Через відсутність кваліфікованих інженерів у Volkswagen можуть виникнути проблеми з сертифікацією двигунів відповідно до нового стандарту WLTP, який вступить в силу з вересня цього року. За словами керівника бренду Herbert Diss, це призведе до проблем виробництва і вузьких місць для окремих моделей. Про це повідомляє Automotive News Europe.

«Дизельний» скандал Volkswagen в цифрах

Volkswagen випробовує сильний відтік фахівців з енергетики з самого початку дизельного палива, коли американська влада виявили, що німецький виробник винен в систематичному шахрайстві з рівнем шкідливих викидів і установкою шахрайського програмного забезпечення.

«Експертиза в цій області втрачена», пояснює Дисс, підкресливши, що сертифікація двигунів для дорожніх машин стала набагато складніше. «Регулюючі органи стали більш розумними і вже дивляться на викиди шкідливих речовин за допомогою випробувальних машин, — каже Дисс, — вони навіть зараз задаються питанням, які шини встановлені і чи працює кондиціонер під час випробувань».

Правила, що регулюють максимальна витрата палива і викиди вуглекислого газу, вступають в силу 1 вересня цього року. Цикл WLTP замінить застарілий NEDC і стане більш жорстким: відстань, яке буде переміщатися на випробувальний автомобіль, збільшиться, кількість розгонів збільшиться і час зупинки буде скорочено.

У червні Volkswagen попередив акціонерів, що через новий циклу випробувань він не зміг досягти запланованого обсягу виробництва. Ліквідація проблем, пов’язаних з набуттям чинності WLTP, обійдеться компанії більш ніж в мільярд євро.

Скандал з маніпуляцією даними про шкідливі викиди коштував Volkswagen 27,4 млрд євро. «Дізельгейт» став причиною відходу керівництва компанії у відставку і відкликання 11 мільйонів автомобілів по всьому світу. Сума судових позовів і штрафів склала 90 мільярдів доларів. Пізніше, Porsche і Audi також підозрювалися в участі в фальсифікації.

Читайте також:

Заміна Ременя Грм Volkswagen Passat B5... Заміна часу ременів на Volkswagen Passat B5 1.8T з двигуном AWT Двигун AWT був обладнаний наступними автомобілями: Volkswagen Passat B5 / Volkswagen Passat B5 (3B2) 1997. 2001 Volkswagen Passat Variant B5 / Volkswagen Passat Варіант B5 (3B5) 1997. 20...
Дим З Вихлопний, Заміна маслос’емного ковпач... Дим з вихлопної, заміна маслос'емних ковпачків VOLKSWAGEN POLO творець: Андрій Любечанинів Розміщено 2 Серпня. 2017 р Переглянуто: 28 236 Мені сподобалося: 122 Мені не сподобалося: 32 Теги youtube: # Авто # Ремонт # Фарбування # Підміна ...