Підміна масла в АКПП Chevrolet Каптива

Підміна масла в АКПП Chevrolet Каптива

Різні оголошення про жвавої і високоякісної підміни масла в коробці свідчать що, що це не трудомісткий процес, тому не потрібно для цієї процедури вибирати дуже високоякісний сервіс. Згодом і споруди особливих майданчиків, процедура заміни маса істотно спростилася. Деякі замислюються, що якщо придбати спеціальну установку, виконують багато коштів, пропонуючи послугу всім кому не лінь. Однак як з’ясувалося, процедура має ряд особливостей, які знають фахівці, які спеціалізуються підміною масла в АКПП щодня.

Фахівці різних центрів говорять, що рівень масла АКПП перевіряється з заведеним двигуном, де коробка знаходиться в зоні паркінгу. Це справді так, але деякі не підпорядкованих цьому правилу. У окремих машин масло перевіряється також при робочій температурі, на жаль движок неодмінно глушиться.

Частина автомобілів європейських виробників не володіють належними для перевірки рівня масла щупами. У різних ситуаціях знаходяться особисті позначення, яким зобов’язані} бути слідувати майстра. Але рідко хто знає про такі особливості. Поки поміняти масло в Chevrolet Каптива, вивчіть інструкцію з експлуатації, а саме, втілення підміни масла в АКПП. Самостійна заміна масла в АКПП Chevrolet Каптива, не така трудомістке заняття, як може здатися.

Виробник Chevrolet радить поміняти масло в коробці раз в 60 тисяч км пробігу. Чим, тут все залежить від стилю водіння. Ще гірше, коли придбана вами машина — б / у. І незрозуміло, як поводився з нею попередній власник. Щоб поміняти масло самостійно, більш кращий спосіб — часткова заміна.

Заміна масла в акпп Каптіва 2.4.

заміна масла в АКПП Captiva C140

повторна заміна масла в акпп Шевроле Captiva.

Часткова заміна масла в АКПП Шевроле Каптіва
Здійснюється декількома процедурами. Спочатку зливаємо масло стільки, скільки зіллється (максимум 4 літрів), заливаємо стільки ж. Після цього проїжджаємо до 1000 кілометрів і проводимо цю ж процедуру. Кількість подібних процедур потрібно здійснювати в залежності від властивостей купленого масла і моделі АКПП. Зазвичай 2-3 рази.

Крок 1
Купуємо рідина (близько 4 літрів на один раз).

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

крок 2
Для проведення легкої заміни, ставимо автомобіль на яму, спеціальний стенд або домкрат і демонтуємо піддон і захист з пластмаса.

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

Там побачите щуп, розташований знизу. Перевіряємо картер на патьоки.

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

крок 3
Відкриваємо повітропровід і прибираємо все зайве, щоб доступ до щупа був максимальний. Ключем на 10 його відгвинчуємо.

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

крок 4
Використовуємо головку на 24, щоб відкрутити зливну пробку.

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

крок 5
Закручуємо пробку і заливаємо масло через щуп за допомогою раніше заготовленого пристосування.

Заміна Масла В АКПП Каптива 2.4

крок 6
Порівнюємо поточний масло і нове, бачимо кількість бруду. В принципі, багато часу йде на підготовку спеціального інструменту і його промивання.

Читайте також:

Заміна Передніх Стійкий Ваз 2110 Своїми Руками... Зняття і установка амортизаторной стійки Ваз 2110-2111-2112 Зняття і установка амортизаторной стійки ваз 2110-2111-2112 Знімаємо і розбираємо амортизаторную стійку тоді, коли потрібна підміна верхньої опори, пружини, телескопічної стійки ваз 2110 або...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Форд Фокус 3... Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і сервіс автомобілів Ремонт і технічне обслуговування автомобілів своїми руками Підміна гальмівних колодок задніх коліс Форд Фокус 3.2 своїми рукамівідео Як поміняти задні колодки на форд фокус 4. Як поміняти задні...