У США цивільні версії Hummer H1
Фото від MSA
Компанія Mil-Spec Automotive (MSA), що спеціалізується на модернізації пікапів, випустить обмежену серію позашляховиків Hummer H1. Інженери MSA значно оновили модель і поліпшили не тільки інтер’єр, але і технічну начинку. Нагадаємо, що виробництво дорожніх версій військового «позашляховика» припинилося в 2006 році через збитковість.

MSA представила Hummer H1 з індексом 003, який отримав нову підвіску з 203-міліметровим датчиком, посилені приводи, модернізоване двоступенева розподіл, інтегровану систему згортання коліс, світлодіодну оптика, камеру заднього огляду, поліпшене керування і багато Більше.

Новий «Молот» оснащений дизельним двигуном V8 об’ємом 6,6 літра потужністю 510 літрів. с., який працює в тандемі з шестиступінчастою «автоматом» Allison 1000. Позашляховик оцінюється в 230 000 доларів (більше 15 500 000 рублів). Нещодавно випущений Hummer H1 буде випущений обмеженим тиражем в 12 екземплярів.

Не так давно портал «АвтоВзгляд» повідомив про перші деталях про Cadillac Escalade наступного покоління, яке буде випущено не раніше 2020 року.

Автоматизована індустрія

Читайте також:

УАЗ розробив трансмісію для свого нового кросовера... УАЗ розробив трансмісію для свого нового кросовера фото УАЗ Ульяновський виробник продовжує працювати на компактному позашляховику з підшипниковий корпусом і постійним приводом на всі колеса. Опубліковано низку технічних подробиць про передачу ново...
Американці побудували «Хаммер» з подвійною пневмос... Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала Hummer H1 з подвійною пневматичною системою. Позашляховик оснащений підвіскою під замовлення, висота якої може регулюватися в межах 180 міліметрів, а також пневматичні сидіння з електричними ...