АВТОМОБІЛЬНЕ ПРОМОУШЕННЯ

розбирання та ремонт нагрівача плитки NISSAN X-TRAIL T30

Ремонт нагрівача nissan

Почнемо з того моменту, коли злив повітряного каналу з мотором виймається з машини.

На знімку показана сітка з напівтягнутим мотором. Мотор дуже щільно сидить у валу. Його можна витягнути, не пошкодивши кожух. треба спробувати.

знятий мотор плитки Nissan

Я зробив це таким чином. з шприцу я опустив олію в колі і чекав хвилин 20, а потім, відкрутив гвинт ззаду, вставив потужну викрутку в місце електричного з’єднувача під кутом. Він з невеликим зусиллям переніс його з місця і витягнув його, поки в вікні з’явився задня кришка електродвигуна, і там він легко вийшов. І ось це в моїх руках.

Дизайн не є складним, але вимагає особливої ​​уваги. Подібні електромотори користуються багатьма марок автомобілів.

Розбирання нагрівача плитки nissan x-trail t30 2001. 2007

Спочатку ми знімаємо обертальні кільця з обох боків та шайбою

штопорний вал на передній панелі нагрівача печі нісан ixtrail штопорний вал кільця на задній панелі моторної плити

і пам’ять порядок монтажу, тк. шайби виготовляються з різних матеріалів і мають певний метр. Бажано негайно розкласти його в порядку видалення!

Читайте також:

Регулювання Клапанів Ніссан Ікс Трейл... Регулювання клапанів nissan x trail 867 454 960 209 824 588 505 437 110 326 291 767 285 270 548 79 605 911 314 141 655 336 806 245 514 305 215 з якого обертають колінчастий вал 40 258 435 118 Форум nissan x. trail. Nissan (nissan) Україна Форум nissa...
Заміна підшипника Ніссан Х Трейл Т31... Кваліфікована підміна фронтальних Ніссан Ікстрейл Т31 (Х-Трейл T31) і задніх маточин Кваліфікована підміна фронтальних Ніссан Ікстрейл Т31 (Х-Трейл T31) і задніх маточин Маточина будь-якого з коліс є вузлом, в який входить певна кількість певних дета...

передні проміжні шайби двигуна в порядку встановлення внутрішніх прокладок шайбою на якорі

Задні прокладки шайби

Статор мотора з магнітами

Далі, за допомогою звичайних пласкогабців, ми стискаємо антени для фіксації передньої кришки вентиляторна піч Це не буде важким, тільки інструмент не повинен бути зайнятий, щоб не скинути.

Досить згнутий і можна зняти шапка і якоря. Для більшості ремонтних робіт мотор плитки nissan x-trail т30 2001. 2007 це цілком достатньо.

Замена моторчика печки на ниссан икстреил Т31, 2007 г.в.

Решил заменить самостоятельно моторчик печки, т.к. старый начал клинить и визжать на морозе. В сервисах.

Nissan x-trail ниссан икстрейл ремонт снятие мотора печки

nissan xtrail ниссан икстрейл ремонт снятие мотора печки.

Заміна щіток електродвигуна плитки nissan x-trail t30 2001. 2007

Заміна щіток двигуна печі буде не дуже важко. Для цього вам навіть не потрібно вводити електричний двигун.

збірка щіток

На фотографії показано щітка з металевим оснащенням. Просто потрібно зняти засувку і потягнути пружиною щіткою, якщо вона буде зшита, то це буде проблемою.

Візьміть щітки мотора нагрівача

Щітки можна взяти з будь-якої електроінструменту або двигуна, головне, що розміри правильні, і, якщо трохи більше, ви завжди можете змочити на наждачній папіру. Вони дуже легко стираються.

Я поклав щітки з генератора Жигулів, дві в одній шахті, після попереднього загострення, подивіться на малюнки.

Читайте також:

Где Находится Номер Двигателя На Ниссан Кашкай... Движки Ниссан Кашкай, технические свойства движков Nissan Qashqai Двигатели Ниссан Кашкай выставленные на рынке россии повеселят хоть какого, так как производитель решил предложить три совсем различных мотора. Другими словами кто клиент может подобр...
Nissan Qashqai 2016 Російська Збірка Тест-Драйв. І... Тест-драйв російської асамблеї Nissan Qashqai 2016. Ігор Бурцев Автор: Ігор Бурцев Опубліковано: 24 грудня 2015 р Переглянуто 412 934 Подобається приблизно: 2 063 Мені не сподобалися: 322 Тест-драйв показав: Російський Nissan Qashqai 2016 істотно в...

альтернативні щітки двигуна плитки Nissan

Фіксація кисті

Кріплення налагоджених пензлів

правильно встановлена ​​пензля

Це робиться просто. Купуйте 4 щітки з генератора Жигулів, точно і точно розтираючи наждачки та зшиті. Дріт з’єднується, обклеюючи дріт від терміналу (мама або папа) або просто пайкою. Встановіть у вал, вставте пружину і закрийте засувку. Процес показаний на фотографіях.

Монтаж нагрівача плитки Nissan ixtrail

У зворотному порядку є мотор. Перед складанням слід звернути увагу на арматурну колекторну пластину і, якщо необхідно, обійти в колі з чудовим насиченим папером або свердлом, не пошкодити вісь анкера.

Довше прив’язувати ми встановлюємо штопор та прокладки (див. Фото вище внутрішні подушки шайби на якорі). Ви все одно можете вставити паралонок між штопором та якорем, просоченим маслом.

Ордена: покладемо тампон, покладемо штопор, покладемо 1-2 сталеві шайби, покладемо на кришку, покладемо пластикові шайби 2-3, гумова шайба, пластикові шашки 1-2, сталі 1-2 і ми закриваємо штопором. П’єса після складання повинна бути мінімальною і регулюватися набором шаш.

Потім встановимо анкер з кришкою в статорі і покладемо шайбу задньої кришки. Ми фіксуємо передню кришку на статорі й покладемо щітки.

Обов’язково дивіться на фотографії. Якщо все правильно, ви можете установити двигун у слинку і покласти і зібрати далі. Ви можете забути про проблеми з мотором.

Якщо ви допомогли статті, будь ласка, залиште коментар або поділіться в соціальних мережах. Поставте запитання в чаті, з яким я з радістю відповім!

Читайте також:

Ніссан Террано Або Рено Дастер Що Краще... Ніссан Террано і Рено Дастер: зіставлення, властивості, тест-драйв Ніссан Террана і Рено Дастер: зіставлення, властивості, тест-драйв. Що краще: Ніссан Террана інакше кажучи Рено Дастер У наш час у нас величезну популярність здобули кросовери. На дан...
Заміна Датчика Абс Ніссан Теана... Сенсор abs Nissan Teana, ABS Teana Частини кузова, шасі, двигун Запчастини використані і нові, оригінальні / неоригінальні. Ми направляємо в регіони. Доставка до ТК. Ми купимо машину для аналізу! ABS сучасна машина. це відмінна та корисна річ, яка не...