Як замінити антифриз Renault Scenic

Антифриз. антифриза, яка призначена для охолодження двигуна Renault Scenic при температурі навколишнього середовища від 40С до.30.60С. Точка кипіння антифризу становить близько 10 ° С Функція антифризу також включає в себе змащення внутрішніх поверхонь системи Renault Scenic, включаючи водяний насос, що запобігає корозії. Життя агрегату залежить від рідкого стану.

Тосол. це марка вітчизняної антифризи, розроблена в 1971 році і почала виготовлятися в Тольятті в радянські часи. Було всього 2 види вітчизняного антифризу: Тосол-40 (синій) і Тосол-65 (червоний колір).

Антифриз розрізняються включеними в нього добавками:

 • Традиційні антифризи;
 • Гібридний антифриз G-11 (Гібрид, гібридні теплоносії, HOAT (технологія гібридної органічної кислоти));
 • Карбоксилатний антифрис G-12, G-12 (Карбоксилатні охолоджуючі рідини, OAT (технологія органічної кислоти));
 • Лобарний антифриз G-12 , G-13 (Лобридні теплоносії або SOAT охолоджуючі рідини).

Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Сценик 1

Читайте також:

Як Замінити Гальмівні Колодки На Рено Кенго... каталог статей 2) Зніміть захисну кришку гайки коліс 3) Відкрутіть гайку, щоб зняти барабан 4) Зніміть нижню пружину для стиснення, використовуючи викрутку або щипці 5) Поверніть штифт плоскогубцями, доки не вискочить із пружинного кріплення, як...
Рено Логан Через Скільки Міняти Ремінь ГРМ... Періодичність і терміни заміни ременя грм на Рено Логан, поради заводу і Логановодов Періодичність і терміни заміни ременя грм на Рено Логан, поради заводу і Логановодов У сервісній книжці автомобілів сімейства Логан буде позначено, що поміняти ремін...

Якщо ви хочете поповнити охолоджувач у Renault Scenic, то можна безпечно змішувати антифризи лише одного типу, а не кольори. Колір. це просто барвник. Воду (навіть дистильовану) в радіаторі Renault Scenic не дозволяють висипати, тому що в спеку при температурі 100С вода кипить, утворюється накип. У мороз вода замерзне, соски та радіатор Renault Scenic просто розірвуть.

Замініть теплоносій на Renault Scenic за кількох причин:

 • Термін антифриз закінчується. концентрація інгібіторів у ньому зменшується, теплопередача зменшується;
 • Рівень антифриз знизився від витоків. Рівень його в резервуарі розширення Reno повинен залишатися постійним. У цьому випадку він може втекти через витік у суглоб, або тріщини в радіаторі, форсунки.
 • Рівень антифриз знизився через перегрів двигуна. антифриз починає кипіти, у пробці розширювального бака системи охолодження Reno Scenic відкривається запобіжний клапан, який викидає пар з антифризу в атмосферу.
 • Частини системи охолодження Renault Scenic замінюються або ремонт двигуна;

Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Сценик 1

Часто увімкнений вентилятор радіатора у вогні є причиною для перевірки якості антифризу. Якщо ви не вчасно заміните антифризи на Renault Scenic, то вона втратить свої властивості. В результаті утворюються оксиди, існує небезпека перегрівання двигуна в спекотну погоду і його розморожування при негативних температурах. Перша заміна антифризів G-12 становить 250 тис. Км, або 5 років.

Знаки, за якими визначається стан використовуваного антифризу в Renault Scenic:

 • Результати тест-смужки;
 • Вимірювання антифризу в сценічному рефрактометрі або аерометрі Renault;
 • Зміна кольорового відтінку: наприклад, вона була зеленою, стала іржавою або жовтою, а також помутніння, вицвілі;
 • Наявність чіпсів, чіпсів, шкаралупи, пін.

Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Сценик 1

Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Сценик 1

 • Для злиття антифризів у Renault Scenic також потрібно з блоку циліндрів. Для цього потрібно знайти дренажну вилку.
 • Повністю відкриваючи пробки, вакуум всередині гідравлічної системи Renault Scenic radiator знімається, а антифриз зливається в бак за рахунок сили тяжіння. Відповідно до стану використовуваного теплоносія, визначається, чи потрібна промивка. Якщо рідина не просочиться, слякоть може забитися брудом.
 • Промиваючи систему охолодження, Renault Scenic повністю знімає захисний шар старого антифризу, це необхідно при переході від одного типу антифриз до іншого.
 • Тепер затягніть всі дренажні пробки, залити новий антифриз через розширювальний бак або верхню частину радіатора.
 • Потім запустіть двигун і відпустіть його протягом 5-10 хвилин. При нагнітанні системи повітря виходить через наповнювач шиї. Коли охолоджуюча рідина зменшується, вона повинна бути доповнена, поки вона не досягне потрібного рівня. Рівень позначається на надлишковому резервуарі. Перед заправкою чекати, поки двигун не охолодне.
 • Наприкінці роботи перевірте наявність витоків.
 • Читайте також:

  Установка Сигнализации На Рено Дастер Своими Рукам... Рено Дастер точки подключения сигнализации и установка Рено Дастер — джип городского типа, пользующийся неплохой популярностью. Его представительный вид может привлечь к для себя как угонщиков, так и маленьких воришек. Потому машина в итоге обязана и...
  Багажник На Дах Рено Трафік Своїми Руками... Стілець на даху Renault Logan З настанням тепла багато власників автомобілів збираються їхати на своєму автомобілі, і тут постає питання про розміщення багажу на даху. Стійка даху для автомобіля Renault Logan. це корисно річ, що дозволить значно розш...

  Замена антифриза. Промывка системы.Рено Меган.1,4. 16V K4J 750

  В видео показал как Я менял ОЖ, с промывкой системы. Я заливал концентрат антифриза разбавленный дистиллиро.

  Рено меган классик замена антифриза!

  Привет всем!извините за качество,скоро улучшим,машина под проект для себя,очень много работы по ней Если.

  Заміна Охолоджуючої Рідини Рено Сценик 1Промиваюча система охолодження Renault, перед наповненням нового антифризу, повністю знімається захисний шар і залишки старого антифризу, це необхідно при переході з одного типу на інший. Щоб очистити радіатор Reno Scenic, потрібно використовувати спеціальне пристосування, яке часто розбавляють водою відповідно до інструкцій.

  Завершене прання виливається в розширювальний бак радіатора Renault Scenic при зупинці двигуна. Перед тим, як відкрити термостат, його необхідно нагріти до робочої температури, а антифриз починає циркулювати через велику коло системи охолодження.

  Тоді двигун увімкнений, протягом 30 хвилин вони залишають його вільним. Зійте промивну рідину. Операція повторюється в залежності від складу виливає рідини. Миюча суміш може бути використана тільки в першій підході, в подальшому. дистильована вода. Час заміни антифриз на Renault Scenic. від півгодини, при пральній. до 1,5 годин.

  Читайте також:

  Правильна Заміна Гальмівний Рідини... правильна заміна гальмівної рідини творець: Євген Липівка Розміщено: 17 Серпня. 2017 р Переглянуто: 16, 560 Мені сподобалося: 190 Мені не сподобалося: 15 У цій справі відео я розповім як прокачати гальмівну систему автомобіля. Теги youtube: # Прока...
  Ремонт Задньої Підвіски Рено Кангу... Renault Kangoo Kangoowagen © Бортюжор Ремонт всієї підвіски. Привіт всім)Нарешті руки досягли цього нота. Протягом 5 днів я намагався це закінчити.На початку. Я виконав плановий ремонт передньої підвіски і не тільки. -Послідовник правий Шрус.-Пер...