Як замінити салонний фільтр на Lancer 9 і 10

Говорячи про фільтр салону, я відразу хочу зауважити, що він забивається набагато раніше, ніж час наступного технічного обслуговування. Забезпечений фільтрувальний елемент не справляється з призначеними ним обов’язками та функціями, а забруднений повітря починає надходити до салону з бактеріями та пилом. Як наслідок, ідея очищення чи заміни виглядає раціональною.

Відповідно до інструкцій виробника, заміна салонових фільтрів Lancer 9 і 10 рекомендується не менше 15 тис. Км, але в умовах нашої реалії це потрібно зробити вдвічі частіше. Найкращий час перегляду матеріалу фільтра. це пружина.

Як же ви можете зрозуміти, що пора замінити фільтр? У машині атмосфера стає огидою, температура зростає влітку, у вiнi з’являються проблеми з системою опалення. Крім того, ви, безумовно, відчуєте враження зовнішніх запахів з вулиці. Засмічення починається, тому що система вентиляції забита. Пил з’являється на інформаційній панелі.

Підсумовуючи, можна сказати, що повітряний бар’єр салону є надзвичайно важливим елементом у машині. Одним словом, з заміною тягування не потрібно, тим більше салонний бар’єр недорогий. Оригінал на Lancer становить 50 доларів.

Замена салонного фильтра лансер 10

Замена салонного фильтра lancer x.

Замена салонного фильтра Mitsubishi Lancer X (10)

. ремонт автомобилей, видео инструкции Видео по замене салонного фильтра на Mitsubishi Lancer X.

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Де є і який тип потрібен

Заміна повітряного бар’єру салону надзвичайно проста і практично ідентична на моделях 9 і 10, оскільки вона розташована позаду коробки рукавички. Ця операція вимагає викрутки Філіпса і десять хвилин часу. За думкою багатьох власників Lancer та їхніх рекомендацій, бажано використовувати елемент таких марок:

  • Оригінальний MR 398288 (XR398288D), MME61701;
  • AMC фільтри Mc-4015c;
  • Nipparts J1345008.

Інструкція з заміни

Інструменти

  • викрутка;
  • фільтруючий елемент
  1. Перш за все, вам потрібно відкрити саму рукавичку.

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Mitsubishi Car Seat Lancer

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Улаштування кріплення коробки рукавички

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Видалення перчаточного відсіку від кріплення

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Розташування системи фільтра

Заміна Фільтра Салону Міцубісі Лансер 10

Розташування гвинтів, які потрібно скасувати

Відео Візуальна інструкція для заміни повітряного бар’єру салону Lancer 9 і 10

Якщо у вас виникли будь-які питання після прочитання статті, обов’язково перевірте це відео, в якому деталізується весь процес заміни.

Якщо у вас є щось додавати або уточнити матеріал, який ми надаємо, будь ласка, залиште свій коментар нижче.

Читайте також:

Заміна Повітряного Фільтра Kia Rio New 2013... заміна повітряного фільтра Kia Rio New 2013 творець: Автомобілі KIA Розміщено: 4 сент. 2013 м Переглянуто 47 930 Мені сподобалося: 179 Мені не сподобалося: 13 Опис процесу підміни повітряного фільтра мотора на автомобілі Кіа Ріо 2013 року випуску Т...
Заміна Паливного Фільтра Тойота Авенсіс D4d... Відео. заміна паливного фільтра на Toyota Avensis (Toyota Avensis) Кожен власник Toyota Avensis принаймні колись стикався з такими речами, як заміна витратних матеріалів. Витратні матеріали включають повітряні та паливні фільтри, гальмові колодки, те...