УАЗ випускає нові версії своїх позашляховиків, таких як гарячі пиріжки. У минулому році Patriot отримав позашляховий пакет з лебідкою, в цьому році вийшла його «футбольна» версія і модифікація з обладнанням для експедицій.

Раніше УАЗ випустив ювілейну версію знакового «Булава» …

А тепер в експедиційну версію потраплять Мисливець і мікроавтобус 2206, який вже УАЗ офіційно називає «буханцем». Про це повідомило джерело Auto News в УАЗі. Співрозмовник не уточнив терміни, але сказав, що це має статися дуже скоро.

Яке обладнання отримає експедиційний мисливець і «буханець» — поки не вказано. Але ми можемо припустити на основі тієї ж версії Патріота. Звичайно, варто чекати посиленої стовбура зі сходами, більш «зубастого» гуми класу AT і, швидше за все, замикання заднього диференціала.

Також експедиційний «Патріот» вже оснащений лебідкою, сталевий захистом рульових тяг і порогів, а також причіпним пристроєм. Але поки не ясно, що зі сказаного буде поставлено на експедиційний Мисливець і «буханець».

Також джерело повідомило, що в ході експедиції буде отримано оновлений Patriot з движком ZMZ Pro і модифікованим шасі, яке, як очікується, буде випущено в жовтні цього року. Не виключено, що експедиційний мисливець з «буханцем» також постане приблизно в один і той же час.

Прочитайте більше …

Читайте також:

BMW 3-Series: нові подробиці Найпопулярніший баварський седан в корпусі G20 буде показаний на Паризькому автосалоні. 15 серпня Кирило Малишев Фотографії з bmwblog.com і paultan.org Цього року концерн BMW просто шокує нові продукти. Покоління кросовера X5 змінилося, купе восьм...
У Porsche розповіли про характеристики моделі Tayc... Ця назва першого серійного електромобіля марки, який буде представлений в цьому році. 31 липня Кирило Малишев фотографії Porsche Восени 2015 року Porsche представила концепцію Mission E у Франкфурті. До кінця цього року Porsche повинен бути предст...