Як відризнити оригінальний парфум Тома Форда від підробки

І хоча більшість клієнтів не мають сумнівів щодо якості парфумерії, представленої в нашому магазині, ми іноді запитуємо, як люди можуть бути впевнені в оригінальності духів, які вони набувають, а не купувати фальшивки. Щоб ви могли бути спокійними за нашими товарами, ми підготували вичерпну інструкцію, яка навчить вас відбивати недоробку від ексклюзивних та унікальних продуктів.

Невеликий асортимент. тривожний дзвінок

Відразу ми помітимо, що парфумерія Тома Форда справді фальсифікована, але це далеко не все. Підробки піддаються давно відомим і популярним ароматам, таким як чорна орхідя, білий пачулі або фіолетовий блондин, а зазвичай бутылки з максимумом. 100 мл. об’єм. Хоча в Росії не виявлено фальшивих ароматів з колекції Private Blend (Джасмін Руж, Jonquil de Nuit, Noir de Noir та інших), за винятком туба Vanille, але це підробка легко виділити, про це нижче. Тому, якщо на сайті представлено всього 5-10 найпопулярніших аромати, це, швидше за все, є фальшивим.

Духи не можуть коштувати 500 рублів

Переважна більшість підроблених товарів продаються на веб-сайтах з митною конфіскацією та ін, де всі духи, будь то Том Форд або Діор, представлені за певною символічною ціною. Ви знаєте, що оригінальний Том Форд не може коштувати 500 або 1000 рублів за 100 мл пляшки.

Читайте також:

Форд Фокус 3. Стегна Треться Об Торпедо І Смикає Р... Ford Focus 3. Скребок стирає торпеду і витягує роботу Автор: Фокс Руліт Опубліковано: 10 листопада 2017 року Переглянуто: 239 514 Подобається приблизно: 5 108 Мені не сподобалися: 890 Авто тепло: Поточні ціни на auto.ru: СТРАХУВАННЯ В МЕНІ: lisarul...
Как Сбросить Ошибки На Форд Фокус 3... Как скинуть ошибки на Форд фокус 3 Как сбросить ошибку-горит неисправность двигателя. | Автор темы: Chassidy Ошибка малозначительная, отказ свечи-ФФ-2 1, 8л. Timur (Landry) Лампочка сама угасает, если ошибка непостоянная. Viktor (Shizuka) Ошибку снял...

Упаковка. акуратна, листи. навіть

Наступним кільцем захисту є упаковка духів. Як правило, фальшиві символи видають нечіткі символи або наявність російських букв на логотипі. Особлива увага приділяється позолоченним написам. їх особливо важко підробити. Проведніть пальцем, золото не повинно залишатися в ваших руках. Аромати з серії Private Blend також мають приємну, тонку текстуру на дотик.

Как отличить подделку Tom Ford от оригинала

Привет, меня Зовут Саша, я люблю духи Tom Ford Black Orchid. Недавно я была в Турции и там на рынке купила .

№ 11. ПАРФЮМЫ Tom Ford Оригиналы и не оригиналы

Tom Ford Tuscan Leater 50 ml- оригинал стоимость 170 евро, и 100 мл фейк стоили 9 тысяч, оговорилась в видео, аромат .

Країна походження: США або Швейцарія

Як правило, всі парфуми з колекції Private Blend випускаються в США, як зазначено написом на упаковці. Але оригінальні парфуми з лінії підписів виготовляються головним чином у Швейцарії. Підробка, як правило, також вказується Сполученими Штатами.

Перевірка за допомогою штрих-коду та серійного номера

Читайте також:

Порівняти Форд Куга І Шевроле Каптіва... Дмитрук-Диманов Блог Ford Kuga. Kia Sportage: невеликий порівняльний тест ( Renault Koleos). До цих пір. короткий, основний.Куга зручніше позаду. Фронтові подушки підтримують задній кінець. Дизель. гучний і огидний. Зміни в автоматичній передачі відч...
Ford 6000cd Як Включити Блютуз Увімкніть bluetooth на штатному приймач Ford Focus 2 6000cd (інструкція всередині) Власники більш сучасних і дорогих автомобілів звикли до того, що штатний магнітофон є повноцінним мультимедійним центром. Навіть у погано комплектації майже всіх машин...

Раніше існувала практика перевірки автентичності алкогольних напоїв штрих-кодом на спеціальних сайтах. Зараз виробники підробок навчилися відтворювати і штрих-коди, але це все-таки варто перевірити, наприклад. Ви повинні отримати повідомлення про те, що штрих-код правильний. Не панічно, якщо флакон написаний про виробництво в Швейцарії, а штрих-код відноситься до США. він кодує інформацію про юридичну адресу виробника, в даному випадку. США.

На нижній частині парфумерії є також серійний номер. Якщо ви вводите його, наприклад, тут, ви отримаєте інформацію про термін придатності аромату. Якщо у вас є підроблені руки. система, ймовірно, дасть помилку.

А як щодо сертифікатів?

На жаль, у 2010 році обов’язкова сертифікація парфумерії була скасована, тому сертифікати пройшли. Якщо ви намагаєтеся переконати себе в справжності духів, показуючи сертифікат про обов’язкову сертифікацію, вас, імовірно, обманюють, перевірте дату документа. Звичайно, ніхто не скасував митних декларацій, але не всі духи мають унікальні серійні номери, тому митна декларація не доводить, що це ваш дух, який був імпортований.

Перевірка аромату перед покупкою. найкращий доказ оригінальності!

Якщо ви знайомі з духами, які збираються купувати, але у вас є сумніви. попросіть кур’єра принести тестер або пляшку почати. Отже, ви переконаєтеся, що в нашому магазині представлена ​​тільки оригінальна парфумерія, і ви вже отримаєте від свого кур’єра вашу нову, нерозкриту пляшку.

Головне, пам’ятайте одне. аромати Том Форда унікальні, складні та смачні. Складати їх надзвичайно складно, тому справжня цінителів цих духів миттєво виділить підробку з оригіналу.

Читайте також:

Новий заряджений Ford Focus ST засікли на тестах... Нове покоління Форд Фокус був представлений на початку цього року, однак більш заряджена спортивна версія ST тільки пропускає злом. Тепер це було виявлено на випробуваннях поблизу німецького міста Нюрбургринг. Ford Focus ST motor1.com Судячи...
Заміна Задніх Амортизаторів Форд Мондео 3 Відео... Ми змінюємо передні амортизатори Ford Mondeo Причиною заміни передніх амортизаторів може бути виявлення витоків на корпусі стійок або порушень їх функціональних можливостей, що проявляється в формі грюкання при повільному русі по нерівностям. Як пра...