УАЗ випускає нові версії своїх позашляховиків, таких як гарячі пиріжки. У минулому році Patriot отримав позашляховий пакет з лебідкою, в цьому році вийшла його «футбольна» версія і модифікація з обладнанням для експедицій.

Раніше УАЗ випустив ювілейну версію знакового «Булава» …

А тепер в експедиційну версію потраплять Мисливець і мікроавтобус 2206, який вже УАЗ офіційно називає «буханцем». Про це повідомило джерело Auto News в УАЗі. Співрозмовник не уточнив терміни, але сказав, що це має статися дуже скоро.

Яке обладнання отримає експедиційний мисливець і «буханець» — поки не вказано. Але ми можемо припустити на основі тієї ж версії Патріота. Звичайно, варто чекати посиленої стовбура зі сходами, більш «зубастого» гуми класу AT і, швидше за все, замикання заднього диференціала.

Також експедиційний «Патріот» вже оснащений лебідкою, сталевий захистом рульових тяг і порогів, а також причіпним пристроєм. Але поки не ясно, що зі сказаного буде поставлено на експедиційний Мисливець і «буханець».

Також джерело повідомило, що в ході експедиції буде отримано оновлений Patriot з движком ZMZ Pro і модифікованим шасі, яке, як очікується, буде випущено в жовтні цього року. Не виключено, що експедиційний мисливець з «буханцем» також постане приблизно в один і той же час.

Прочитайте більше …

Читайте також:

Суперуніверсал Audi RS6 отримає двигун від Lamborg... Superniversal Audi RS6 нового покоління буде легше і потужніше, ніж його попередник. Згідно з публікацією Autocar, модель отримає той же блок, який встановлений на Porsche Panamera Turbo і Lamborghini Urus, повернення якого складе близько 605 кінськи...
Hyundai розробляє абсолютно новий спорткар... Останнім часом Hyundai працює над тим, щоб додати до своїх автомобілів більше спорту. Для цього компанія запустила N-серію, і нова i30 N вже заслужив гарний зворотний зв'язок власників. Концепція Hyundai M30 autoexpress.co.uk Тепер, як повід...