Підміна масла в АКПП в Фольксваген Polo Sedan

Підміна масла в АКПП в Фольксваген Polo Sedan

Періодична підміна трансмісійної води в автоматичній коробці автомобілів Фольксваген Polo Sedan продовжує життя Коробка автомат і допоможе власникові машини уникнути дорогого ремонту потім. Адже необхідно враховувати, що якщо прохід поломки автоматичної КПП на 100 доведеться дати від однієї до 5 тисяч доларів. Тому маючи Фольксваген поло Автомобіль (АКПП) підміна масла Коробка автомат має виконуватися хоча б кожні 60 тисяч кілометрів.

Як правило, німецький виробник не вказує в інструкції з експлуатації до автомобіля певні терміни заміни ATF. Звернувшись до офіційного дилера для вас скажуть, що планова заміна трансмісійної води в КПП «автомат» в рамках технічного обслуговування для моделі машини Фольксваген Поло Автомобіль не регламентується концерном-виробником. Відповідно, застосовується вона цілком на термін експлуатації коробки. Іншими словами, за регламентом ATF змінюється тільки в рамках проведення ремонту.

Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

VW Polo

Але, німці розробляючи автомобіль Фольксваген Поло Автомобіль не врахували, що їздити у нього будуть наші міцні чоловіки по «убитим» дорогах, що неодмінно, негативно впливає на роботу КПП в результаті (не чоловіки, кажучи конкретно дороги). Рідина в коробці створена для постійного згладжування навантажень на труться складові трансмісійної бухгалтерської системи, також їх змазування і охолодження. При тривалої експлуатації автомобіля видатковий елемент, який підтримує тиск в гідравлічній системі авто руйнується, забруднюється і істотно погіршуються його характеристики мастила. І в результаті рідина вже не має права запобігати тертя. Тому періодично міняти ATF необхідно в кожному авто.

Яке масло краще підібрати?

Читайте також:

Фольксваген Поло Скільки Масло В Двигун... Вибір масла для Volkswagen Polo Sedan Через втрату його властивостей моторне масло вимагає систематичної заміни. Навіть у робочому двигуні він втрачає свою ефективність (окисляє, погіршується з добавками, забруднює). Також можна потрапити в картровий...
Заміна Ланцюги ГРМ Без Розборки Двигуна (Класика)... заміна ланцюги ГРМ без розбирання двигуна (класика) творець: Ремонт автомобіля своїми руками Розміщено: 22 Березня. 2016 р Переглянуто 70 057 Мені сподобалося: 192 Мені не сподобалося: 63 Я в контакті. Я на drive2.ru. Теги youtube: #ланцюги # Чіпки...

Хоча виробник Фольксваген переконує споживачів, що необхідності поміняти трансмісійну рідина в автоматичній КПП немає, все-таки ця можливість спочатку передбачена концерном. Крім цього, спеціально для АКПП Поло Автомобіль було створено оригінальне масло. Якщо ви вирішили замінити трансмісійну рідина АКПП в своєму «залізному коні», то забудьте про підробки та іншої контрафактної продукції. Її впровадження ні до чого доброго не приведе. Купуйте масло «VW ATF (G055025A2) », конкретно вона створена для «автоматів »Поло.

самостійна заміна масла в МКПП Polo Sedan

Заміна масла в механічної коробці передач поло Седан.

Які інструменти необхідні для заміни?

Перед тим як міняти трансмісійну рідина, потрібно підготувати всі, що нам може знадобитися в процесі. А нам знадобляться:

 • нова пробка зливного отвору і кільце ущільнювача отвору для зливу масла (якщо заміна цих компонентів передбачена виробником);
 • прокладка піддону коробки передач;
 • фільтр коробки передач;
 • набір гайкових ключів;
 • ємність для відпрацьованої рідини;
 • ганчір’я;
 • ну і, природно, нам знадобиться нове оригінальне масло і новий фільтр.
Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

Новий фільтр для КПП «автомат» VW Polo Sedan

Інструкція по заміні ATF в АКПП

Тепер можна починати міняти масло:

 1. Заїжджаємо на оглядову яму.
 2. Далі глушимо двигун і дивимося, щоб всі електричні прилади були відключені.
 3. Ліземо під автомобіль і знімаємо захист (мається на 95% випадків), в результаті чого отримуємо доступ до піддона коробки.
 4. Знаходимо зливну пробку.
 5. Підставляємо ємність для відпрацьованого витратного елемента і, за допомогою гайкового ключа, відкручуємо зливну пробку.
 6. Чекаємо близько 40 хвилин поки не зіллється вся відпрацьована рідина.
 7. Демонтуємо піддон коробки і бачимо старий фільтр.
 8. Відкручуємо три болта, на яких кріпиться фільтр і знімаємо його.

Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

Коробка передач VW Polo Sedan без фільтра
Вимиваємо розчинником піддон і укладаємо нову прокладку.

Читайте також:

Заміна Масла В АКПП Ауді А6 С5... Підміна масла в АКПП Ауді А6 підміна масла в АКПП Ауді А6 Практично відразу після виникнення на російському автомобільному ринку Audi А6 придбала хорошу популярність. Поєднання прекрасного німецького властивості, функціональності, комфорту і бізнес к...
Яке Масло В Коробці Форд Фокус 3... Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Скільки масла в коробці (МКПП) Форд Фокус 3 Володарі популярного автомобіля Форд Фокус 3 відмінно знають про недоліки і плюси власної машини. Модель досить надійна і невимоглива в процесі застосування, воло...

Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

Піддон коробки «автомат» з новою прокладкою
Ставимо новий фільтр і назад встановлюємо піддон.

Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

КПП VW з новим фільтром

 • Беремо нову зливну пробку з ущільнювачем і ставимо її на місце старої, попередньо очистивши різьблення від залишків старої прокладки.
 • Тепер шукаємо заливний отвір.
 • Беремо куплену рідина від виробника VW G055025A2. Нам потрібно залити її через заливний отвір. При цьому зручніше буде використовувати спеціальний шприц.
 • Заміна Масла В Коробці Фольксваген Поло Седан

  Заливний отвір ATF в коробку передач

 • Коли трансмісійна рідина залита, запускаємо двигун і, тримаючи ногу на педалі гальма, включаємо по черзі всі передачі в стоїть авто. При цьому затримуючи швидкість в кожному положенні на 5-10 секунд.
 • Перевіряємо рівень масла і при необхідності доливаємо.
 • Увага! У деяких моделях Поло Седан, які обладнані старої автоматичною КПП, може не бути зливної пробки. В цьому випадку вам знадобиться спеціальний шприц-насос, за допомогою якого потрібно буде відкачувати рідину.

  Відео «Загальна інструкція по заміні масла КПП« автомат »для автомобілів Volkswagen, Audi, Skoda, BMW»

  У цьому відео розглянута загальна інструкція по заміні масла в автоматичних коробках передач.

  Вам сподобався матеріал? Може бути, вам є що додати? Напишіть про це в коментарях.

  Читайте також:

  Заміна Маточини І Підшипника Маточини Vw Passat B3... заміна маточини і підшипника маточини VW Passat B3 творець: AndRamons Розміщено: 3.5 груд. 2014 р Переглянуто 256 941 Мені сподобалося 1 407 Мені не сподобалося: 86 підміна маточини і підшипника маточини фронтального колеса VW Passat B3.Ссилка на ф...
  Заміна Стійки Стабілізатора Lemförder 2677401 На V... заміна стійки стабілізатора LEMFÖRDER 2677401 на VW CADDY 1.6 TDI творець: Андрій Лисенко Розміщено: 31 Березня. 2017 р Переглянуто: 8 780 Мені сподобалося: 48 Мені не сподобалося: 12 Поміняв на власному Каддік стійки стабілізатора, стояли ще рідні...