1.12.6 Двигун M51 (модель 525td / tds)

Двигун M51 (модель 525тд / тдс)

Знаки пошкодження головки прокладки циліндра:

■ зменшення рівня охолоджуючої рідини, білий дим з вихлопної труби з підігрівом двигуна;

■ зниження рівня масла;

■ наявність охолоджуючої рідини в олії, а рівень масла не зменшується, але підвищується; колір сірого олії, піноутворювач на манометрі, розрідження масла;

■ Приймання масла в теплоносіях.

Увага: в цьому випадку після ремонту необхідно зняти радіатор і промити його очищувальною рідиною Сольветан для видалення залишкової оливи;

■ сильне охолодження теплоносія;

■ відсутність стиснення у двох сусідніх циліндрах.

Вилучення

Від’єднайте дріт (-) від акумулятора. Увага! Коли акумулятор від’єднано, код захисту буде стертий. що зберігаються в пам’яті радіо, а також вміст пам’яті пам’яті вини. Акумулятор потрібно вимикати тільки тоді, коли вимкнено запалення, в іншому випадку може бути пошкоджений блок управління впровадженням палива. Під час від’єднання проводів дотримуйтесь інструкцій, наведених у розділі Електричне обладнання, Видалення та встановлення акумулятора.

Від’єднайте впускний трубопровід від турбокомпресора.

Зніміть куртку охолодження двигуна. Для цього викрутіть дренажну заглушку на блоці циліндрів на боці під випускним колектором. Негайно після зливання рідини затягніть і затягніть штепсель.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть болти, які закріплюють кронштейни впускного колектора та виймають кронштейни.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть шланги з кронштейнів головки циліндра: 1. вакуумний шланг підсилювача сервоприводу гальма; 2. шланг нагрівача; 3-Паливний шланг насосу високого тиску.

Від’єднати вакуумний шланг від клапана рециркуляції вихлопних газів, розташованого на впускному колекторі.

Від’єднати з’єднувач від датчика температури на впускному колекторі, натиснувши фіксатор дроту.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть впускний колектор, відкрутив кріплення.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть гвинти задніх паливних ліній інжекторів і паливного насосу високого тиску. Для цього потрібна спеціальна клавіша BMW або HAZET 4550. Заглушіть отвори з заглушками

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Від’єднайте дроти від свічок та відкрутіть гайки для закріплення заземлювача.

Зніміть ремінь ремінь (див. Стор 53).

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

рівномірно розпустіть болти з болтом голівки циліндра на 1/2 обороту, потім відкрутіть. Зніміть кришку головки циліндрів.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть болти, які закріплюють натягувач ремін безпеки та від’єднуйте заслінку.

Увага: після видалення натягувач повинен зберігатись тільки в робочому положенні, тобто вертикально. В іншому випадку його продуктивність може бути порушена.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть два болти, що закріплюють вакуумний насос і знімають насос. Болт (2) також кріпиться за ланцюжком. При монтажі на різьблення цього болта необхідно застосовувати рідкий герметик, щоб забезпечити необхідне герметизацію, або замінити болт на нову.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Встановіть поршень першого циліндра в TDC. Для цього увімкніть п’яту передачу та закріпіть машину на рівній ділянці або поверніть колінчастий вал шківу ременів у напрямку нормального обертання, доки вершини впускних кульок впускних і випускних клапанів першої циліндри не вказують на самому і вгорі. Перший циліндр розташований на стороні ланцюга приводу.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

.5, (зафіксувати колінчастий вал у цьому положенні, вставивши спеціальний інструмент BMW 11 2 300 або відповідний металевий стрижень через отвір блоку циліндра (позначене стрілкою) у відповідному отвір маховика

Читайте також:

Як Виставити Запалювання ВАЗ 2109 Карбюратор... покрокова установка запалювання ВАЗ-2109 карбюратор Покрокова установка запалювання ВАЗ-2109 карбюратор Далеко не всі автовласники звичайно відповісти на питання «Як робиться установка запалювання на такий моделі ВАЗ, як 2109 (Карбюратор)? &raq...
Установка Гбо 4 Покоління На Карбюраторний Двигун... Ми встановлюємо HBO для карбюраторного двигуна: ми ознайомимося з усіма аспектами питання Ми встановлюємо HBO для карбюраторного двигуна: ми ознайомимося з усіма аспектами питання 1. HBO: Ви повністю відмовтесь від їзди на бензині? 2. Зрозуміти...

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зафіксуйте розподільний вал спеціальним причепом BMW. Якщо цей пристрій недоступний. Коли змикач розподільного валу вимкнений, вал можна утримувати на 27 мм шестикутнику на ньому.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Натисніть на натягувач. Нахиляючи відповідну важіль у натяжному черевіку

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть ковпачок і зафіксуйте натягувач у стиснутому стані, вставши стрижень у відвір.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть штифт шпильки натягу з головки циліндра та зніміть шпильку з кільцем.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Зніміть направляючий штифт ланцюга ланцюга і зніміть його разом з кільцем

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть кришку кришки ланцюга приводу. Фіксація (1) виконана у вигляді шпильки з гайкою.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть болт (позначене стрілкою) і від’єднайте зливний шланг від інжектора.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Відкрутіть болти головки циліндра на 1/2 обороту в послідовності зворотного нумерації (починаючи з 14 і закінчуючи 1) і відкрутіть в тому ж порядку. Щоб відкрутити болти, клавіша з тональною головкою 12 мм

Зніміть головку циліндра.

Увага: після видалення не кладіть головку циліндра на посадкову поверхню, оскільки можна пошкодити повністю відкриті клапани

51 Двигатель BMW установка верхней мертвой точки

Убираем ошибку угла опережения впрыска на автомобиле бмв с мотором m51, с помощью тестера (мультиметра). Наст.

Регулировка угла опережения впрыска на ТНВД тестером (m51 BMW Opel RangeRover)

Я Vk. Наша группа. В знак благодарности. Карта сбербанка 5469 .

Покладіть два дерев’яні блоки під голову.

Установка

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Перед установленням очистіть ліву частину головки циліндрів та голівки циліндрів від старого ущільнювального матеріалу відповідним скребком. У той же час частинки прокладки не повинні потрапляти в отвори циліндру. Закрийте циліндри ганчіркою.

Перевірте правильність розташування направляючих втулок (позначені стрілками).

Перевірте, чи не згинаються розподільчі вали головки блоку циліндрів та блоків циліндрів при застосуванні сталевої лінії в довготривалому та поперечному напрямках. Обережно: голівка циліндра не повинна оброблятися. Якщо площина перевищує допустиму межу, замініть головку на нову.

Перевірте наявність будь-яких тріщин у головці циліндра або підрядників на поверхні вагонеток.

Обережно очистіть отвори болтової головки циліндра від мастила та сторонніх частинок. За відсутності стисненого повітря, ви можете очистити отвори сухою тканиною навколо розетки.

Увага: якщо в отвори є олія, болти, затягнуті правильним моментом, не натискайте головку циліндра необхідною силою. Крім того, можуть з’являтися тріщини в блоці циліндрів.

Прокладку головки циліндра потрібно замінити на нову.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Нанесіть нову прокладку головки циліндра таким чином. так що вона не перекриває отвори. Герметик не застосовується. Зверніть увагу, що нова прокладка повинна мати однакову товщину (таку ж кількість маркулювальних отворів), що і видалена.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Якщо незрозуміло, який прокладку встановити (наприклад, після ремонту блоку циліндрів), вимірюйте виступ поршнів за допомогою манометра. Товщина прокладки визначається з максимального значення, отриманого для шести поршнів. Для вимірювання встановіть індикатор на точці А, після чого поверніть колінчастий вал у обох напрямках, визначте найвищу позицію поршня. Повторіть вимірювання в точці B. Вивчення помпи визначається як середня величина результатів вимірювання в точках А та В. Повторіть вимірювання для кожного з шести поршнів.

Середня величина повинна визначатися з шести вимірювань. Для цього додайте всі шість значень і розділіть їх на шість. Якщо результат менше, ніж 0,76 мм. встановіть прокладку з двома отворами, якщо вона перевищує 0,76 мм. з 3 отворами

Увага: якщо поршень не менше одного циліндра виступає більш ніж на 0,81 мм. повинна бути встановлена ​​3-лункова прокладка.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Встановіть головку циліндра.

Увага: після видалення голівки циліндра, колінчастий вал та розподільний вал не повинні обертатися, інакше відкриті клапани будуть протистояти поршням під час монтажу. Якщо вали все ще обертаються, вони повинні бути повторно встановлені в правильному положенні, як описано в підрозділі Видалення. Мітка на привідній зірці паливного насосу високого тиску (вказана стрілка) повинна бути спрямована вгору. Вставте нові болти з головкою циліндра, злегка змащеними моторним маслом, і затягніть їх силою пальців. При монтажі завжди повинні бути використані нові болти.

Увага: при затягуванні болтів голівки циліндра слід суворо дотримуватися моменту затягування, і слід дотримуватися всіх інструкцій. Перед початком роботи перевірте правильність крутного моменту. Ви також потребуєте транспортир, наприклад HAZET 6690. Якщо він недоступний, ви можете прикріпити транспортира до рукояті закріпленого ключа та позначити бажаний кут крейдою, а потім повернути ключ до позначки.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Болти голівки циліндра затягуються на 6 етапів. На кожній стадії затягування потрібно виконувати в послідовності 1-14, показані на малюнку.

Крок 1: затягніть болти до 80 Нм за допомогою крутного моменту.

Крок 2: затягніть болти жорсткою клавішею 180 / ‘(на 1/2 обороту) і знову посланьте.

Крок 3: затягніть болти до 50 Нм за допомогою крутного моменту.

Крок 4: затягніть болти з жорстким ключем на 90 °

Читайте також:

Установка Гбо 4 Покоління На Карбюратор... Інструкція з регулювання редуктора газу на авто. 2-е покоління Частина 1 Ви можете слухати, що написано, натиснувши кнопку нижче на плеєр Налаштування редуктора на карбюратор та інжекторні вагони. Електронне регулювання передач На електронний редук...
Як Правильно Виставити Запалювання На Ваз 2107... Як вірно виставити запалювання на ваз 2107 Електричне / безконтактне запалювання на ваз 2107 Мабуть, більшість власників вазовской класики випуску минулого століття, втомившись з контактною системою запалення, вже поміняли її безконтактної. Ця статт...

Крок 5: затягніть болти за допомогою твердої ключі на 90 °. Після остаточного складання та розминки двигуна на 25 хвилин на холостому ходу:

Етап 6: затягніть болти за допомогою жорсткого ключа 90 °

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Замініть прокладку на опору топливного насосу високого тиску. Нанесіть пломбу 3 Bond 1209 на монтажні поверхні кришки ланцюга приводу.

Встановіть кришку ланцюга приводу та затягніть монтажні болти до 10 Нм.

Затягніть болт біля форсунки та приєднайте зливний шланг (див. Малюнок W-10254 у розділі Видалення).

Прикріпити опорні штифти натяжника та ланцюгового направляючого пристрою, встановивши нові кільця.

Помістіть зірочку на розподільний вал разом із прикріпленим до нього ланцюгом. Не затягуйте болт ще. Увага: контактні поверхні повинні бути чистімі та вільними від жиру.

Витягніть стрижень, що закріплює натягувач, ланцюг повинен бути розтягнутим. Прикрутіть штепсель у відвір для фіксатора в головці циліндри.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Якщо блокування розподільного валу здійснюється спеціальним інструментом BMW, зверніть увагу, що він призначений для регулювання ланцюгів з пробігом не більше 20 000 км. Якщо ланцюг працює довше, то на вході клапанів необхідно встановити прокладку (відсік) товщиною A = 4,61 мм. Якщо інструмент не використовується, поверніть розподільний вал 2 вліво та утримуйте його в положенні 27-мм шестигранником.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

У цьому положенні розподільної вала затягніть гвинт зіткнення в два етапи.

Крок 1: затягніть болт до 20 Н-м, використовуючи гвинтовий ключ.

Крок 2. Затягніть болт до 35 ° за допомогою жорсткого ключа.

Увага: зніміть запірний вал колінчастого вала і блокувальний пристрій розподільної валу. Оберніть двигун вручну і перевірте час.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Встановіть вакуумний насос за допомогою нового ущільнювального кільця. Потім свинець має з’єднатися з пазом з кріпленням розподільної вали.

Увага: болт з головою торса. закріплення зірочки розподільної вали, має отвір для змащення вакуумного насоса. Очистіть отвір бруду

Затягніть два монтажні болти з вакуумним насосом до 20 Нм. Внутрішній болт повинен бути замінений новим або закритий рідким герметиком. його нітка повинна бути запечатана.

Встановіть демпфер та кронштейн на воді потягів і затягніть монтажні болти.

Встановіть ремінь ремінь (див. Стор 53).

Перевірте прокладку обкладинки голівки циліндрів і замініть, якщо це необхідно.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Встановіть кришку головки циліндра та затягніть монтажні гвинти з внутрішньої сторони до зовнішньої сторони в поперечному порядку 15 Нм. При цьому зверніть увагу на правильність положення прокладки в пазах головки циліндрів у вказаному місці.

Підключіть впускний трубопровід до турбонагнітачі, використовуючи нову прокладку та нові самоблокуючі гайки. Попередньо покрийте білі з високотемпературною пастою міді. Болти затягуються двома проходами: спочатку крутний момент становить 30 Нм, а потім крутний момент становить 50 Нм. Якщо встановлені затискні пружини, затягніть гайки до довжини пружини 27 мм.

Загвинте дріт свічки та підключіть роз’єми. З’єднувачі повинні заткнути.

Підключіть паливні лінії до форсунку, не нахиляючи їх. За допомогою спеціального гайкового кріплення затягніть гайки до 20 Н.м.

Установка Запалювання На Бмв 525 Тдс

Замініть прокладку впускного колектора. Встановіть впускний колектор, затягнувши кріпильні болти в поперечному порядку в момент 25 Н-м.

Встановіть кронштейни впускного колектора та затягніть монтажні болти.

Закріпити шланги в держателях впускного колектора (див. Розділ Видалення).

Підключіть електричні дроти.

Підключіть дріт до акумулятора.

Заповніть систему охолодження (див. Стор 266).

Перевірте рівень масла в картері та, при необхідності, привести його в норму. Якщо пошкоджена прокладка головки циліндра, рекомендується повністю замінити масло та масляний фільтр. Охолоджувач міг потрапити в оливу.

Увага: прогрійте двигун на 25 хвилин на холостому ходу, зніміть кришку головки циліндра та затягніть болти з головкою циліндра за допомогою жорсткого ключа, як зазначено вище.

Встановіть кришку головки блоку циліндрів та затягніть монтажні гвинти з внутрішньої сторони до зовнішньої сторони в поперечному порядку 15 Н м.

Читайте також:

Заміна Замка Запалювання Мерседес W124... Заміна замка блокування запалювання Багато автомобільних ентузіастів погоджуються, що навіть якщо почати працювати навіть невеликі несправності в блокуванні запалення, краще не чекати великих проблем, але негайно змінити необхідну частину, щоб уник...
Заміна Прокладки Гбц Пежо 405... Заміна прокладок голівки циліндра власними руками І чому ви раптом вирішили, що ваша машина потребує прокладку головки циліндра? Правильно Зрештою, ви знаєте перші ознаки появи несправності прокладки. Коли потрібно замінити прокладку головки циліндра...