Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla

Заміна масла в автоматичній коробці передач Toyota Corolla. це простий та надійний спосіб позбавити машину від передчасного зносу. Автоматична коробка. досить тонкий вузол автомобіля, що вимагає чіткого експлуатації та своєчасного обслуговування. Недотримання цих простих правил може призвести до серйозних несправностей.

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla

Автомобілі Toyota Corolla оснащені автоматичною коробкою передач з наступним маркуванням. U340-341. Ця передача виявилася довголітковою та довговічною, перший ремонт, як правило, може потребувати раніше раніше, ніж після 350 тис. Км пробігу. Але заміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla 120, за рекомендацією виробника, краще виконати після 150 тис. Км. Якщо врахувати, що якість внутрішніх доріг значно відрізняється від японських, то навантаження на коробку машини збільшується. Тому краще замінити масло кожні 50-60 тис. Км.

Читайте також:

Підключення Сабвуфера До Штатної Магнітоли Тойота ... ДОДАТКОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ СТАНЦІЙНОГО МАГНІТОГО ТОЙОТА КОРОЛЯ 2007 схема підключення стереонавушника Toyota Corolla 2007. рідний рекордери Android Car4G для Mazda 3 (2009-2012). новизна Штатна магнітола Car4G Android для Toyota Prado 120 Android 4. 4. В...
Яке Масло Лити В Опель Астра J... яке масло заливати в двигун Опель Астра J яке масло заливати в двигун Опель Астра J Опель Astra J - сучасний автомобіль, який в нашій країні інтенсивно набувають на ринку БО. Тому не дивно, чому напевно задаються питанням щодо вибору витратних матері...

Необхідно зарядити заміну мастил у автоматичній коробці передач Toyota Corolla 150 з фахівцями автосервісу. Ця операція не має ніяких особливих труднощів і може виконуватися самостійно.

Інструменти, які будуть потрібні при зміні масла в автоматичній трансмісії Toyota Carola.

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Інструменти для заміни мастил в автоматичній коробці передач

Зміна масла в автоматичній трансмісії Toyota Corolla вимагає наявності певних інструментів і додаткових пристроїв, а саме:

 • водяна вода з ротом відповідної товщини;
 • набір клавіш і голів різних розмірів;
 • фільтр та друк кільця;
 • масло відповідної маркировки;
 • бензин для прання;
 • дерев’яний шпатель;
 • контейнер для зливу олії;
 • робочі рукавички;
 • тряпки або тряпки.

Замена масла и фильтров в двигателе тойота королла спасио NZE121 2002 года

Меняем масло в двигателе ,масленый фильтр, воздушный фильтр и фильтр салона Тойота королла спасио NZE121 2002.

Читайте також:

Ремонт Рулевой Рейки Toyota Ремонт рулевой рейки toyota Создатель: Fired Up Размещено: 18 февр. 2017 г. Просмотрено: 33 822 Мне понравилось: 95 Мне не понравилось: 41 Теги youtube: ##ремонт#рулеваярейка ...
Яке Масло Заліваті У Двигун Поло Седан... Покроковий інструкція підміні масла на Volksvagen Polo Sedan Покроковий інструкція підміні масла на Volksvagen Polo Sedan Ні-який сучасний автомобіль НЕ здатно працювати без змащувальних рідін. Довгу и надійну роботу двигуна гарантує только Високояк...

Меняем масло на Toyota Corolla, e120, 2005

Этот ролик обработан в Видеоредакторе YouTube ()

Як замінити масло в автоматичній трансмісії Toyota Corolla?

Заміна Масла Toyota Corolla 120

Зміна нафти

Якщо вперше ви збираєтеся замінити мастило, то поетапна інструкція з деталізацією кожного робочого моменту, безсумнівно, допоможе вам справитися з завданням.

 1. Добре підігріти двигун. Ви можете їхати на машині на пару кілометрів, але якщо це неможливо, то буде достатньо 10-15 хвилин роботи двигуна на холостому ходу.
 2. Кут Toyota Corolla на шляхопроводі, підйомник або яма.
 3. Відкрийте дренажну коробку з автоматичної коробки.
 4. Тепер вийміть сам піддон. вам потрібно відкрутити болти за допомогою клавіш. Обмежте видалення однієї пари, а друге просто відпустите до моменту, коли ви зможете повернути піддон у зручному положенні.
 5. Щоб не деформувати його і не порушувати цілісність прокладки при видаленні піддону, краще використовувати дерев’яний шпатель. В результаті палет «висить» на двох кріпленнях, а прокладка залишається на місці.
 6. Завдяки розігріванню двигуна, піддон може бути дуже жарким, тому для його повного демонтажу необхідно носити рукавички. Будьте обережні. всередині гаряча олія.
 7. Тепер у вас є доступ до диференціальної вилки. ретельно вийміть його і злийте відпрацьований мастило у попередньо підготовленому контейнері.
 8. Повністю промийте всі поверхні, пробки та магніти бензином та просушіть ганчіркою. Місце для кладки теж треба чистити так само.
 9. Оцініть стан прокладки, якщо він зношений. замініть його.
 10. Обов’язково замінити масляний фільтр та ущільнювальне кільце.
 11. Обережно поверніть магніти на місце.
 12. Закріпіть пробку, закріпіть піддон на місці та затягніть болти.
 13. Закрийте дренажну отвір.
 14. Тепер прямо, наповніть нову олію. Правильний обсяг визначається таким чином: він повинен бути трохи меншим, ніж зліті відключення. Краще, якщо необхідно, додати ще.
 15. Зігрійте двигун. просто виконайте запуск і почекайте якийсь час.
 16. Ми починаємо рух за допомогою перемикача передач, режими перемикаються в наступному порядку. R-N-D-2-L і назад. Виконати три рази в обох напрямках.
 17. Перевірте рівень масла за допомогою вимірювального щупа. якщо воно знаходиться нижче верхньої позначки, повторіть. Якщо у вас багато масла, ви можете видалити надлишок за допомогою звичайного медичного шприцу.

Зверніть увагу, що рівень масла вимірюється тільки в тому випадку, якщо автомобіль знаходиться на абсолютно рівній поверхні. Надлишковий рівень масла, як і його відсутність, негативно впливає на функціональність коробки передач.

Читайте також:

Яке Масло Літі В Тойоту Короллу 2008... Яке масло заліваті в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Пожалуйста масло заліваті в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Купуючі Тойота Королла, ВЛАСНИКИ автомобіля, зазвічай, що не вважають за заглянути в сервісну книжку и детально вівчіті пор...
Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2106... Які масла краще заливати в движок і КПП Які масла краще заливати в движок і КПП Ще близько 10 років тому деякі автолюбителі ВАЗ 2106, ну і інших машин російського виробництва в більшості випадків заливали в мотора і КПП мінеральні масла. Ну і це повн...