UAZ відновлена ​​робота над кроссоверним моделлю 3170, який припинився два роки тому. Згадайте основний проект нового UAZ розробила італійську студію Pininfarina, але вже відомо, що попередні розробки в області проектування і будівництва будуть використовуватися лише частково.

УАЗ-3170 в дизайні студії Pininfarina
u-f.ru

Основною концепцією нового позашляховика є несучий корпус і незалежна підвіска всіх коліс. В цьому випадку автомобіль повинен отримати постійне повнопривідне і поздовжнє розташування двигуна.

На даний момент документація розроблена і передана замовнику для редукторів для передніх і задніх осей. Вони розроблені в алюмінієвому картері з розвиненими ребрами. Основна передача — гипоидная, тоді як раніше UAZ вона була конічної. Також розроблено два варіанти основної передачі — тяга з передавальним числом 4,11, а також більш висока швидкість з передавальним числом 3,7.

Кросовер планується оснастити турбомотором ZMZ 2,3 літрами 170 кінських сил. Також буде доступна 2,5-літрова атмосферна силова установка. Крім того, можна встановити автоматичну коробку передач від бельгійської компанії Punch Powertrain.

Однак на даний момент невідомо, коли вони зберуть перший прототип. Також немає часу для запуску автомобіля в серію.

Читайте також:

2000-Сильний гіперкар Pininfarina: нові зображення... Компанія Automobili Pininfarina, що належить індійській групі Mahindra, опублікувала чергові тизери своєї першої моделі - електричного гіперкара PF0. За попередньою інформацією, прототип автомобіля дебютує в наступному місяці на заході Monterey Car W...
Карма Дебютирует Прекрасный Pininfarina Разработан... Мы хотим, чтобы это пошло в производство! Помимо Karma Revero GT (да, это обновленный вариант Fisker Karma с 2016 года), который скоро станет доступным серийным автомобилем, у Karma Automotive есть интересная концепция двухдверного автомобиля, дебют...