не секрет, существует закон, который устанавливает межсервисный пробег до 60 тыщ км, при всем этом необходимо поменять полный набор ГРМ совместно с ролик...
Заміна Паливного Фільтра Бмв Е39 Дизель... 3.29 Видалення шламу, заміна паливного фільтра. Видалення повітря з паливної системи дизельного двигуна Видалення шламу, заміна паливного фільтра. Видалення повітря з паливної системи дизельного двигуна КАЗДА 80 000 КМ ДОРОГИ Бензин дуже легкозаймист...

Фільтруючий елемент на Renault Cangu 2 складається з двох половинок, або це одна твердова речовина. Дві модифікації настільки ж поширені в автомобілях, і в принципі немає ніякої різниці, яку встановити. Оригінальний номер каталогу салону. 77 01 209 837. Фільтр салону сам розташований в нижній центральній частині торпеда.

Порядок виконання робіт при зміні:

 1. Щоб запобігти випадковому спрацьовуванню повітряної подушки, перш ніж почати роботу, поверніть важіль перемикання живлення в положення ВИМК..
 2. Зніміть декоративну шкіряну гайку важеля передач, відпустивши пластикові заглушки.
 3. Зніміть пластик нижньої частини торпеді. Зверніть увагу на те, що пластикові кнопки мають тривогу та центральний замок. Обережно зніміть роз’єм, що йде на кнопки. Тепер верхню частину пластику під ручку коробки передач можна зняти.
 4. Закрутити викрутку під зірочкою на 20, щоб знімати два гвинти, які закріплюють нижню пластику важіль перемикання передач. Вони розташовані в центрі консолі безпосередньо під радіо (праворуч і ліворуч від кнопки радіо). Після звільнення кліпів у нижній частині пластику, зніміть його.
 5. Видаліть також декоративний накладення з правого торця панелі, витягнувши затискачі з передач. Використовуйте 20 градусів викрутки, щоб вийняти монтажний болт для рукавичок.
 6. У коробці рукавички відкрутіть шість болтів і зніміть його.
 7. Після видалення повітряного каналу, що йде праворуч від кабіни, виходить доступ до корпусу блоку фільтра кабіни.
 8. Зніміть кришку корпусу, вийміть стару та замініть її на нову.

Замена топливного фильтра. Рено Меган. (бензин) 1.4 ,16V

В видео я показал- как просто заменить топливный фильтр на Рено Меган с бензиновым двигателем. Артикул.

Замена топливного фильтра Renault Kangoo

Замена топливного фильтра Renault Kangoo.

Збір у зворотному порядку.

Зміна елементів паливного фільтра

Читайте також:

Заміна ГРМ Рено 1,6 16v (K4m) Логан, Дастер, Санде... заміна ГРМ Рено 1,6 16V (K4M) Логан, Дастер, Сандеро, Ларгус, Логан2, Сандеро2 творець: ремонт Рено Розміщено 6 Січня. 2015 р Переглянуто: 479 567 Мені сподобалося: 2.4 010 Мені не сподобалося: 128 Як поміняти ремінь і ролики ГРМ на 16 клапанному м...
Заміна Фільтра Салону Мерседес Вито 638... Mercedes Vito 638 Майстер-клас заміни салону фільтр))))) autoblocker akker mechanic Опубліковано 1 рік тому Mercedes Vito 638 Майстер-клас заміни салону фільтр))))) autoblocker akker mechanic Мої канали Якщо ти хочеш стати блоггером, я розповім всю ...

Операції з демонтажу деталей паливного фільтра значно відрізняються в бензині та дизельному двигуні Renault Kangu 2. Нижче наведено порядок виконання замісної роботи на дизельному двигуні.

Вам буде потрібен новий паливний фільтр (номер каталогу 82 00 732 749 для автомобілів із показником води до 05/2009, 82 00 638 748. для автомобілів без датчиків води до 05/2009 та 16 40 050 33R для автомобілів після 06/2009.).

Візьміть також кілька шматків ганчірок і гайковий ключ на 10. Сама процедура досить проста, і це можна зробити без будь-яких проблем самостійно, дотримуючись рекомендацій:

 1. Зніміть подачу палива і поверніть труби, натиснувши зелений замок і протягнувши їх вгору. Увага, в трубах є паливо, і це обов’язково буде розлито. Для забезпечення пожежної безпеки робота не повинна проводитися поблизу відкритого джерела вогню. Покладіть шмагами під трубки так, щоб паливо не потрапило в автомобільні деталі.
 2. Викрутіть ключ 10 болтів, який закріплює паливний збірник, і зніміть його.
 3. Замініть старий на новий елемент фільтру і затягніть його кріплення.
 4. Натисніть на трубку подачі палива, доки не натискайте. Заповніть паливний фільтр за допомогою ручного насоса. Тепер ви можете поставити трубку віддачі, а також до характерного клацання.
 5. З клапаном на корпусі видаліть будь-який залишковий повітря в паливному відсіку. Для цього обмін грушею паливом доки не з’явиться через клапан.
 6. Зніміть залишкове паливо з корпусу і запустіть двигун.

Це завершує вашу роботу.

Заміна Паливного Фільтра Рено Кенго Бензин

Зміна елемента масляного фільтра

Масляний фільтр завжди змінюється разом з зміною масла, але іноді буває випадки, коли цю процедуру потрібно виконати окремо. Для цього вам потрібно видалити оливові прокладки Рено, ганчірки, трохи чистої олії та безпосередньо масляний фільтр. Як це зробити, див. Інструкція:

 1. Використовуючи знімач, відкрутіть старий елемент фільтра. Зверніть увагу, що частина масла потече з неї і від точки закріплення. Використовуйте шматки для видалення.
 2. Заповніть нову масляну фільтруючу підкладку свіжою олією і розмостуйте гуму стрічку. Прикрутити, доки ущільнення не торкнеться обкладинки і не обертатися на інший ¾ повороту.
 3. Почніть двигун Renault. робота виконана.

За допомогою цих інструкцій ви можете самостійно виконувати технічне обслуговування масел та інших елементів. Використовуйте послуги надійних постачальників масел та інших фільтрів, а автомобіль буде служити довго і без проблем.

Читайте також:

Огляд Рено Меган 2. 10 Років В Отличном Состоянии ... Огляд Renault Megan 2. 10 років у відмінному стані Renault Megane 2 Автор: Єрмак АВТООБЗОР Опубліковано: 5 лютого 2018 р Переглянуто: 44 326 Мені це сподобалось: 584 Мені не сподобалися: 47 Огляд автомобіля Renault Megan 2008.Інтернет має багато ун...
Як Поміняти Паливний Фільтр На Рено Логан... Паливний фільтр Рено Логан паливний фільтр Рено Логан Французькі авто Рено Логан популярні у нас. Секрет успіху криється в такому питанні, що ці невибагливі і надійні машини бездоганні для використання в російських погодних і дорожніх умовах. Крім вс...