Всі моделі Peugeot-Citroen будуть електрифіковані з 2019 року

Французький автоконцерн PSA (група Peugeot-Citroen, куди заходить до того ж преміальний бренд DS) прискорює електрифікацію власної лінійки. Компанія офіційно оголосила що, що нашому клієнтові залишається її нові моделі, що випускаються з 2019 року, разом з ДВС будуть оснащуватися на сто відсотків електронними або плагін-гібридними установками.

Всього за два роки союз виведе на ринок 15 електрифікованих моделей. Вісім з їх числа будуть підключаються гібридами: DS 7 Crossback E-Tense 4 × 4, який вийде на ринок недавно, Peugeot 3008, Peugeot 508 і 508 SW (представлені днями), Citroen C5 Aircross, Vauxhall Grandland X і Опель Grandland X. інші сім моделей будуть 100-відсотковими електрокарами, «історія» яких почнеться з виходу кроссовера DS 3 Crossback E-Tense (на фото вгорі). Як очікується, на одному заряді вони будуть проїжджати до 450 км.

Для досягнення настільки принципового плану PSA фокусується на розробці нових моделей на 2-ух інноваційних платформах: CMP (Common Modular Platform) і EMP2 (дієва модульна платформа). Виробник стверджує, що в ці архітектури є варіант інтегрувати «будь-які силові агрегати — ДВС, електромотори і гібридні установки».

Вже сьогодні, завдяки новим платформам, фабрики PSA зуміють випускати бензинові та електрифіковані машини на єдиної виробничої лінії, що дозволить компанії зберегти значні кошти і час складання самої продукції.

Кінцева мета PSA на найближче майбутнє — 100-відсоткова електрифікація всіх власних брендів — Peugeot, Citroën, DS, Опель і Vauxhall — до 2025 року.