Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала третій примірник restoma на базі Hummer H1, який кожен може купити. Перший екземпляр позашляховика — прототип предсер — компанія використовує носії для рекламних цілей і для випробувальних приводів, друга — по спеціальному замовленню і оснащена посиленими панелями кузова кевлара. Ціна машини під номером 003 становить 239 тисяч доларів (близько 16 мільйонів рублів за поточним курсом).

Топ-8 позашляховиків з найбільшим зазором

Зі звичайного «Hammer» позашляховик MSA відрізняється збільшенням на 203 міліметра по ширині траси, припиненням фактичного розвитку компанії, а також 6,6-літровим дизелем V8. Вихід пристрою в поєднанні з шестідіапазонним адаптивним Allison 1000 становить 510 кінських сил і 1357 Нм крутного моменту.

Позашляховик оснащений новою гальмівною системою з перфорованими гальмівними дисками, спортивною вихлопною системою з теплоізоляційним покриттям і двоступінчастими роздатковими та посиленими приводними валами. Крім того, Hummer H1 має світлодіодні ліхтарі, вбудовану колісну заміну і камеру заднього огляду.

Позашляховик з номером «002» отримав повітряну підвіску, висота якої може регулюватися в межах 180 міліметрів, а також пневматичні стільці з електричними регулюваннями, обігрівом і вентиляцією. Ціна автомобіля склала 290 тисяч доларів (18,3 мільйона рублів).

Перша версія Hummer H1 — Launch Edition з корпусом «pick-up» — відрізняється від інших автомобілів тільки за зовнішнім виглядом. Позашляховик забарвлений в сірий колір і оснащений комплектом електроживлення.

Читайте також:

У США виготовлять унікальні Hummer H1... Буде випущено тільки 12 позашляховиків Hummer H1 Обмежена версія Hummer H1 отримала безліч нововведень від творців. Повністю інші будуть підвіскою і двоступінчастим розподілом. У його розпорядженні позашляховик також отримав всі світлодіодні ліхтар...
Американці побудували «Хаммер» з подвійною пневмос... Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала Hummer H1 з подвійною пневматичною системою. Позашляховик оснащений підвіскою під замовлення, висота якої може регулюватися в межах 180 міліметрів, а також пневматичні сидіння з електричними ...