Зміна масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat Фоторепортаж

Заміна Масла Акпп Фольксваген Пасат В5

У процесі використання автоматичної передачі автомобіля Volkswagen Passat в ньому можуть накопичуватися чіпси, а сама олива втрачає свої властивості, тому не затягуйте її, змінюючи рідину в автоматичній коробці передач. Ви можете виконувати цю роботу як самостійно, так і в спеціалізованих службах. Звернувшись до нас для ремонту автоматичної трансмісії Volkswagen, ви гарантовано отримаєте безкоштовну діагностику коробки та детальну консультацію майстра.

Тепер ми детальніше опишімо технологію проведення робіт з заміни масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat.

Як замінити масло в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat?

Для виконання цієї роботи вам потрібно 8 літрів трансмісійних мастил, викрутка, тонка трубка з пластиковою пляшкою, зубочисткою, торцем та шістнадцятирічним шаром. Заміна масла в автоматичній передачі Passat b5 виконується з використанням оригінальних масел і витратних матеріалів.

Порядок виконання робіт

Використовуючи шестикутники, відкрутіть мастильний наповнювач і дренажну пробку. Загалом, автоматична машина Passat налічує близько восьми літер, тому необхідно дбати про наявність достатньої ємності для зливання роботи. Ми чекаємо, поки олива зливає повністю, що займає близько півгодини.

Замена и долив масла в акпп ZF 5HP19 VW, Audi, Skoda, BMW и др.

Замена и долив масла в акпп ZF 5HP19 VW, Audi, Skoda, BMW и др. Passat B5, Audi A4, A6 и многие другие. Есть вариации .

Замена масла АКПП Volkswagen Passat B5

Как поменять масло в Коробке автомат фольцваген пассат б5.

1 Викрутіть піддон коробки, який буде злівати залишкове масло.

Заміна Масла Акпп Фольксваген Пасат В5

2 На спеціальних магнітах для зйомки ви можете знайти велику кількість металевих чіпів, які необхідно ретельно видалити з поверхні магнітів. Дерев’яні чіпси є натуральним продуктом процесів зносу, тому його помірне кількість не повинно вас лякати і не викликає занепокоєння.

3 Потім потрібно відвернути масляний фільтр, який закріплений двома болтами. Встановіть новий фільтр на місце і затягніть його двома болтами.

Заміна Масла Акпп Фольксваген Пасат В5

4 Вам потрібно лише загвинтити лоток автоматичної коробки і залити близько 8 літрів мастила тонким шлангом через отвір наповнювача.

Заміна Масла Акпп Фольксваген Пасат В5

5 Закрийте отвір наповнювача, після чого необхідно запустити двигун автомобіля і за допомогою педалі гальм натиснутою перемикати режими роботи автоматичного коробки.

Потрібно виконати цю процедуру протягом 5 хвилин. Після того як коробка правильно розроблена, ви можете керувати своїм автомобілем у повноцінному режимі. При цьому зміна масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat b5 повністю завершена. Рекомендується змінити масла в автоматичній трансмісії Volkswagen Passat кожні 50 000 кілометрів.

Читайте також:

Ремонт І Обслуговування Фольксваген Гольф 2... Volkswagen Golf 2, Jetta 2 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Volkswagen Golf 2 / Volkswagen Golf 2 (код моделі: 191, 192, 193, 194) 1984. 1988 Volkswagen Jetta 2 / Volkswagen Jetta 2 (модельна модель: 165, 166, 1...
Яке Масло Заліваті В Коробку ВАЗ 2109... Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109: вибір и послідовність Дій Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109: вибір и послідовність Дій Напевно задаються харчування: Пожалуйста масло заліваті в коробку ВАЗ-2109? У цьом пітанні відразу з'явля...