Заміна автомобільної запальнички Ford Focus

Цей пристрій довгий час щільно інтегрується в практику майже кожного водія. Навіть власники некурців використовують запальничку. Різні пристрої підключені до гнізда. Серед найбільш поширених:

 • Відеореєстратор для запису руху;
 • зарядний пристрій для телефону, ноутбука або планшета;
 • компресор, що роздуває шину;
 • вентилятор, а також безліч інших пристроїв.

Про те, як знімати запальну зброю власними руками з моделі Ford Focus 2, а потім провести ремонт пристрою, описаного в статті. Пристрій може не працювати з-за віку, інтенсивної або неправильної роботи, що викликає великі незручності.

Причини розбитого запальника Ford Focus 2

Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2
Пристрій розбивається в різних випадках. Наслідком поломки сигаретної запальнички на Ford Focus є вік автомобіля або неправильна робота пристрою, в якому запобіжник запускається. До загальних хвороб слід віднести.

 1. Видувний запобіжник. У електричній схемі Ford Focus 1-3 має бути певна кількість струму. Завдяки одночасному з’єднанню декількох пристроїв через розгалужувач сигарети або потужний компресор, індикатор виходить далі. Після цього найменша частина схем запобігає. Потрібно потрапити до складу агрегату і змінити запальничку. Передзамовляючий FF2 отримав 20-амперний запобіжник за номером 39. Після рестайлінгу назву частини змінили. Плавник має номер 109.
 2. Розбита проводка. У важкому віці автомобіля Ford Focus або через непісьменние маніпуляції з електриком, запалювачі провідних сигарет можуть скорочуватися і вигоряти, або може виникнути розрив уздовж самої ланцюга. Запобіжник висипає. Діагностувати цю розбивку з мульти-тестером. Дроти, що йдуть до прикурювача, дзвонити до опору.
 3. Поломка нагрівального елемента на Ford Focus. Дизайн пристрою простий. Всередині металевого картриджа є ніхромна спіраль, яка здатна нагріватися. Картридж вставлений у гніздо прикурювача, розташованого в різних місцях кабіні. Коли рукоятка натискається, контакти закриваються, завдяки чому спіраль починає грітися. Після того, як нагрівання досягне максимальної точки, терморегулятор пожеже і пристрій перевертає до початкового положення. З частого використання, обмотка запальника та запобіжника випалюють. Ця проблема вирішується шляхом заміни частини на нову частину.
 4. Поганий контакт. З віку на антенах пристрою можуть з’являтися оксиди або сліди корозії. Якщо прикуриватель Ford Focus 2 припинив працювати, спочатку витягніть металевий картридж і перевірте його контакт на присутність окислів. Рекомендується чистити контакти. Перед виконанням процедури рекомендується зняти негативний термінал з акумулятора. Це вимкне запалення, усуває можливість короткого замикання.
 5. Невдаха освітлення на Ford Focus. Світло блищає навколо самого з’єднувача, допомагаючи знайти гніздо сигарети в темряві. Він спалює з віком. Щоб відновити розбивку, потрібно видалити підсвічування та замінити лампу новим.

Де знаходиться запобіжник сигаретної запальнички на Ford Focus 2

Найпоширенішою невдачею є вигорання захисного елемента. Це пов’язано з надмірним струмом в ланцюзі при підключенні одного або декількох потужних пристроїв до гнізда прикурювача. Після пробою ви повинні змінити запобіжник. Для цього треба потрапити до складу Ford Focus.

 1. Видаліть декоративну підлогу під коробку рукавички, потягнувши її.
 2. Ми прокручуємо два затискачі, закріплюючи монтажний блок, за годинниковою стрілкою.
 3. Ми поставили коробочку на себе. Всередині є бажаний запобіжник запальнички, різні реле, а також пінцет, зручний витягнути деталі.
 4. Всередині ми знаходимо елемент, який нам потрібен. Потрібно пам’ятати, що запобіжник запальнички на попередньому оформленні Ford Focus має 109 цифр (див. Фото). Після рестайлінгу зверніть увагу на номер 39. Допускається встановити тільки запобіжник, який підтримує струм 20 ампер.
 5. Монтаж здійснюється в порядку, зворотному демонтажі.

Как сделать кнопку прикуривателя ?

Простенькое видео для тех кто столкнулся с проблемкой неработающей кнопкой прикуривателя.Способ удобен.

Ford Focus II 1,6 Форд Фокус 2009 года Замена предохранителя для прикуривателя

Читайте також:

Яка Гальмівна рідина В Форд Фокус 2... Яку Гальмівна рідина для Форд Фокус 4.5: яку заливати, як яку Гальмівна рідина для Форд Фокус 4: яку заливати, як Гальмівна система важлива в автомобілі, так як дозволяє безпечно водити і впору призупинити машину, якщо це потрібно. 2-е покоління Форд...
Не Відкривається Двері Зовні Форд Фокус 2... Ми ремонтуємо двері на Ford Focus 2 Відразу слід зазначити, що в процесі видалення обшивки правої та лівої дверей практично немає різниці. Єдине, що потрібно зробити. це видалити додатковий роз'єм (з боку водії) електричного регулювання дзеркал. Вида...

Ford Focus II 1,6 Форд Фокус 2009 года Замена предохранителя для прикуривателя Благодарю Вас за просмотры и за .

Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2

Перевірте електропроводку та контакти

Інколи пристрій перестає працювати через ланцюговий перерву або появу окислів. На 1-му кроці буде зніматися ліхтар Ford Focus, переглянути контакти для окислення, обробляти і згинати їх для кращого фіксації в роз’ємі. Після цього необхідно перевірити роботу пристрою.

Якщо це не допоможе, відремонтуйте проводку прикурювача. Тут вам потрібен тестер, щоб перевірити його цілісність. Схема з’єднання для Ford Focus організовується таким чином: пристрій приймає три дроти.

 1. Чорний, негативний Він припав до самої металевої трубки. Другий кінець дроту. це маса, закрита для тіла автомобіля.
 2. Червоний Плюс відповідальність за нагрівання металевої спіралі.
 3. Жовтний. Фільтр освітлення лампи. Плюс Обидві дроти йдуть до акумулятора.

Перемкніть мультиметр на режим опору, а потім ми називаємо цілісність проводки. Якщо немає контакту, ми шукаємо перерву і припаркуємо кінець за допомогою пробірки.
Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2

Прикурювач Ford Focus 3 не працює

Причини відмови пристрою від PF3 схожі на інші, описані раніше. У багатьох випадках вам потрібно замінити прикурювач і запобіжник. Ринок продає різні версії деталей з китайських концернів. При покупці потрібно вибрати оригінальні деталі. Крім того, ви повинні звернути увагу на упаковку. вона повинна бути акуратною, а всередині є сертифікат відповідності стандартам.

Дешеві китайські аналоги для Ford Focus виробляються з неякісних матеріалів і можуть спалюватися в перші тижні після заміни ліхтерів. Особливо при підключенні спліттера, який дозволяє одночасно використовувати кілька пристроїв. Ціна високоякісних запасних частин коливається в межах 300-900 руб.
Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2

Видалення запальнички у автомобілі Ford Focus 1

Ви можете відновити пристрій самостійно. Достатньо знати, як видалити пристрій:

 1. Відкрийте капот, зніміть негативний вимикач акумулятора.
 2. Ми витягуємо циліндр прикурювача автомобіля.
 3. Складіть дві зелені засувки всередині гнізда.
 4. Вставте палець всередину та витягніть кола за допомогою викрутки, витягніть циліндр.
 5. Від’єднайте вилку.
 6. Ми виймаємо зелене кільце освітлення.
 7. Перед монтажем назад нахиліть гнутий метал.
 8. Ми вставляємо кільце освітлення. Важливо, щоб пластмасова сітка була в паз панелі.
 9. Встановіть автомобільний прикурювач, підключивши його до мережі.

Нижче наведено докладне відео про заміну пристрою крокової інструкції.

Заміна запальнички для ФФ2

Друге покоління автомобіля має власні особливості ремонту.

 1. Вимкніть перемикач запалювання, відкрийте капот і зніміть мінус із акумулятора.
 2. На стороні пасажира є невеликий заглушка. Ми відкручуємо гвинт, потім ми можемо потрапити до легких з задньої сторони.
 3. Скріпніть пробку всередині металевого тунелю, а потім витягніть її акуратно, не використовуючи грубу силу.
 4. Від’єднайте штепсель.
 5. Вийміть кільце висвітлення.

Читайте також:

Ремонт Головки Блоку Циліндрів Форд Скорпіо... Як зняти і замінити головку циліндра на Ford Focus? Як зняти і замінити головку циліндра на Ford Focus? Коли замінити головку циліндра Необхідний інструмент для заміни головки циліндрів Ford Focus Процес видалення та встановлення Розбирання т...
Новий заряджений Ford Focus ST засікли на тестах... Нове покоління Форд Фокус був представлений на початку цього року, однак більш заряджена спортивна версія ST тільки пропускає злом. Тепер це було виявлено на випробуваннях поблизу німецького міста Нюрбургринг. Ford Focus ST motor1.com Судячи...

Існує другий шлях. Весь блок попільнічей видаляється елементарним після демонтажу кришок під підлокітник. Детальна інструкція щодо заміна ліхтерів на прикладі рестайлінгу Ford Focus 2 представлена ​​в відео.
Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2

Імовірність ремонту

Інколи заміна не потрібна. У деяких ситуаціях ви можете відновити себе. Всередині запальнички Ford Focus є маленька пластина злюди. Це напівпровідник, який часто руйнується. Його треба видобути. Після цього варто скласти пристрій, а потім перевірити працездатність.

Нерідко просто потрібно лікувати окислені контакти або припадати до знижених проводів.

Додатковий запальничок у багажнику Ford Focus 2

Заміна Гнізда Прикурювача Форд Фокус 2
Багато водіїв встановлюють другий вихід всередині автомобіля. Це збільшить кількість потенційно з’єднаних пристроїв. Але ми повинні пам’ятати, що електрична система буде перебувати під великі навантаження, і запобіжник може зникнути. Тому важливо правильно підключити всі дроти.

Необхідно підключити новий роз’єм через запобіжник, щоб уникнути танення проводів. Потрібно буде вирізати окрему отвір в салоні або багажнику. Альтернативою цим методом є придбання спліттера, який підключений до стандартної розетки. Нижче наведено інструкцію з встановлення запальника за наведеним на прикладі рестайлінга Ford Focus 2.

 1. Ми знаходимо підходящу місце всередині тулуба або в салоні.
 2. Бачив отвір необхідного розміру.
 3. Ми розтягуємо дроти, пропускаючи їх через запобіжник.
 4. Ми припаяємо разом, відповідно до схеми з’єднання.
 5. Ми збираємо пристрій.

Матеріал Автор: Думченков Михайло

Вам сподобався матеріал? Поділіться з друзями:

Найкращі ціни та умови придбання нових автомобілів

Автомобілі представлені провідним салоном РОСІЇ

Читайте також:

Замена Прокладки Клапанной Крышки Фокус 1.8... Размещено 7 Сентября 2016 Азбука Форд № 24 Очередной видео урок на ремонт и обслуживанию Форд Фокус 3.5. В данном уроке видно как создавать смену прокладки если она начала пропускать масло. Вопрос (не в тему) создателю канала. На Фокусе 5 стоит сам...
Ford планирует продолжить производство своих легко... Невзирая на показавшиеся ранее слухи о сворачивании производства седанов и универсалов Форд в поддержку наращивания поставок джипов и пикапов, управление марки решило отложить Данный вопрос на год. Компания Форд планирует уменьшит свою линейку автом...