Буде випущено тільки 12 позашляховиків Hummer H1

Обмежена версія Hummer H1 отримала безліч нововведень від творців. Повністю інші будуть підвіскою і двоступінчастим розподілом.

У його розпорядженні позашляховик також отримав всі світлодіодні ліхтарі, а також камеру заднього виду. Ви також можете звернути увагу на автоматичну систему відкачування шин.

Ексклюзивний Hummer H1 буде оснащений 6,6-літровим двигуном і потужністю близько 510 кінських сил. Для роботи цього силового агрегату відповідає за автоматичну коробку передач, розраховану на 8 режимів.

Позашляховик зможе розвивати швидкість до 154 кілометрів на годину. У цьому випадку він може подолати глибину броду або яру 1 метр 7 сантиметрів.

Максимальний кут, на якому SUV може увійти в простір, становить 57 градусів. Кут конгресу на десять градусів менше.

Виробник оголошує про швидкий початок продажів своїх продуктів. Кожен з них буде коштувати на ринку від 230 000 доларів.

Прочитайте більше …

Читайте також:

Американці побудували «Хаммер» з подвійною пневмос... Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала Hummer H1 з подвійною пневматичною системою. Позашляховик оснащений підвіскою під замовлення, висота якої може регулюватися в межах 180 міліметрів, а також пневматичні сидіння з електричними ...
Відроджений Hummer H1 тепер можна купити за 16 міл... Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала третій примірник restoma на базі Hummer H1, який кожен може купити. Перший екземпляр позашляховика - прототип предсер - компанія використовує носії для рекламних цілей і для випробувальних пр...