Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління

Підміна масла в АКПП Кіа Спортейдж 3 покоління

Kia Spotage 3 — випробуваний часом корейський джип, який можливо обслужити самостійно. Фактично, більшість власників так і надходять, не маючи бажання вдаватися до дорогого обслуговування в дилерському центрі. Одна з найпоширеніших ремонтних процедур — підміна масла в коробці. Розглянемо цей процес в подробицях. Приділимо увагу як {робочої, так і часткової підміни, крім того що слід знати для правильного і всеосяжного обслуговування.

Читайте також:

Заміна Охолоджуючої Рідини (Антифризу) На Ауді А6 ... заміна охолоджувальної рідини (антифризу) На Ауді А6 С5 правильним способом творець: ТВ Огляди Розміщено: 30 Серпня. 2018 р Переглянуто: 3 383 Мені сподобалося: 170 Мені не сподобалося: 4 Анотація по підміні тосола на Audi А6 С5 2.4.4 бензин. У від...
Заміна ременя ГРМ Лада Гранта 16 Клапанів... Підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1 підміна ременя ГРМ Лада Гранта 1.6 на 16 клапанів Будь-який власник автомобіля повинен знати, що ГРМ необхідно поміняти, за порадами виробників авто, пробіг в 60 тис. Км - це максимум, після якого стоїть зробити підмі...

періодичність заміни

За офіційними даними, термін підміни трансмісійного масла в АКПП Kia Sportage 3 становить 80 тисяч кілометрів. Чим, в цей час можливо буде потрібно дорогий ремонт всієї коробки, що логічно, беручи до уваги складні дорожні і клімат в нашій країні. Тому ви не будете особливо звернути особливу увагу на офіційний регламент. Згідно з рекомендаціями досвідчених автомобілістів, тримати під контролем рівень і якість масла потрібно кожні 20-30 тисяч кілометрів, а підміна води буде потрібно через 40-50 тисяч км.

Види заміни масла

При часткової підміни не передбачено повноцінних промивних процедур всередині коробки. Тут досить злити старе масло, і після залити нову рідину. Природно, тоді нове масло змішається з залишилася рідиною, але це не страшно. Адже і далі черга наступної підміни масла настане через 30-35 тисяч км. Можна несомневающіеся, що за цей період часу з коробкою нічого не станеться. Велика частина господарів, бажаючих провести ремонт своїм штатом, віддають перевагу саме часткову підміну. У нашому варіанті підходять такі популярні масла, як ZF TE-ML 09/14, Allison C4 і Dexron 3.

повна заміна

У цьому випадку потрібні додаткові діагностичні прилади і матеріали, в часності особлива промивна рідина. Без неї при працездатною}} версії підміні ніяк не обійтися, тому що вона відповідає за періодичну чистку всіх нутрощів коробки від грязьових відкладень. В ході коробка виходить як новенька. Тому наступну підміну масла звичайно, не боячись, проводити через 80 тисяч кілометрів.

нюанси заміни

Читайте також:

Заміна Задніх Гальмівних Колодок Шкода Октавія Тур... підміна гальмівних колодок підміна гальмівних колодок моделі Шкода Октавія А5, А7 і Тур облаштовані високоефективними гальмівними механізмами, заснованими на вашій роботі колодок і основного диска. При цьому система у більш пізніх моделей може передб...
Заміна Радіатора Пічки Калина Без Зняття Панелі... підміна радіатора грубки на калині без зняття панелі відео підміна радіатора грубки на калині без зняття панелі відео В останні роки поміняв таки радіатор грубки. Брав інфу звідси. Прочитайте спочатку там, я тільки доповню мало. І скажу відразу, я ...

Має велике значення, щоб нове масло було залито до певної норми, тобто не вище позначки Max на вимірному щупі. При необхідності рідина доведеться трохи злити, щоб уникнути перебоїв при роботі дозволяє вести бухгалтерський облік (софт). Інакше коробка працює зі збоями і погано реагувати на перемикання. Після затоку масла його рівень краще перевіряти в будь-який день за період 2-ух тижнів.

самостійна повна заміна масла АКПП KIA SPORTAGE 3

повна заміна масла Коробка автомат KIA SPORTAGE 3 в кустарних умовах.

порядок робіт

 1. Готуємо набір інструментів і матеріалів
 2. Заганяємо автомобіль на естакаду або оглядову яму, відмінно прогреваем движок, вимикаємо запалювання
 3. Заходимо в яму, знімаємо моторну захист, і тим отримуємо доступ до картера. На картері бувають зливна пробка, її теж потрібно зняти, щоб дати можливість старому маслу на сто відсотків витекти в заздалегідь підготовлену ємність.
 4. Після зливу відпрацьованої води потрібно відміряти, скільки витекло масла. Що існує, що точно такий же обсяг нового масла зобов’язаний залитий в заливну пробку. Зазвичай випливає 40-50% від загального обсягу старенького масла. Воно залишається в АКПП і змішується з новітньої залитої рідиною.
 5. Ретельно помити піддон і встановити його назад до району. При бажанні поміняти прокладку. Зливну пробку також закриття назад до місця
 6. Найвідповідальніший крок — затока нового масла. Для цієї мети вам переходимо до підкапотному місця, і знаходимо заливний отвір. Виймаємо з його застосуванням мірний щуп, і з’єднуємо отвір з лійкою. Замість неї використовують гумовий шланг, в який слід залити певну кількість масла (стільки, скільки було на виході). Потім не перешкодить щупом перевірити рівень залитого масла.
 7. Запустити двигун, і проїхатися км 10, потім знову загнати машину на естакаду (або яму), і вимкнути запалювання. Процес часткової підміни масла є завершеним.

Повна заміна масла

 1. Прогрів мотора, установка автомобіля на естакаду
 2. Повтор всіх процедур, пов’язаних зі зливом масла через зливний отвір. Звернемо увагу на процес зняття піддона — існує, що з його застосуванням може витікати гаряче масло, тому слід бути гранично обережним, щоб уникнути опіків.
 3. Залити нове масло стільки, скільки було вилито старенькій води, як було описано вище
 4. Від’єднати масляні трубки на радіаторі. Їх знадобиться подовжити, і так само для цього використовувати гумовий шланг. Відпустити шланг в заздалегідь підготовлену зливну тару
 5. Запускаємо двигун і чекаємо, поки з шланга виллється вся відпрацьована рідина. Мотор заглушити якщо темна рідина зміниться чистої — це значить, що нове масло повністю змінило старе, і всеохоплююча промивка практично завершена.
 6. Заглушити мотор, від’єднати подовжувачі шлангів, і підключити їх назад до радіатора
 7. Якщо необхідно долити масло, якщо його рівень знаходиться нижче найбільшої позначки, позначеної на щупі

заміна масла на спеціалізованому СТО

Дана процедура триває близько 2-ї години. Якщо володар Kia Sportage все ж вирішив займатися з фірмовим дилерським центром, тоді краще придбати свій професіоналізм масло, щоб зберегти хоча б у нього. Тоді фахівці вживають високотехнологічний пристрій Wynns Transerve 5, який автоматом заливає масло в коробку. Уже сьогодні, даний пристрій призначений не стільки для затоки новітньої води, проте здатне повністю злити старе масло. Для цієї мети робляться такі кроки:

Заміна масла в коробці кіа Спортейдж 3.

 1. До радіатора підключаються дві трубки від пристрою Wynns. З однієї трубки буде виходити брудне масло, а з іншого — чиста рідина
 2. Заводиться движок, далі система автоматично відкачує з Коробка автомат всю відпрацьовану рідину. Відбувається комплексна промивка трансмісійної дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) особливою речовиною. З коробки виходять все грязьові відкладення, в часності залізна стружка.
 3. Після промивання пристрій починає під тиском заливати нове масло до певної норми. На цій справі процес працездатною}} версії підміни масла завершений.

Читайте також:

Solaris, Заміна Ланцюги ГРМ Solaris, заміна ланцюги ГРМ творець: Павло Черняга Розміщено: 13 мая 2016 р Переглянуто 114 849 Мені сподобалося: 193 Мені не сподобалося: 117 Стаття всі питання тут. За здатністю ставимо пальці. 😉 Теги youtube: # G4FC # ЦепьГРМ #Solaris ...
Заміна ременя ГРМ Опель Астра J A16xer... Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1, 6 Z16XER Звичайна підміна ременя ГРМ на Опель Astra H 1,6 Z16XER Зрештою то мій старий знайомий поміняв свій професіоналізм заіржавіли відро на звичайний автомобіль і відразу приїхав в нашу компанію на ...