Заміна масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Golf Plus

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

Скільки коштує зміна масла в автоматичній передачі?

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

10% знижка на заміну масла для всіх абонентів:

Часткова зміна масла

З 6000 руб

Повна зміна масла

З 9.000 руб

Ціни на витратні матеріали (масло, фільтр)

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

Від 30 хвилин до 1 години

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

Всі запчастини в наявності

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

Мені потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Ви, напевно, чули про термін без автоматичної передачі. Дуже часто це керується багатьма службами, які не можуть / не хочу займатися заміщенням нафти в передачі. Фактично, згідно з усіма міжнародними нормами і правилами, зміна масел у автоматичній передачі (АТФ) і фільтрі потрібно кожні 50 000-60 000 км. У цьому випадку власник автомобіля ставить собі питання. А яка заміна мені потрібна? Частково або повноцінно?.

Как поменять масляный фильтр АКПП Volkswagen Golf

THANKS FOR WATCHING SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL!

VW Golf V замена масла АКПП (автомат)

THANKS FOR WATCHING SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL!

Заміна Масла В Акпп Фольксваген Гольф 3

Часткова чи повна заміна масла в автоматичній коробці передач?

Часткова заміна (ATF update) здійснюється без промивання автоматичної коробки передач. Для виконання такої роботи потрібно в середньому 4-5 літрів і півгодини. Нова олія змішується зі старою, і робота коробки стає гладкою. Багато автомобілістів вважають, що краще провести цілковиту повну заміну АТФ, з миттям систем і зміщенням старої рідини. Ми не прагнемо якнайбільше заробляти на наших клієнтах, але ми попереджаємо про можливі проблеми, і ми рекомендуємо виконувати лише часткову заміну в окремих випадках.

Наприклад, якщо пробіг автомобіля перевищує 100 000 км, а масла в коробці ніколи не змінювались, то така заміна може негативно вплинути на роботу автоматичних коробки передач, до повної її відмови. У автомобілях з твердим пробігом це пов’язано з тим, що коли трансмісійна рідина повністю замінена автоматичною коробкою передач, всі відходи промиваються по всій системі, що забивають масляні канали, і без звичайного охолодження коробка гине швидко. У цьому випадку для максимальної заміни старих мастил. потрібно скласти 2-3 часткові заміни з інтервалами 200-300 км. Це, звичайно, не буде порівняно з повною заміна ATF, але відсотком свіжої рідини складе 70-75%.

Коли АТФ повністю замінено?

Всі перераховані вище проблеми не стосуються власників автомобілів, котрі кожні 50-60 тис. Км. здійснюється регулярна заміна масла в трансмісії. У цьому випадку повна заміна масла в автоматичній коробці передач дозволяє коробці виконувати функції віри і правди, і збільшує свій ресурс на 150-200%.

Читайте також:

Яке Масло Заліваті У Двигун Кіа Соренто... Пожалуйста масло заліваті в движок Кіа Соренто дизель Пожалуйста масло заліваті в двигун Кіа Соренто дизель У Цій статті розглянемо, як правильно вібрато моторне масло для популярного джипа Kia Sorento з дизельним двигун. Це дуже важліве питання, что...
Замена Масла В МКПП Тойота Королла 2008... Меняем масло в МКПП Короллы 2008 года При техническом обслуживании всех марок автомобилей в список неотклонимых работ заходит смена или доливка масла в движок тс. Но не следует забывать, что в коробке также содержится масло для смазки. В связи с этим...