В Англії був виставлений на продаж технічний центр, що належить компанії Lola Cars — банкротних виробнику гоночних автомобілів, відомих для автомобілів Le Mans і Indicar. Основне значення має аеродинамічна труба з механізмом бігової доріжки, в якій були випробувані масштабні моделі гоночних автомобілів.

Скільки коштує купити автомобіль, який брав участь в гонці

Ця аеродинамічна труба вважається однією з кращих установок такого типу. Труба виконана в замкнутому контурі. Робоча частина для установки тестованої моделі становить 2,7 метра в ширину і 2,47 метра у висоту. Труба призначена для тестування моделей автомобілів і гоночних автомобілів в масштабі 1: 2. Ви можете дути і вантажівки — труба використовувалася Scania, яка використовувала моделі за шкалою від 1: 6.

Пятілопастний вентилятор з вуглецевого волокна харчується від електродвигуна потужністю 872 кінських сили і здатний створювати повітряний потік в робочій частині зі швидкістю до 65 метрів в секунду (234 кілометри на годину). Все повітря проходить через потужний чиллер, гарантуючи відхилення температури не більше 1 градуса.

Гнучкий пояс бігової доріжки шириною два метри і довжиною чотири метри. Він розрахований на 268 кінських сил і здатний пересуватися зі швидкістю до 280 кілометрів на годину. В цьому випадку стрічку можна повертати (разом з моделлю або окремо), щоб імітувати відведення, занос або поперечний вітер.

Унікальною особливістю електронної системи управління є можливість зміни колісної бази і доріжки тестованої моделі безпосередньо з диспетчерської з диспетчерської. Дані про аеродинамічні навантаженнях беруться за допомогою датчиків, вбудованих в вертикальний пілон, закріплений на стелі.

На додаток до інженерів компанії «Лола», гоночні команди Mazda Multimatic і Rebellion Racing, виробник вантажівок Scania і дирижабль Hybrid Air Vehicles, використовували трубу.

На додаток до аеродинамічній трубі в технічному центрі Лола є майстерня по будівництву моделей, робочих приміщень і полуосільного стенду для випробувань шасі.

Орієнтовна ціна технічного центру не називається. На веб-сайті Технічний центр підтримки є контактні дані співробітників, відповідальних за продаж.

Читайте також:

Жінка тиждень одна виживала після ДТП. За допомого... Мешканка штату Орегон Анджела Ернандес провела тиждень близько полузасушливого Джип-Патріота, після того як її машина зламала 60-метровий обрив біля узбережжя центральної Каліфорнії. Щоб вижити, Ернандес використовував радіаторну трубу для збору води...
Volkswagen виявив канцерогенний метал в своїх елек... компанія Volkswagen може згадати до 124 тисяч електричних і гібридних автомобілів через наявність канцерогенного металу в зарядних системах. Volkswagen Golf GTE motor1.com За даними німецьких ЗМІ Volkswagen використовуваний канцерогенний мет...