Жвавий Alfa Romeo 8C буде конкурувати з найпотужнішим Ferrari
Фото: Alfa Romeo
Alfa Romeo збирається відродити легендарну модель 8C. Новинка може з’явитися у продажу в 2021 році. При її будівництві буде використовуватися монокок з вуглецевого волокна, а під капотом буде приписувати гібридна силова установка.

Нагадаємо, що Alfa Romeo 8C була випущена з 2007 по 2010 рік. За цей час було побудовано 500 купе і 500 родстерів. До речі, обидва тіла вважаються для нового спортивного автомобіля, тільки на цей раз автомобіль отримає середню компоновку двигуна з попередником двигуна, розташованого над передньою віссю.

Британське видання журналу CAR з посиланням на його джерела повідомило, що «дикий» 8C придбає гібридний силовий агрегат з 2,9-літровим V-образним «шісткою» потужністю 600 літрів. с., який буде доповнювати 150-кіловатний електродвигун, який дасть в цілому близько 800 коней. Така установка дозволить автомобілю прискорюватися від нуля до «сотні» всього за 3 секунди. Іншими словами, модель зможе конкурувати з Ferrari 488 Pista, представленої в цьому році в Женеві, яка оснащена найпотужнішим 720-сильним G-8 в історії бренду.

Швидше за все, новий Alfa Romeo 8C буде випущений обмеженим тиражем в 1000 екземплярів. Занадто рано говорити про вартість автомобіля, але іноземні авто експерти вважають, що суперкар буде оцінений приблизно в 250 000 фунтів стерлінгів — близько 21,6 мільйона рублів за поточним курсом.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

Hyundai зробить дизайн своїх машин краще, ніж у Al... Компанія Hyundai хоче зробити дизайн своїх майбутніх моделей більш виразним і емоційним, ніж дизайн Alfa Romeo. Кожен автомобіль лінії буде унікальним, зберігаючи при цьому особливості бренду, а бренд позбудеться від уніфікованої стилістики. Про це в...
Alfa Romeo привезет в Женеву конкурента BMW X1... Компания Alfa Romeo готовится к премьере нового малогабаритного кроссовера, который в модельном ряду итальянской марки расположится ниже малогабаритного кроссовера Stelvio. По слухам, общественный дебют новинки состоится сначала марта на автомобильно...