Ніссан Х Трейл (Nissan X-Trail) T31 підміна масла в варіаторі, фото і відео анотація

Ніссан Х Трейл (Nissan X-Trail) T31 підміна масла в варіаторі, фото і відео анотація.

Заміна Масла В Варіаторі X Trail T31

Зараз на плановому технічному обслуговуванні у нас знаходиться автомобіль Ніссан Х Трейл (Nissan X-Trail) в кузові T31, движок 2.7 літра, 2014 року випуску, пробіг 84 тис.км., де потрібно поміняти масло в в вариаторе. Попутно замінюємо фільтр теплообмінника і самого варіатора. Покажемо для вас детальну фото і відео анотацію як це зробити самостійно і що для цієї мети необхідно.

Піднімаємо машину на підйомнику як ще його називають заїжджаємо на оглядову яму. Відкручуємо зливну пробку з піддону варіатора і зливаємо масло, використовуємо для цієї мети головку на 19:

Завчасно підставляємо ємність куди буде з’єднуватися відпрацювання. Готуйтеся для того, що з’єднуватися буде не просто 20 хвилин. У вирішенні цього питання час відкручуємо підкрилки, кріпляться вони на шурупи і гвинти під Торкс Т20.

Після чого ми доберемося до теплообмінника. Закручуємо зливну пробку. Опускаємо машину і заливаємо нове масло. Щуп варіатора з фіксатором, збоку трохи натискаємо і піднімаємо вгору. Зустрічатися} використовувати для заливки оригінальне масло Ніссан NS-2 CVT Fluid, артикул для замовлення каністри на 5 л. KE909-99945. Вставляємо на місце призначення щупа воронку і заливаємо всю 5 літрову каністру (заливати потрібно стільки ж, скільки і злили):

ЗАМІНА МАСЛА І ФІЛЬТРІВ У варіатор Nissan X-Trail II Рестайлінг

ЗАМІНА МАСЛА І ФІЛЬТРІВ У варіатор НА Nissan XTrail II Рестайлінг.

Заміна Масла В Варіаторі X Trail T31

Потім заводимо автомобіль і проганяє варіатор в численних режимах, потім глушимо движок. І знову піднімаємо машину і зливаємо масло з варіатора. Поки з’єднується перемішане масло, відкрутимо і замінимо фільтр в теплообміннику. Головкою на 10 відкручуємо 4 болта кріплення, ми для цієї мети вам використовували гнучкий карданчик, разом з ним ще зручніше:

Відводимо теплообмінник в сторону, висмикують щипцями його фільтр:

Досить часто ущільнювальна гумка (прокладка) не знімається разом з фільтром, зверніть на що увагу, її неодмінно доведеться дістати. Беремо новий фільтр, у нас він унікальний Nissan, номер для замовлення 31726-1XF00, ставимо його в район. Ставимо нове кільце ущільнювача (прокладку), номер для замовлення 2920A096. Ставимо теплообмінник на своє місце і прикручуємо. очищаємо патьоки масла використовуючи очищувача карбюратора. Зараз ми відкручуємо піддон варіатора:

Заміна масла в варіаторі x trail t31.

Знімаємо піддон і моєму його. Відкручуємо 3 болта фільтра варіатора:

Знімаємо його, з нього також побажати масло. Ставимо новий сітчастий фільтр, у нас він унікальний Nissan номер для замовлення 31728-1XZ0D. За великим рахунком його є варіант не поміняти, а просто відмінно почистити. Беремо новітню прокладку піддону варіатора, у нас вона унікальна, артикул для замовлення 31397-1XF0C. Прокладка залізна, профільована з покриттям, тому мазати герметиком її непотрібно. Місця зіткнення прокладки з піддоном ретельно протираємо чистою ганчіркою, потім знежирюємо, можна для цієї мети використовувати звичайний уайт-спірит. Ставимо на місце призначення піддон з новітньої прокладкою. Болти спочатку просто наживляємо, потім затягуємо.

Опускаємо автомобіль і знову заливаємо нове масло. Запускаємо двигун і перевіряємо рівень масла по щупі, у міру потреби доливаємо.

Відео заміна масла в вариаторе Nissan X-Trail T31:

Резервне відео як замінити масло в варіаторі Ніссан Х Трейл Т31:

Читайте також:

Заміна Моторчика Пічки Nissan X Trail T30... Як замінити двигун Nissan X-Trail? Заміна двигуна на плиті Nissan X-Trail T31 вимагає ретельного демонтажу торпедної панелі, наявності правильних інструментів, включаючи досить рідкісний викруток і хорошу руку. У цьому випадку заміни вентилятора на п...
Швидка Заміна Термостата Швидка заміна термостата творець: Ремонт і Тюнінг Розміщено: 24 Грудня. 2014 р Переглянуто 140 634 Мені сподобалося: 97 Мені не сподобалося: 128 Почала зростати температура тосолу руху (Верхній патрубок радіатора жаркий нижній прохолодний) Теги you...