Форд-Фокус-2 »: підміна маточини в кустарних умовах

«Форд-Фокус-2»: підміна маточини самостійно

«Форд-Фокус-2» — дуже потрібний у нас автомобіль. Свою популярність він захопив завдяки високій надійності, ремонтопридатності і економною вартості. Посеред автолюбителів багато хто вважає, що полагодити іномарку ще важче, ніж ВАЗ. Так буває не завжди. Тим паче якщо ми говоримо про цей автомобіль, як «Форд-Фокус-2».

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

Підміна маточини по іншому підшипника — операція, яку може виконати навіть початківець механік. Як це зробити — читайте в нашому нинішньому статті.

ознаки несправності

Як знайти цю поломку? Все просто. Так само як і у будь-якого іншого підшипника, при зносі тут виникає відповідний рокіт. З прискоренням він посилюється. На жаль як знайти, на якому конкретно колесі потрібно підміна підшипника маточини? «Форд-Фокус-2» ставиться на підйомник. Далі вивішені колеса поперемінно похитують необізнаних в сторону. Якщо є вільний хід на одному з коліс автомобіля «Форд-Фокус-2», підміна маточини буде неминучою. Якщо немає підйомника, застосовують домкрат. Правда, вивішувати доведеться кожне колесо окремо, це становить займе набагато ніж просто часу.

Особливості конструкції маточини

Читайте також:

Заміна Салонного Фільтри Вольво S60, S80... заміна салонного фільтра Вольво S60, S80 творець: MegaSergei-Вольво Розміщено: 14 Березня. 2017 р Переглянуто: 12, 980 Мені сподобалося: 166 Мені не сподобалося: 7 процес заміни фільтра в салоні на Volvo S60 (2001-2009), S80 (1999-2006). Вживався ф...
Заміна Підшипника Задньої Маточини Мерседес Вито 6... Підшипник заднього колеса для Mercedes-Benz Vito W638 (638) Поставте замовлення для задняя підшипник ступіці через кнопку Купити. отримати додаткову знижку та швидку доставку. Ви не можете сумніватися в сумісності цієї частини з автомобілем Mercedes...

Відзначимо, що на деяких автомобілях даний елемент є нерозбірним. Не виключенням є і «Форд-Фокус-2». Підміна маточини виробляється повністю, коли з ладу вийшов тільки підшипник. Що цікаво, був змінений в зборі лише на останніх поколіннях «Фокуса». Підшипник ступиці ФФ-1 змінюється окремо. Що стосується нашого випадку, доведеться брати маточину в зборі. Вона коштує близько 3-х тисяч рублів. На автомобілях «Форд-Фокус-2 »підміна маточини виробляється попарно, іншими словами вартість ремонту зростає відразу до 6 тисяч. Цього не уникнути, так як дані елементи зношуються практично однаково. Якщо поміняти тільки один підшипник, скоро загуде примикає. Також відзначимо, що розрізняють маточини, створені для роботи з Abs і без неї. До покупки варто з’ясувати, чи встановлена ​​на вашій машині така система. Зовсім не накладної є підміна задньої маточини. «Форд-Фокус-2» щодо ремонтопридатності виходить багато позитивних відгуків.

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

Аналізуючи особливості підміни елемента повністю, виділяють наступні плюси:

  • Малий ризик невірної установки підшипника (так як він запресований вже на заводі).
  • Забезпечення найбільшого ресурсу елемента, так як за якість відповідає сам виробник.
  • Більш звичайна підміна, також значуща економія часу на виконання робіт.

підготовка

Встановіть автомобіль на підйомник або рівну поверхню. Також підготуйте наступний набір інструментів:

  • Викрутки.
  • Набір головок від 12 до 18.
  • Гайкові ключі.
  • Рукавички.
  • Знімач.
  • Упори і домкрат (якщо прохід якщо роботи будуть проводитися без підйомника).

Заміна переднього підшипника маточини Ford Focus 2 (Без спецінструменту і преса)

заміна фронтальної маточини Форд Фокус 2 своїми руками.

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

Приступаємо до роботи

Читайте також:

Сім’я 54 роки зберігала перший Ford Mustang.... У США був знайдений перший серійний Ford Mustang - він належить Gale Wise. Автомобіль був придбаний 15 квітня 1964 року (тобто за два дні до своєї світової прем'єри на Всесвітній виставці в Нью-Йорку) за 3,447 і 50 центів. Зараз він оцінюється страхо...
Заміна Стійкий Стабілізатора Фольксваген І Шкода /... заміна стійок стабілізатора Фольксваген і Шкода/Replacement VOLKSWAGEN stabilizer struts and Skoda творець: Степан Трухтанов Розміщено: 11 Серпня. 2016 р Переглянуто: 13 536 Мені сподобалося: 65 Мені не сподобалося: 12 підміна стійок стабілізатора ...

Отже, як виробляється заміна підшипника передньої маточини? «Форд-Фокус-2 »встановлюється на підйомник або домкрат. Далі, знімається колесо з потрібного боку. Якщо ви вивішуєте колесо на домкраті, поставте автомобіль на ручне гальмо і встановіть упори. Тепер необхідно зняти гальмівні колодки і циліндр. Потім потрібно відкрутити центральний болт маточини. Далі, використовуючи знімач, виймаємо рульової наконечник. Якщо у вас автомобіль обладнаний антиблокувальною системою коліс, відключаємо датчик АБС. Знімаємо гальмівний супорт. Його ми підвішуємо на пружині. Знімати гальмівні шланги або зливати рідину зовсім не обов’язково. Далі, витягаємо кульову опору, поворотний кулак і стійку амортизатора (оскільки тут підвіска типу «Макферсон»).

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

На кулаці буде датчик АБС — його ми теж відключаємо. Потім упресовують маточину за допомогою знімача. Попередньо рекомендується очистити поворотний кулак від бруду. Тепер залишилося лише запресувати нову маточину і встановити всі деталі в зворотній послідовності.

Зверніть увагу

Деякі автолюбителі для запресовування ступиці використовують молоток або кувалду. Застосовувати такі інструменти вкрай небезпечно. Ви можете пошкодити нову маточину, поворотний кулак і інші елементи підвіски. Для встановлення цього елемента використовують спеціальний прес. Однак такий є тільки в великих майстерень, і купувати його на один раз нерентабельно. Як бути в такій ситуації? Якщо ви не бажаєте звертатися в сервіс, можна використовувати механічний знімач.

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

Вартість даного інструменту (якщо розглядати простий, механічний варіант) не перевищує півтори тисячі рублів (роботи на СТО коштують від 2,5 тисячі рублів, тому пристрій окупиться вже при першому використанні). У набір входить спеціальна оправлення, силова шайба і гвинт. При грамотному зверненні може навіть без демонтажу стійки і поворотного кулака маточини здійснюватися заміна маточини. «Форд-Фокус-2» своїми руками ремонтувати не так складно, як здається на перший погляд. Як користуватися механічним знімачем? З набору потрібно вибрати оправлення потрібного розміру і встановити пристрій на підшипник. Обертаючи силовий гвинт в ту чи іншу сторону, ви справите запрессовку або демонтаж елемента. При установці маточини важливо виключити перекоси. Встановіть поворотний кулак таким чином, щоб елемент рухався уздовж осі підшипника.

Момент затягування

Важливо не перетягнути гайку підшипника. Виробник рекомендує проводити затягування із зусиллям до 181 Нм. Для цього рекомендується використовувати динамометричний ключ. Однак за відсутності такого можна налаштувати затяжку «на око».

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками

Закручуйте гайку до тих пір, поки колесо в вивішеному стані не буде обертатися злегка внатяг. Відпустіть гайку на пару оборотів. Потім покачайте колесо з боку в бік. Повинен бути присутнім невеликий люфт. Це нормально, оскільки при сильній затягуванні обойма підшипника просто розсиплеться. Завжди залишайте невеликий зазор. Додатково змастіть гайку «Литолом-24» і встановіть кришку. На цьому процедуру заміни можна вважати закінченою. Перевірте, як веде себе автомобіль себе. Гул повинен зникнути. Сама машина не повинна йти в сторону. При виникненні вібрацій перевірте момент затяжки маточини.

висновок

Отже, ми з’ясували, як проводиться самостійна заміна маточини. «Форд-Фокус-2» — вельми ремонтопридатний автомобіль, тому така операція, як установка підшипників, під силу будь-якому автовласникові. Головне — використовувати для цього знімач, а не кувалду. Тільки так можна гарантувати довгу і злагоджену роботу нової маточини.

І ще важливий момент — в ході експлуатації перевіряйте мастило в підшипнику маточини. На механізм виявляється руйнівний вплив — перегрів, тертя, дорожній пил. Все це негативно впливає на ресурс елемента. Якщо мастило відсутнє під кришкою, доповніть її «Литолом». Якщо дотримуватися даних рекомендацій, то ресурс підшипника маточини становитиме близько 150 тисяч кілометрів.

Читайте також:

Форд Мондео 3 Дизель Глухне На Ходу... Троіцит. Дим Спіральні спалахи. Вирішення проблеми з дизельним Ford Mondeo 3 TDCi Вітаю вас, читачам, власникам автомобілів! У цій статті я хочу розповісти, як ставши щасливим власником дизельного Ford Mondeo 3 TDCi з системою Common Rail і 2-літрови...
Заміна Масла В АКПП Фольксваген Поло Седан... Підміна масла в коробка автомат фольксваген поло автомобіль 1 Підміна масла в коробка автомат фольксваген поло автомобіль 1.6 Німецький автоконцерн Фольксваген вже здавна зарекомендував себе на міжнародному ринку, як фаворит з випуску надійних...