Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

Зараз близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати, яке масло лити в коробку ВАЗ 2110, необхідно розібратися в численних марках і виробниках, що в більшості ускладнює вибір автомобіліста. У кожному авто магазині володар ВАЗ 2110 може відшукати двох або більше 2-ух 10-ів видів масел, які підходять для його авто. Але рідкісний автовласник знає, які аспекти необхідно врахувати в питанні придбання води.

Яке масло краще всього використовувати?

Головний фактор при покупці трансмісійної рідини — це не вибір компанії виробника, а підбір безпосередньо оригінальної рідини. Ринок кишить підробками, тому до вибору масла (MTF) потрібно підійти з граничною пильністю, так як контрафактна продукція може тільки нашкодити коробці ВАЗ 2110. Спочатку — забудьте про незрозумілі торгових наметах і авторинках — купуйте MTF в строго спеціалізованих магазинах, щоб для якого призначена конструкція чого ви могли пред’явити претензії.

Далі розглянемо, яке MTF краще лити в коробку перемикання передач (КПП) за властивостями в’язкості і робочої температури. Рекомендується підбирати масло для коробки власного «залізного коня» виходячи тільки з клімату і сезону, в якому в даний час вживається ваш автомобіль.

Заміна масла в коробці передач шевроле авео.

Заміна Масла В Коробці Передач Ваз 2110

Злив масла з коробки ВАЗ 2110

Читайте також:

Де Знаходиться Датчик холостого Хода Ваз 2110... Датчик холостого ходу ВАЗ 2110, 2112, 2111, перевірка, заміна, несправності Датчик холостого ходу ВАЗ 2110, 2112, 2111, перевірка, заміна, несправності. Датчик по іншому регулятор холостого ходу (РХХ) на інжекторних автомобілях ВАЗ 2110, ВАЗ 2112, В...
Заміна ременя ГРМ Ваз 2114 8 Клапанів... Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 Підміна ременя ГРМ на 8 клапанному двигуні ВАЗ 2114 завдання ременя ГРМ - забезпечити рівномірний рух колінчастого і розподільного валів один щодо одного. З цієї причини залежать коректність режиму...

Головним фактором для підміни трансмісійного масла в коробці ВАЗ 2110 є погіршення його робочих параметрів в процесі використання. З анотації фірмові слід, що підміна здійснюється при пробігу кожних 30 тисяч кілометрів. Вже сьогодні, з використанням неякісного товару звичайно можливість виникнення шуму в коробці інакше кажучи противного звуку при перемиканні передач.

Зараз давайте поговоримо, яке MTF краще лити в КПП ВАЗ 2110 — синтетичне, мінеральне або напівсинтетичне. Вже давно відомо, що «напівсинтетика» працює ще ефективніше, ніж «мінералка» і «синтетика». «Напівсинтетика» є компромісним рішенням, тому що її робочі характеристики краще, ніж у мінеральної, і воно дешевше синтетики. Також така рідина більш підходить для використання автомобіля в помірному кліматі:

Заміна масла в КПП на ВАЗ 2110-2112, 2114-2115, Калина, Гранта і Пріора

Відео огляд по заміні масла в коробці перемикання передач на передньопривідних автомобілях ВАЗ. відмінності.

 • головна перевага «напівсинтетики» — це високі змащувальні властивості;
 • більший діапазон робочої температури.

Заміна масла в коробці передач ваз 2110.

Трансмісійне масло класифікації GL-4 підійде для КПП автомобілів ВАЗ з переднім приводом, зокрема — для моделі 2110.

Заміна Масла В Коробці Передач Ваз 2110

Стелажі з автомобільним маслом в автомагазині

Які потрібно підготувати інструменти?

Перед тим як приступити до безпосередньої заміни MTF в КПП ВАЗ 2110 слід підготувати все те, що може вам знадобитися. Це треба зробити заздалегідь, щоб в будь-який момент у вас все необхідне було під рукою. Отже, вам знадобиться:

 • набір гайкових ключів;
 • ліхтар для огляду днища;
 • ємність — пластикова або металева (в неї буде зливатися відпрацьоване масло);
 • гумові рукавички (руки в маслі дуже складно відмити);
 • каністра на 5 літрів;
 • ганчірки або газета.

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Бмв Х5 Е53... Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 самостійно: особливості процедури Стрімка підміна масла в АКПП БМВ е53 в кустарних умовах: особливості процедури 1-і моделі автомобіля Бмв X5 e53 оснащувалися Коробка автомат модифікації 5L40. Над їх створенням п...
Як Перевірити Рівень Масла В Варіаторі Ніссан... рівень масла в вариаторе рівень масла в вариаторе Якщо ви поставили за мету продовжити термін служби варіатора, підвищена увага варто приділити таким показником, як рівень масла в коробці. рівень перевіряється щупом розташованому у верхній частині ко...

Ну і, природно, сама рідина. Підготувавши все це, можна приступати до її заміни.

Покрокова інструкція по заміні

Через розташування отвори для зливу MTF в КПП, його заміна можлива виключно на ямі або на естакаді. Потрібно бути обережним під час зливу масла, оскільки його температура дуже висока, а його потрапляння на шкіру може призвести до опіків.

Заміна Масла В Коробці Передач Ваз 2110

Відкручування зливної пробки КПП ВАЗ 2110

 1. Якщо ви міняєте рідина в КПП, то в першу чергу слід прогріти автомобіль, щоб дати можливість загуснув маслу прийняти більш рідкий стан, оскільки з холодної коробки вся рідина не витече.
 2. Далі, заїжджаємо на яму або естакаду, чекаємо 5-10 хвилин, щоб коробка трохи охолола.
 3. Під отвір для зливу рідини підставляємо ємність і за допомогою гайкового ключа акуратно відкручуємо гайку, щоб злити MTF.
 4. Якщо відпрацьована рідина містить металевий пил та інший бруд, КПП доведеться промивати. Для цього потрібно підняти передні колеса, а потім в картер коробки залити спеціальну промивну рідину і завести авто. Включаємо першу передачу і даємо машині попрацювати 2-3 хвилини.
 5. Потім заглушаємо автомобіль, опускаємо передні колеса і акуратно зливаємо промивну рідину по тій же схемі (п. 1 — 3).
 6. Заміна масла в коробці є трудомістким процесом. Слід почекати якийсь час, щоб залита суміш злилася з коробки повністю.
 7. Беремо куплене MTF і починаємо лити його в вашу КПП в необхідній кількості і перевіряємо рівень. Якщо все в нормі, потрібно зробити коротку поїздку і перевірити рівень ще раз, при необхідності — долити. При перевірці рівня автомобіль повинен знаходиться строго в горизонтальному стані.
Заміна Масла В Коробці Передач Ваз 2110

Перевірка рівня MTF в КПП ВАЗ 2110

Заміна масла в коробці передач рено Дастер.

Як видно, процес заміни рідини КПП є не таким вже складним. Правильно виконуючи всі дії, з цим впорається навіть недосвідчений водій.

Важливо пам’ятати! При правильній і своєчасній заміні масла в КПП ви забезпечуєте безвідмовну і довготривалу роботу вашого автомобіля.

Відео «Заміна масла в коробці передач автомобіля ВАЗ 2110 »

У цьому відео описана повна інструкція по заміні трансмісійної рідини в автомобілях ВАЗ 2110

А яке масло заливаєте ви в КПП свого автомобіля? Може бути, у вас є власна технологія по його заміні? Поділіться своїми знаннями з нашими читачами!

Читайте також:

Заміна Передніх Амортизаторів Ваз... заміна передніх амортизаторів ВАЗ творець: Зроблено в Гаражі Розміщено: 3 сент. 2014 р Переглянуто: 274 659 Мені сподобалося 3 052 Мені не сподобалося: 107 На предмет реклами і співпраці звертайтеся:migpromotion@gmail.com і - Машину розгойдується н...
Унікальна Заміна Пильовиків Шрусов.Mp4... унікальна заміна пильовиків шрусов.mp4 творець: deviceauto Розміщено 5 Березня. 2012 р Переглянуто 569 998 Мені сподобалося 1 051 Мені не сподобалося: 115 Ви можете дізнатися унікальний пристрій для підміни пильовика ШРУСа без зняття шруса. Унікаль...