Процес заміни паливного фільтра на Opel Zafira

Як відомо, паливний фільтр призначений для видалення шкідливих домішок з бензину, перш ніж він потрапляє в двигун автомобіля. Вплив сторонніх компонентів і домішок у паливі може з часом впливати на двигун в цілому. І Opel Zafira не винятком в цьому випадку. Давайте спробуємо зрозуміти, як корпус паливного фільтра виглядає на Opel Zafira (дизельний і бензиновий) і як заміщений елемент фільтра в цих автомобілях.

Зрозумійте, що паливний фільтр (далі. ТФ) недоступний, симптоми неадекватної роботи автомобіля допоможуть:

 • при розгоні, коли водій натискає педаль газу, ви можете відчувати падіння потужності;
 • час від часу машина троє, особливо при їзді на низьких оборотах;
 • під час руху вгору машина може залишатися тільки на підвищеному проміжку;
 • стартера почали крутитися на порядок довше перед запуском двигуна. Інколи під час зимового холоду початок двигуна взагалі може не виконуватися.

Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель ВідеоАвтомобіль Opel Zafira

Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео

Що таке паливний фільтр?

У будь-якому автомобілі TF є невід’ємною частиною очищення паливної системи. Як зазначено вище, ця невелика невизначена частина визначає функціонування автомобіля в цілому, оскільки він відповідає за найважливіший процес. А саме. для очищення палива від зовнішніх домішок та вологи (чистий бензин на вітчизняних АЗС навряд чи можна знайти).

Сьогодні ми розповімо про елемент очищення пального в автомобілях Opel Zafira. Ці автомобілі доступні в двох варіантах: з бензиновими та дизельними двигунами. Машини з бензиновими двигунами вимагають ретельної і якісної фільтрації палива. Це необхідно для того, щоб сопловий форсунок протягом тривалого часу не засмічувався, інакше автомобіль гарантує ненормальну роботу двигуна.

Читайте також:

Опель Мокка Повний Привід Відключений... Повнопривідний Opel Mocha Системи повного приводу Opel тепер настільки високотехнологічні, що дозволяють виявляти зміни в умовах дорожнього руху та адаптуватися до них навіть до виникнення критичної ситуації. Розвиток інтегрованих систем приводу з ви...
Форд 1.8 Дизель Замена Ремня Грм... Никогда не устанавливайте использованный ремень газораспределительного механизма. Устанавливать ремень газораспределительного механизма следует только после остывания мотора до внешней температуры. Отсоедините провод массы от аккума. Снимите крышк...

Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео Витрачений Opel Zafira TP з бензиновим двигуном

Що стосується дизельних модифікацій, то ці двигуни не менш чутливі до якості заправленої палива. Елементи очищення дизеля виконують фільтрацію палива в три етапи:

 1. попередня очистка;
 2. груба очистка (продовження попереднього);
 3. дрібне очищення палива

Дизельний автомобіль вимагає лише трійкового рівня фільтрації через те, що D / T (дизельне паливо) містить на порядок більше конденсату або вологи, ніж традиційний бензин. А так як маса води перевищує вагу палива, вона розташована в нижній частині фільтра, але, завдяки своїй конструкції, оптимально виходить.

Але якщо фільтруючий компонент стає забитим часом, то вода у ній відповідно збільшується. Коли вологість досягає критичного рівня, її слід злити з фільтра. У цьому місці спеціальний датчик, розташований на самому дні тіла дизельного стираючого елементу, повідомить водієві про проблему за допомогою лампочки на панелі приладів. До незручності власників дизельного автомобіля Opel Zafira, очищувач палива знаходиться в такому місці, що навіть якщо ви хочете злити воду з неї, вам все одно доведеться зняти корпус фільтра.

Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель ВідеоНовий дизельний TF для Opel Zafira

Де розташований фільтр?

Тепер давайте з’ясуємо, де встановлені фільтри в бензинових і дизельних автомобілях Opel Zafira. У транспортних засобах з бензиновим двигуном, ТФ знаходиться під автомобіль, на тому ж рівні, що і сидіння заднього пасажира, недалеко від газової баки.

Замена топливного фильтра Опель Зафира 2,0DTI

Замена фильтра тонкой очистки топлива на автомобиле Опель Зафира 2,0 DTI. Заменить фильтр тонкой очистки.

OPEL Zafira. Замена топливного фильтра.

OPEL Zafira. Замена топливного фильтра. Легко и просто. OPEL Zafirada yanacaq filtrinin d?yisdirilm?si. Cox asan v? rahat bir .

Читайте також:

Заміна Паливного Фільтра Тойота Ауріс Дизель... Заміна паливного фільтра Toyota Auris Паливний фільтр ToyotaAuris рекомендується замінити після 80 тис. Км пробігу. При використанні низькоякісної палива операцію необхідно виконати ще раніше. Manual фото звіт: як ручно змінити паливний фільтр на Toy...
Заміна Салонного Фільтра Honda Cr V Rd1... Заміна салонного фільтра в Honda CR-V Показати панель керування Опубліковано: 30 березня 2013 р Червона ціна за цей сервіс становить 10 доларів США, а також вартість фільтра.Дилер Honda втрачає 99,95 плюс 7% податків = 106,95Оригінальні запчасти...

Що стосується дизельних модифікацій, елемент розташований за пластиковою полиці в моторному відсіку, навпроти водія. Якщо ви не можете знайти цей товар у вашому автомобілі, прочитайте про це в інструкції з експлуатації або зверніться до свого дилера за допомогою.

Як замінити

Ми пропонуємо ознайомитися з інструкціями щодо заміни TF для обох версій автомобіля Opel Zafira. З цим процесом звичайний автомобільний може з легкістю керувати. достатньо лише дотримуватися всіх пунктів заміни. Якщо ви не впевнені у своїх можливостях, то краще скористатися послугами майстрів на станціях обслуговування.

Що потрібно?

Перш ніж почати заміну, вам потрібно підготувати:

 • Набір викруток;
 • ключ зірочка;
 • набір ключів;
 • тряпки;
 • новий фільтр;
 • маркер;
 • потужність для старої палива;
 • місце замінити. бажано гараж з ямою.

Крок за кроком інструкція щодо заміни TF в бензинових автомобілях

 1. По-перше, необхідно зняти тиск у паливній системі. Для цього ввімкніть запалення, піднімісь під капот, знайшовши блок запобіжників, демонтируйте реле паливного насоса. Після цього чекайте, поки двигун не стане. Для більшої впевненості спробуйте запустити движок ще кілька разів. Якщо це не спрацює, тиск знімається. Тепер від’єднайте клем акумулятора і знову покладіть запобіжник насоса.

Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео TF в місці установки на бензин Zafira

 • Тепер машині потрібно трохи підкорити і встановити на реквізит.
 • Ми знаходимося в нижній частині монтажної ділянки ТФ, і під ним ми замінюємо попередньо підготовлений контейнер для палива.
 • Пам’ятайте або позначте маркром напрям подачі та повернення бензину до системи.
 • Тепер візьмемо хрестовидну викрутку і відкрутіть затискачі кріплення елемента в корпус транспортного засобу.
 • Закрийте свій ТФ шматочком. коли його знімають з відгалуження, паливо витікає.
 • Від’єднайте соски та витягніть TF з світильників.
 • Новий чистячий елемент повинен бути встановлений таким чином, щоб стрілка на її тілі вказала в напрямку руху бензину від бака до двигуна.
 • Зафіксуйте затискачі і не забувайте про термінал акумулятора.
 • Крок за кроком інструкція щодо заміни TF в дизельному паливі

  1. Як згадувалось вище, TF на дизельних автомобілях встановлюється під капотом з боку водія. Щоб дістатися до місця TF, зніміть прокладку капота.
  2. Потім візьміть викрутку і відкрутіть пластикову полицю.
  3. Ми бачимо ще одну кришку. На цьому кришку з’єднували дроти. Дріт потрібно знімати, потім відкрутити болти і кришку гайковим ключем.

  Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео Обкладинка дизельного ТФ у Opel Zafira

 • Тепер ви можете побачити паливний фільтр. У дизель Зафірах він встановлюється в металевому оболонці, який, у свою чергу, прикручується до корпусу машини за допомогою болтів. Елемент підходить для двох паливних труб, які повинні бути від’єднані. Ці сопла, розташовані на верху фільтра, вам не потрібні, тому потрібно їх відсунути.
 • Коли елемент фільтра відключений, частина повинна бути витягнута. Обережно. його витягне дротом з датчиком, який відповідає за моніторинг кількості вологи в тілі ТФ. Дріт повинен бути від’єднаний, а корпус TF повинен бути знятий.
 • Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео Отсмоктування дроту датчика від TF в дизельному двигуні Opel Zafira

 • Щоб потрапити безпосередньо до фільтрувального елемента, кришку корпусу пристрою слід відкручувати.
 • Тепер ми демонтируємо кришку разом з самим компонентом фільтрації. Якщо вам потрібно злити конденсат, ви не можете витягнути фільтр із корпусу: в нижній частині є пробка, призначена для дренажу.
 • Якщо гумова стрічка зношена, то, звичайно, краще замінити її. Він розташований між кришкою та корпусом фільтрувального елемента.
 • Тепер візьміть новий фільтр і поставте його на місце.
 • Заміна Паливного Фільтра Опель Зафіра Дизель Відео Встановлення нового ТФ у корпусі на дизель Зафіра

 • Щоб щільно покрити компонент у корпусі, воно повинно потрапити в пази. Це може зайняти деякий час. Тоді його потрібно скрутити.
 • Ми встановлюємо всі інші елементи у зворотному порядку, не забуваючи приєднати дріт датчика рівня рідини.
 • Тепер вам потрібно перевірити, чи все працює правильно. Для цього включіть запалювання та запустіть двигун, щоб процес надходження дизельної палива в фільтр пішов. Коли двигун безпечно обмотаний, ми дивимося під капот. чи є витік палива. У тому випадку, якщо дизель де-небудь не вдається, ви повинні негайно усунути несправність.
 • Відео «Незалежна заміна паливного фільтра на бензинові автомобілі»

  Це відео описує крок за кроком процес заміни елемента очищення паливної системи для автомобілів бензину. У автомобілі Opel Zafira заміна компонента здійснюється за аналогічним принципом.

  Як ви вважаєте, цей матеріал корисний для наших читачів? Можливо, у вас щось сказати про паливний фільтр для Opel Zafira? Залишити коментар.

  Читайте також:

  Какое Масло Залить В Опель Астра J... Смена масла в автоматической коробке Опель Астра J, подбор воды, слив и заливка своими силами. Смена масла в Коробка автомат Опель Astra J Смена масла в коробке Опель Astra J – предмет спора многих автолюбителей. Одни считают, что жидкость нужно по...
  Форд 1.8 Дизель Замена Ремня Грм... Никогда не устанавливайте использованный ремень газораспределительного механизма. Устанавливать ремень газораспределительного механизма следует только после остывания мотора до внешней температуры. Отсоедините провод массы от аккума. Снимите крышк...